خرید سرهمی نوزادی با تخفیف، بررسی بهترین مدل های سرهمی نوزادی

هنگام خرید سرهمی نوزادی رعایت چه مورادی الزامی است؟

برای پدر و مادرهای جوان خرید لباس نوزادی همیشه هیجان انگیز بوده است. لباسی کوچک در رنگ بندی های متنوع که نظر هر خریداری را به خود جلب می کند. توجه زیاد به ظاهر لباس های نوزاد اشتباهی استراتژیک بوده که ما را از ابعاد دیگر این پوشش بچگانه غافل می کند. در ادامه نکاتی را به شما می گوییم که توجه به آن ها به هنگام خرید سرهمی نوزادی و کلاه نوزادی لازم و ضروری است.

نرمی و لطافت

 • از آنجا که نوزاد پوستی لطیف و آسیب پذیر دارد، توجه نرمی و لطافت محصول فاکتوری مهم در خرید سرهمی نوزادی است.

ضد حساسیت

 • لازم است لباسی را برای نوزاد خود خریداری کنید که از بروز حساسیت های پسشتی جلوگیری کند و سازگار با پوست نوزاد باشد، رعایت این نکته هنگام خرید سرهمی نوزادی امری مهم و ضروری است.

نحوه باز و بسته شدن

 • یکی از معضلات لباس های نوزادی تعویض آن ها است. حتما بهنگام خرید خرید سرهمی نوزادی نحوه باز و بسته شدن لباس را بررسی کرده و محصولی را انتخاب کنید که تعویض آن دردسرساز نباشد.

جنس

 • لباس نوزاد باید از نخ پنبه تولید شده و فاقد الیاف پلاستیکی باشد. هنگام خرید سرهمی نوزادی انعطاف پذیری بلاس نوزاد را مد نظر داشته باشد و هچنین لباس نوزاد نباید بر اثر تعریق به بدن فرزند شما بچسبد.

ظاهر

 • در خرید سرهمی نوزادی از رنگ های شاد غافل نشوید و ست بودن لباس با سایر اکسسوری نوزاد را از یاد نبرید.

قیمت

 • و در انتها با لیست کردن انتظارات خود و مقایسه محصولات مختلف، سرهمی با کیفیت و با قیمت مناسب را برای نوزاد خود خریداری کنید.

پیشنهاد

اگر هنوز برای خرید لباس نوزاد خود به جمع بندی نرسیده اید و نتوانسید انتخاب مناسبی برای فرزند دلبند خود داشته باشید حتما دیگر محصولات نوزادی ما را ببینید تا با مقایسه آنها بهترین انتخاب را داشته باشید.

معرفی ۱۰ سرهمی نوزاد برتر برای خرید

 

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح پاندای خجالتی

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح پاندای خجالتی

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح پاندای خجالتی، با رنگ و مدل زیبایی که دارد، برای استفاده روزمره و یا حتی مهمانی نوزادان، از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی انتخاب مناسبی است.

جنس این ست سرهمی و کلاه نوزاد نخی است و در کنار کیفیت بالایی که دارد، بسیار نرم و لطیف بوده و برای بدن و سر حساس نوزاد حساسیت ایجاد نخواهد کرد.

سر همی این ست آستین بلند و یقه ی گرد دارد و به وسیله دکمه هایی که به تمیزی بر روی لباس دوخته شده است از زیر پای کودک بسته می شود.

 • قیمت مناسب
 • دوخت تمیز


خرید

ست سر همی و کلاه نوزاد مدل شازده کد ٠١

ست سر همی و کلاه نوزاد مدل شازده کد ٠١

ست سرهمی و کلاه نوزاد مدل شازده کد ٠١، با مدل بسیار شیک و جذابی که دارد، در رده پرفروش ترین ست های سرهمی و کلاه نوزاد قرار گرفته است. این محصول برای استفاده نوزادان تا ۱۲ ماهگی انتخاب مناسبی است.

جنس این ست سرهمی و کلاه نوزاد نخی و پنبه ای است و علاوه بر نرمی و لطافت فوق العاده ای که دارد، ایجاد حساسیت نکرده و از طول عمر بالایی برخوردار است.

مدل سرهمی این ست بلند است و به وسیله دکمه هایی که در پایین و بر روی شلوار این سرهمی دوخته شده است، بسته می شود.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به یقه مردانه، کرواتی که به وسیله دکمه به لباس متصل شده و کلاه لبه دار آن اشاره کرد که طراحی این لباس را خاص تر کرده است.

 • کیفیت بالا
 • قیمت مناسب


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح خرگوش کد M210

ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح خرگوش کد M210

ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح خرگوش کد M210، با طرح پارچه ساده، مدل خرگوشی و رنگ زیبایی که دارد، برای استفاده روزمره و مهمانی نوزادان بسیار مناسب است.

جنس این ست سرهمی و کلاه نوزادی نخی و پنبه ای است و از کیفیت و دوام بالایی بر خوردار است و با هر بار شستشو دچار تغییر رنگ و یا شکل نخواهد شد. این محصول نرم و لطیف بوده و کاملا ضد حساسیت می باشد.

فرم این سرهمی جوراب دار جذب است و آستین های بلند دارد و به وسیله دکمه هایی که بر روی آن به تمیزی دوخته شده است، به راحتی باز و بسته می شود. در پشت این کار یک توپ کوچک از جنس خز به عنوان دم خرگوش قرار داده شده است که به راحتی از لباس جدا می شود. بر روی کلاه این ست نیز دو گوش طراحی کردند تا جلوه کار را فانتزی تر کنند.

 • طول عمر بالا
 • قیمت مناسب


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی کدh۱۳

ست سرهمی و کلاه نوزادی کدh۱۳

ست سرهمی و کلاه نوزادی کدh۱۳، با مدل فانتزی و رنگ آبی ملایمی که دارد، برای استفاده نوزادان در فصول گرم تر گزینه مناسبی است.

جنس این ست سرهمی و کلاه نوزاد نخی و کشی می باشد مقداری پلی استر در آن به کار رفته است. ولی با این وجود کاملا نرم و لطیف است و کیفیت قابل قبولی دارد.

سرهمی این مجموعه شلوار و آستین های کوتاه دارد و از پایین لباس دکمه می خورد و بسته می شود. کلاه این ست نیز کاملا فانتزی و جذاب طراحی شده است و باعث ایجاد خارش و یا حساسیت بر روی سر و گوش های نوزاد نخواهد شد.

 • قیمت مناسب
 • کشی


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی مدل PK-H229

ست سرهمی و کلاه نوزادی مدل PK-H229

ست سرهمی و کلاه نوزادی مدل Pk-H229، یک نوع لباس راحتی برای استفاده روزمره نوزادان از بدو تولد تا یک سالگی است که مدل جذاب و رنگ زیبایی دارد. این محصول به دلیل قیمت مناسب و دوام بالا در رده پرفروش ترین ست های سرهمی و کلاه نوزادی قرار گرفته است.

جنس این ست سرهمی کوتاه و کلاه نوزاد نخی بوده و مقدار کمی پلی استر در آن به کار رفته است و علاوه برکیفیت قابل قبولی که دارد کاملا نرم و لطیف بوده و حس ناخوشایند در بدن و سر حساس نوزادان ایجاد نخواهد کرد.

آستین ها و شلوار سرهمی این ست کوتاه هستند و لبه های آنها کش دوزی شده است. همچنین این محصول از پایین شلوار دکمه خورده و بسته می شود. یقه این کار نیز گرد است و به وسیله یک دکمه از یک طرف شانه بسته می شود. بهتر است این ست با دست شسته شود.

 • قیمت مناسب
 • بسیار راحت


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح آدم برفی

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح آدم برفی

ست سرهمی و کلاه نوزاد طرح آدم برفی، با مدل بسیار زیبا و پارچه طرحداری که دارد برای استفاده روزمره نوزادان انتخاب ایده آلی می باشد.

پارچه این ست سرهمی و کلاه نوزاد نخ پنبه است و این جنس از پارچه بسیار نرم و لطیف بوده و کاملا ضد حساسیت می باشد و برای بدن و سر حساس نوزاد بهترین گزینه است.

همچنین این محصول فوق العاده با کیفیت بوده و از دوام بالایی برخوردار است.

سرهمی این ست آستین و پاچه های شلوار بلند دارد و به وسیله دکمه هایی که بسیار تمیز بر روی این سرهمی دوخته شده است، بسته می شود.

کلاه این محصول نیز کاملا سبک و راحت است و حس ناخوشایند را برای نوزادتان ایجاد نخواهد کرد.

 • جنس لطیف
 • کیفیت بالا


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی کد Z-005

ست سرهمی و کلاه نوزادی کد Z-005

ست سرهمی و کلاه نوزادی کد Z-005 با پارچه طرحدار و رنگ ملایمی که دارد، برای استفاده روزمره و مهمانی نوزادان از بدو تولد تا یکسالگی انتخاب مناسبی است.

جنس پارچه این ست سرهمی و کلاه نوزاد، نخی و پنبه ای است و از کیفیت و لطافت فوق العاده بالایی برخوردار است و برای بدن و سرحساس نوزاد بهترین گزینه می باشد.

سرهمی این ست زیبا آستین های بلندی دارد و برای فصل های تابستان و بهار بسیار ایده آل است.

 • دوام بالا


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی آدمک طرح گربه بازیگوش

ست سرهمی و کلاه نوزادی آدمک طرح گربه بازیگوش

این ست یک لباس با طرح گربه برای نوزادان است. این ست را می توانید از بدو تولد تا ۶ ماهگی فرزند خود استفاده کنید. این ست رنگ سفید و قرمز داشته و هم برای پسران و هم دختران یک انتخاب مناسب است. جنس این ست الیاف نخ پنبه ای می باشد، بنابراین علاوه بر کیفیت بالا، بسیار نرم و لطیف بوده و به هیچ عنوان باعث آسیب رساندن به پوست حساس نوزاد نخواهد شد. این سرهمی به وسیله دکمه بسته می شود. دکمه ها از یقه تا پایین پا ادامه دارد. سرهمی به همراه یک عدد کلاه به فروش می رسد.

 • جنس لطیف و نرم


خرید

لباس سرهمی جوراب دار آدمک مدل sun2

لباس سرهمی جوراب دار آدمک مدل sun2

این لباس سرهمی مناسب نوزادان تازه به دنیا آمده تا ۳ ماه است. این سرهمی آستین دار و جوراب دار بوده و رنگ سفید ان باعث می شود تا بتوانید از ان هم برای نوزادان دختر و هم نوزادان پسر استفاده کنید. سرهمی sun2 به وسیله دکمه بسته می شود. دکمه ها از یقه تا پایین پا ادامه دارند. پارچه این سرهمی از نخ بدون حساسیت است.

 • جنس نخی ضد حساسیت


خرید

ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح پنگوئن کد a55

ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح پنگوئن کد a55

این سرهمی یک لباس نوزادی با طراحی جالب برای نوزادان صفر تا ۹ ماه است. در قسمت شلوار این سرهمی طرح پنگوئن دیده می شود که با کلاه آن هماهنگ است. آستین این سرهمی کوتاه بوده و یقه ای گرد دارد. طرح روی سرهمی راه راه سفید و مشکی است.

سرهمی پنگوئن از پارچه ای با جنس نخ، کشبافت، تریکو و پلی استر دوخته شده است. این ترکیب پارچه علاوه بر با کیفیت بودن، بسیار نرم و لطیف است. سرهمی به وسیله دکمه در زیر پاها بسته می شود. البته برای راحتی بیشتر در قسمت یقه نیز دکمه ای قرار داده شده است.

 • جنس با کیفیت و نرم


خرید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول