بررسی و خرید بهترین فرش ماشینی از دیجی کالا با تخفیف

فرش ماشینی نوعی از قالی است که بر خلاف قالی های دست بافت، توسط ماشین آلات صنعتی بافته می شود. این نوع فرش ها به دلیل سرعت تولید و ارزان بودن مواد اولیه نسبت به قالی های دست بافت، قیمت ارزانی دارد. این فرش توسط ماشین آلات مختلفی مثل دستگاه های تکسیما، واندویل، شونهر و… تولید می شود.

جنس فرش ماشینی می تواند آکریلیک یا BCF و مخلوطی از این دو یا الیاف جدید ابریشم مصنوعی باشد. کیفیت فرش های ۱۰۰ درصد آکریلیک بالا بود و در پی آن قیمت بالاتری نیز دارند. به خاطر عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات درخشندگی بالا فرش های ابریشم مصنوعی مورد توجه بازارهای جهانی قرار گرفته است. فرش ها بر اساس شانه به ۳۵۰، ۴۴۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه تقسیم شده اند.

اگر می خواهید علاوه پوشاندن کف منزل خود از زیبایی و نرم بودن آن لذت ببرید و در زمان شستشو نیز دچار مشکل نشوید، از فرش های ماشینی استفاده کنید. این فرش ها در رنگ و طرح های مختلفی توسط بافنده ها تولید و روانه بازار شده است.

معرفی ۱۲ فرش ماشینی برتر برای خرید

فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم آبی

فرش ماشینی ساوین کد 2107 زمینه کرم آبی

بخش اثر گذار در زیبایی منزل فرش است. فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم آبی زیبایی خاصی در رنگ بندی و طرح خود دارد، همه دوست دارند که وسایل منزلشان ست شده باشد که با توجه به چیدمان و دکور هر خانه فرش مناسب با آن فضا را خرید کنند. ساوین یکی از شرکت های تولید کننده فرش قدیمی در ایران است که سال ها است در این حرفه مشغول به فعالیت است. در فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم آبی ۸ رنگ به کار رفته شده و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه بوده و جنس نخ پود از کنف و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن هیت ست فریز می باشد. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر نیز می باشد.

 • قابل شستشو

 • شکل مستطیل

فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم حاشیه کرم صورتی

فرش ماشینی ساوین کد 2107 زمینه کرم حاشیه کرم صورتی

بافت فرش در ایران داری قدمت زیادی بوده و الان نیز جزء هنر ها و صنایع دستی مهم محسوب می شود. این فرش به دلیل زمینه کرم و حاشیه کرم صورتی زیبایی خاصی را به اتاق و هال شما می بخشد. کیفیت این فرش درجه یک می باشد. این فرش قابل شستشو است و جنس نخ پود از کنف و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن ست فریز می باشد. در فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم آبی از ۸ رنگ برای بافت استفاده شده است.

 • درجه یک

 • قیمت مناسب

فرش ماشینی مرینوس طرح دیوا کد ۰۶۵/۰۱۲ زمینه کرم

فرش ماشینی مرینوس طرح دیوا کد 065/012 زمینه کرم

فرش یکی دیگر از عوامل موثر در زیبایی منزل است فرش ماشینی مرینوس طرح دیوا کد ۰۶۵/۰۱۲ زمینه کرم زیبایی خاصی در رنگ بندی و طرح خود دارد. فرش ماشینی مرینوس طرح دیوا کد ۰۶۵/۰۱۲ دارای زمینه به رنگ کرم بوده و جنس نخ تار از پلی استر می باشد.  با نخ پود از جنس پلی استر و پنبه این فرش بافته شده است  و نخ خاب نیز از جنس اکریلیک هیت ست شده است. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر نیز می باشد. کیفیت این فرش در مقایسه با فرش های دیگر در درجه اول قرار دارد. نام طرح بافت شده روی این فرش دیوا نام دارد.

 • دارای کیفیت درجه یک

 • دارای جنس نرم و قابل شستشو

فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای

فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای

شرکت سهند تولید کننده فرش های ماشینی بسیار زیبا و معروف در ایران است. کیفیت درجه یک فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS  زمینه نقره ای زبان زد خاص و عام است. در زمینه این فرش زنگ های: یاسمنی، موشی، سفید، نقره ای، طوسی، عنابی در بافت آن استفاده شده است. برای حاشیه های این فرش خوش نام و زیبا از رنگ نقره ای استفاده شده که باعث جلب توجه بیننده می شود. تراکم عرضی این فرش ۳۱۵ و تراکم طولی نیز در اندازه ۹۶۰ می باشد. جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و جنس نخ پود از کنف می باشد  و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن هیت ست فریز است. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر می باشد. کیفیت این فرش در مقایسه با فرش های دیگر در درجه اول قرار دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فرش از الیاف مرغوب و رنگ ثابت استفاده شده است حتی این الیاف ضد الکتریسیته ساکن و ضد چرک و نرم هستند. فرش ماشینی سهند طرح فانتزی دارای نشانه های تجاری بین المللی و دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

 • بدون پرز اضافه

 • دارای نشان ملی و جهانی

فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۴ زمینه سرمه ای

فرش ماشینی ساوین کد 2104 زمینه سرمه ای

فرش هیچ گاه از زندگی ما ایرانی ها جدا نشده و به احتمال زیاد نیز جدا نخواهد شد. این فرش به دلیل زمینه سرمه ای زیبایی خاصی را به اتاق و هال پذیرایی شما می بخشد. ساوین یکی دیگر از برترین و قدیمی ترین تولید کنند گان فرش در ایران است. در این فرش برای بافت از ۸ رنگ زیبا با ترکیب مناسب استفاده شده است. فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۴ زمینه سرمه ای دارای نخ خاب از جنس پلی پروپیلن هیت سن فریز و نخ پود از جنس کنف و نخ تار از جنس پلی استر و پنبه  می باشد. به خاطر استفاده از الیاف مناسب در بافت، به راحتی  قابل شستشو می باشد.

 • دارای کیفیت درجه یک

 • استفاده از الیاف مرغوب و مناسب

فرش ماشینی سهند کد B045.BJ طرح هریس زمینه قرمز کالیته

فرش ماشینی سهند کد B045.BJ طرح هریس زمینه قرمز کالیته

قرمز یکی از رنگ هایی است که فوری به چشم می آید و با ترکیب های زیبا جلوه خاصی را به منزل می بخشد. این فرش در شرکت معروف سهند تولید شده و نقش های زیبا و سنتی با زمینه های رنگارنگی را بافته است. طرح زیبای هریس توسط شرکت سهند روی این فرش نقش بسته است. رنگ های زیبایی با ترکیب های فوق العاده عالی روی فرش اجرا شده که این رنگ ها شامل: کرم، سرمه ای، قرمز، پیازی، لاکی و فیروزه ای که ۶ رنگ زیبا هستند. برای حاشیه های فرش ماشینی سهند کد B045.BJ طرح هریس زمینه قرمز کالیته از رنگ کرم استفاده شده تا جلوه خاصی را به منزل شما ببخشد. نخ خاب استفاده شده در این فرش از جنس پلی پروپیلن هیت ست فریز و نخ پود از جنس کنف و نخ تار از جنس پلی استر و پنبه می باشد. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر می باشد. کیفیت این فرش در مقایسه با فرش های دیگر در درجه اول قرار دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فرش از الیاف مرغوب و رنگ ثابت استفاده شده است حتی این الیاف ضد الکتریسیته ساکن و ضد چرک و نرم هستند. فرش ماشینی سهند طرح فانتزی دارای نشانه های تجاری بین المللی و دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

 • بدون پرز اضافه

 • دارای نشان ملی و جهانی

فرش ماشینی سهند کد C036.XO طرح سنگی زمینه گردوئی

فرش ماشینی سهند کد C036.XO طرح سنگی زمینه گردوئی

این فرش در شرکت سهند بافته شده و روانه بازار گردیده است. این شرکت همواره با طرح و رنگ های زیبایی که روز فرش ها اجرا می کند خریداران فرش را شگفت زده می کند. این بار شرکت طرح زیبای سنگی را روی فرش بافته است طوری که رنگ زمینه بژ بوده و رنگ های حاشیه ای نیز گردوئی  است. در این فرش برخلاف دیگر فرش ها از ۶ رنگ زیبا استفاده شده است که نخ خاب از جنس پلی پروپیلن هیت ست فریز و نخ پود از جنس کنف و نخ تار نیز از جنس پلی استر و پنه می باشد. الیاف این فرش مرغوب و مناسب است که باعث شده این فرش در تعداد دفعات بالا قابل شستشو بوده و رنگ نیز همچنان ثابت خواهد ماند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فرش دارا بودن به الیاف ضد الکتریسیته ساکن و ضد چرک و نرم است. فرش ماشینی سهند دارای نشان تجاری و نشان استاندارد ملی ایران نیز می باشد.

 • ضد حساسیت

 • قیمت مناسب

فرش گلیم ماشینی کویر کد FMK06 زمینه کرم

فرش گلیم ماشینی کویر کد FMK06 زمینه کرم

بخش اثر گذار در زیبایی منزل فرش است. فرش گلیم ماشینی کویر کد FMK06 زمینه کرم زیبایی خاصی در رنگ بندی و طرح خود دارد، همه دوست دارند که وسایل منزلشان ست شده باشد که با توجه به چیدمان و دکور هر خانه فرش مناسب با آن فضا را خرید کنند. در فرش گلیم ماشینی کویر کد FMK06 زمینه کرم ۸ رنگ به کار رفته شده و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه بوده و جنس نخ پود از کنف می باشد. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر نیز می باشد. و جزء ویژگی مهم این فرش ضد حساسیت بودن آن است.

 • ضد حساسیت

فرش ماشینی سهند کد B045.8J طرح هریس زمینه پیازی

فرش ماشینی سهند کد B045.8J طرح هریس زمینه پیازی

شرکت سهند تولید کننده فرش های ماشینی بسیار زیبا و معروف در ایران است. کیفیت درجه یک فرش ماشینی سهند کد B045.8J طرح هریس زمینه پیازی زبان زد خاص و عام است. در زمینه این فرش از ۶ رنگ استفاده شده است. تراکم عرضی این فرش ۴۰۰ و تراکم طولی نیز در اندازه ۱۰۰۰ می باشد. جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و جنس نخ پود از کنف می باشد  و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن است. این فرش قابل شستشو برای دفعات مکرر می باشد. کیفیت این فرش در مقایسه با فرش های دیگر در درجه اول قرار دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فرش از الیاف مرغوب و رنگ ثابت استفاده شده است حتی این الیاف ضد الکتریسیته ساکن و ضد چرک و نرم هستند. فرش ماشینی سهند طرح هریس زمینه پیازی دارای نشانه های تجاری بین المللی و دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

 • دارای نشان ملی

 • رنگ ثابت

فرش ماشینی ساوین طرح اتاق کودک کد ۴۰۳۴

فرش ماشینی ساوین طرح اتاق کودک کد 4034

اگر می خواهید اتاق فرزند دلبندتان جذاب باشد می توانید در کف اتاق از فرش ساوین طرح اتاق کودک استفاده کنید. این فرش به دلیل زمینه کرم و طرح حیوانات زیبایی خاصی را به اتاق کودک شما می بخشد. کیفیت این فرش درجه یک می باشد. این فرش قابل شستشو است و جنس نخ پود از کنف و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن می باشد تا زمان پا گذاشتن کودکتان روی فرش احساس نرمی کند. می توانید برای راحتی کودک خود و زیبایی اتاقش از فرش ماشینی ساوین طرح اتاق کودک کد ۴۰۳۴ استفاده نمائید.

 • طرح حیوانات

 • مناسب برای اتاق کودک

فرش ماشینی ساوین کد ۴۰۴۵ زمینه طوسی

فرش ماشینی ساوین کد 4045 زمینه طوسی

ساوین یکی دیگر از برترین و قدیمی ترین تولید کنند گان فرش در ایران است. فرش هیچ گاه از زندگی ما ایرانی ها جدا نشده و به احتمال زیاد نیز جدا نخواهد شد. این فرش به دلیل زمینه طوسی زیبایی خاصی را به اتاق و هال پذیرایی شما می بخشد. فرش ماشینی ساوین کد ۴۰۴۵ زمینه طوسی دارای نخ خاب از جنس پلی پروپیلن هیت سن فریز و نخ پود از جنس کنف و نخ تار از جنس پلی استر و پنبه  می باشد. به خاطر استفاده از الیاف مناسب در بافت، به راحتی  قابل شستشو می باشد.

 • قیمت مناسب

 • دارای الیاف مرغوب

فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم صورتی

فرش ماشینی ساوین کد 2107 زمینه کرم صورتی

بافت فرش در ایران داری قدمت زیادی بوده و الان نیز جزء هنر ها و صنایع دستی مهم محسوب می شود. این فرش به دلیل زمینه کرم و حاشیه صورتی زیبایی خاصی را به اتاق و هال شما می بخشد. ساوین یکی دیگر از برترین و قدیمی ترین تولید کنند گان فرش در ایران است. کیفیت این فرش درجه یک می باشد. این فرش قابل شستشو است و جنس نخ پود از کنف و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و نخ خاب نیز از جنس پلی پروپیلن ست فریز می باشد. در فرش ماشینی ساوین کد ۲۱۰۷ زمینه کرم صورتی از ۸ رنگ برای بافت استفاده شده که الیاف مناسب و مرغوب می باشند.

 • الیاف مناسب و مرغوب

 • از جنس کنف

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول