خرید سرهمی نوزادی زمستانی با تخفیف ویژه و بررسی بهترین لباس نوزادی

بهترین سرهمی زمستانی نوزادی کدام است؟ لباس نوزادی زمستانه چه ویژگی هایی دارد؟

فصل پاییز و زمستان شروع روزهای خنک و سرد است. انتخاب لباس مناسب برای این فصول برای نوزادان کمی مشکل است. برای خرید لباس های گرم نه تنها به ظاهر، بلکه به جنس، مرغوبیت، عدم حساسیت و بسیار از ویژگی های دیگر نیز باید توجه کرد. در این مطلب ما لیستی از ۱۰ سرهمی نوزادی زمستانی پر فروش را به همراه ویژگی های مثبت و دلایل انتخاب آن توسط مادران بررسی کرده ایم. اما قبل از آن بهتر است به چند ویژگی مهم در انتخاب سرهمی زمستانی برای نوزاد بپردازیم:

سایز

انتخاب سایز مناسب سرهمی برای نوزادان نکته بسیار مهمی است. اگر سرهمی نوزاد، بزرگتر از سایز او باشد، ممکن است باعث کلافگی اش شود، بالطبع سرهمی که کوچکتر از سایز کودک باشد نیز باعث می شود تا کودک در آن احساس راحتی نداشته باشد. بنابراین صرف نظر از رشد سریع کودکان در سال های آینده سعی کنید که فرزندتان در آن احساس راحتی داشته باشد.

نحوه بسته شدن

نحوه بسته شدن سرهمی زمستانی نیز از اهمیت بالای برخوردار است. عموما سرهمی های زیپی به دلیل آنکه راهی برای نفوذ سرما به داخل ندارند، انتخاب های مناسب تری هستند.

داشتن کلاه

سعی کنید برای نوزادان خود به سراغ سرهمی هایی بروید که کلاه دارند. این کار باعث می شود تا فرزندتان به طول کامل در برابر سرما محافظت شود. کلاه سر و گردن کودک را به خوبی می پوشاند. داشتن کلاه در لباس زمستانه نوزادتان را مد نظر داشته باشید.

جنس

سرهمی های زمستانه نوزادان موجود در بازار عموما با استفاده از پارچه های پلی استر، فوتر، نخ و … دوخته می شوند. اما آنچه که اهمیت دارد، وجود یک لایه پشمی ضد حساسیت در داخل سرهمی است که از نفوذ سرما به داخل جلوگیری کند.

مدل

مدل های سرهمی نوزاد معمولا شبیه به هم هستند. اما یک پیشنهاد این است که سرهمی هایی را انتخاب کنید که یا در قسمت مچ دست و پا بسته باشند و یا دارای دستکش و جوراب باشند.

پیشنهاد

اگر که قصد خرید سرهمی زمستانه نوزاد را ندارید و برای دیگر فصول سال نیز به دنبال سرهمی برای کوچک دلبندتان هستید، از پیج خرید سرهمی نوزادی ما دیدن نماید و بهترین سرهمی و ست لباس را برای فرزندتان انتخاب نمایید.

دیگر محصولات نوزادی ما را نیز می توانید را ببینید و ظاهر فرزند دلبندتان را جذاب تر نمایید:

 

معرفی ۱۰ سرهمی زمستانی نوزادی برتر برای خرید

 

سرهمی نوزادی لوپیلو کد ۴۴۴۲

سرهمی نوزادی لوپیلو کد 4442

لوپیلو برندی آلمانی است که در زمینه تولید لباس های کودک فعالیت می کند. تمام محصولات تولید شده توسط این برند، از پارچه ها و الیاف طبیعی دوخته می شوند. بنابراین لباس های این برند هیچگونه حساسیستی را برای نوزادان ایجاد نمی کند. از این برند، سرهمی زمستانی ۴۴۴۲ در رتبه اول پر فروش ترین ها قرار گرفته است.

این سرهمی کلاه دار است و با استفاده از پارچه نخی دوخته شده است. سرهمی به وسیله زیپ بسته می شود. سر آستین ها سرهمی ۴۴۴۲ می تواند در صورت نیاز به دستکش و جوراب تبدیل می شود، بنابراین دست و پای نوزاد را از سرما حفظ کند. در داخل این سرهمی لایه ای از جنس فوتر قرار دارد. این لایه باعث می شود تا گرما در داخل این سرهمی حفظ شود.

  • دارای جوراب و دستکش


خرید

سرهمی نوزادی طرح Bear کد Z-101

سرهمی نوزادی طرح Bear کد Z-101

این سرهمی یک لباس گرم برای فصل پاییز و زمستان است. سرهمی Z-101 از نوع پشمی بوده و دارای کلاه است. این سرهمی به وسیله دو عدد زیپ که در قسمت جلوی آن واقع شده، بسته می شود. سرهمی دارای دو عدد جوراب نیز می باشد که به خود سرهمی متصل نیست. قسمت داخلی بسیار نرم و گرم است. در مچ آستین ها کش به کار رفته که از نفوذ سرما به داخل جلوگیری می کند. بر روی کلاه دو برآمدگی از جنس پشم داخل سرهمی قرار داده شده که حالتی فانتزی را این سرهمی بخشیده است.

  • دارای جوراب جداگانه


خرید

سرهمی نوزادی لوپیلو کد ۲۱۷۶

سرهمی نوزادی لوپیلو کد 2176

سرهمی نوزادی ۲۱۷۶ نیز از نوع سرهمی های دخترانه بسیار گرم است. این سرهمی به رنگ صورتی بوده و یک پوشش مناسب برای فصول سرد سال می باشد. قسمت رویی سرهمی از جنس نخ و پلی استر است. این سرهمی قسمت داخلی نیز از الیاف طبیعی فوتر استفاده شده است که علاوه بر گرم نگه داشتن نوزاد بسیار لطیف بوده و به هیچ عنوان کودک احساس ناراحتی را در داخل آن نخواهد داشت.

این سرهمی دارای کلاه و دستکش می باشد و به وسیله زیپی که در قسمت جلویی آن قرار داده شده است بسته می شود.

  • لایه داخلی نرم و گرم


خرید

سرهمی نوزادی دخترانه کاترز طرح CUTE کد M333

سرهمی نوزادی دخترانه کاترز طرح CUTE کد M333

کارترز برند امریکایی تولید کننده محصولات نوزاد است. سرهمی نوزادی دخترانه کیوت از جنس پلی استر و پشم است. این جنس بسیار با کیفیت و گرم می باشد. رنگ سرهمی صورتی بوده و بر روی آن خال های سفید دیده می شود. سرهمی دارای کلاه می باشد و به وسیله زیپی در قسمت جلویی دیده بسته می شود. قسمت مچ آستین ها و مچ پا به صورت کشبافت است و بنابراین از نفوذ سرما به داخل جلوگیری می کند.

پارچه این سرهمی از نوع ضد حساسیت و کشسان است. بنابراین نوزاد در داخل آن احساس راحتی دارد.

  • مچ آستین و مچ پا کشبافت است


خرید

سرهمی نوزادی لوپیلو کد ab912

سرهمی نوزادی لوپیلو کد ab912

سرهمی ab912 از جمله سرهمی های بادی و گرم برای زمستان است و این سرهمی از جنس ترکیبی ویسکوز و پلی استر و پشم است. سرهمی دارای کلاه بوده و به وسیله زیپ بسته می شود. این سرهمی در قسمت مچ دارای کش است. همچنین در پایین پاچه های شلوار بندی دارد که در زیر پای نوزاد قرار می گیرد و از بالا آمدن پاچه های شلوار جلوگیری می کند.

در قسمت سینه سرهمی یک عدد جیب دیده می شود.

  • گرم و نرم


خرید

سرهمی نوزادی کد di54

سرهمی نوزادی کد di54

سرهمی di54 با داشتن رنگ صورتی مناسب دختران است. این سرهمی بسیار گرم بوده و از داخل مجهز به یک لایه پشمی می باشد. سرهمی دارای کلاه است و به وسیله دو عدد زیپ بسته می شود.  در قسمت بالایی کلاه دو برآمدگی برقرار دارد که باعث ایجاد ظاهر فانتزی این سرهمی شده است. این سرهمی در قسمت مچ دست و مچ پا به صورت کشی است. بنابراین از نفوذ  سرما جلوگیری می کند. دو عدد جوراب که از سرهمی جدا هستند نیز برای پوشاندن پای نوزاد به همراه این سرهمی ارائه می شود.

  • دارای لایه داخل پشمی


خرید

سرهمی نوزادی دخترانه طرح زنبور کد m106

سرهمی نوزادی دخترانه طرح زنبور کد m106

M106 نیز یک سرهمی دخترانه است. سرهمی از جنس پشم و پلی استر بوده و به خوبی گرما را حفظ می کند. این سرهمی در قسمت پایین پا به صورت جورابی شده و پای نوزاد را می پوشاند. سرهمی m106 به وسیله دکمه بسته می شود. دکمه ها از یقه تا پایین مچ را در بر می گیرند.

  • گرم و جوراب دار


خرید

سرهمی نوزاد کد ۴۵۲۶

سرهمی نوزاد کد 4526

سرهمی ۴۵۲۶ یک سرهمی گرم از جنس پلی استر است. این سرهمی از نوع کلاه دار بوده و به وسیله زیپی در قسمت جلوی آن بسته می شود. رنگ ترکیبی این سرهمی آن را هم برای دختران و هم برای پسران مناسب ساخته است.

  • گرم و سبک


خرید

سرهمی نوزاد طرح bear

سرهمی نوزاد طرح bear

سرهمی بیر از نوع سرهمی های کلاه دار است. این سرهمی بسیار گرم بوده و لایه خارجی آن از جنس پلی استر است. به دلیل وجود لایه کرک دار در داخل آن، گرما به خوبی حفظ می شود. لایه داخلی اگر چه کرک دار است اما بسیار لطیف است و باعث اذیت نوزاد نخواهد شد. این سرهمی دو عدد جوراب و دو عدد دستکش تو کرکی نیز دارد که باعث گرم ماندن دست و پای نوزاد می شود. سرهمی bear به وسیله دو زیپ که در قسمت جلویی آن قرار دارد بسته می شود.

  • دارای جوراب و دستکش


خرید

سرهمی نوزادی پسرانه کارترز مدل k35

سرهمی نوزادی پسرانه کارترز مدل k35

آخرین سرهمی نوزادی در لیست پر فروش ترین سرهمی های زمستانی نیز از برند کارترز انتخاب شده است. این سرهمی از جنس پلی استر بوده و در داخل دارای لایه ای از فوتر است. بنابراین بسیار گرم و برای فصل سرما مناسب است. سرهمی به وسیله زیپ بسته می شود و کلاه دارد. در قسمت مچ دست و پا کش بافت به کار رفته که از نفوذ سرما به داخل جلوگیری می کند.

  • گرم و سبک


خرید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “خرید سرهمی نوزادی زمستانی با تخفیف ویژه و بررسی بهترین لباس نوزادی

سلام خیلی زیبا مدل ها فقط کاش تنوع بیشتر بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول