بررسی و خرید بهترین تابلو فرش دستباف از دیجی کالا با تخفیف

تابلو فرش یک نقاشی است که مانند تصویری از انسان، طبیعت، تاریخ، چهره ها، حیوانات، گل ها، مینیاتورها و غیره را با ویژگی های منحصر به فرد هنری به تصویر می کشد.

تابلو فرش در واقع یک فرش تصویری است که پر از الگوها و نقوش است، نقوش روی آن جنبه روایی دارد و موضوع خاصی را بیان می کند، فرش هنری پیچیده و عجیب و غریب، گره هایی ظریف است که در پایان کار چشم ها را خیره می کند و هر بیننده ای او به اشتباه فکر می کند که آنچه می بیند نقاشی و تصویر است یا قالی، مهارت و صبر بافنده فرش قابل تحسین است.

تابلو فرش در واقع قالی است که در ابعاد کوچک بافته می شود. این محصول ارزشمند و هنری جنبه تزئینی دارد مانند تابلو روی دیوار نصب می شود و جلوه بی نظیری به محیط می بخشد. اگر چه فرش های اصلی همه دستباف بوده و نمونه ای از هنرهای عالی ایرانی است، اما امروزه تعداد زیادی فرش ماشینی در بازار وجود دارد که طرفداران خود را پیدا کرده اند. با توجه به اینکه فرش های دستباف را می توان کالاهای لوکس قلمداد کرد. می توان گفت این یک هدیه ارزشمند و بی نظیر است. برای خرید این فرش باید به جنس، نوع بافت، قاب و اصالت آن دقت کرد.

معرفی ۱۰ تابلو فرش دستباف برتر برای خرید

تابلو فرش دست بافت طرح مهمانی

تابلو فرش دست بافت طرح مهمانی

طرح مهمانی در شهر تبریز توسط هنرمندان خبره بافته شده است. نوع بافت این فرش کاملا به صورت دستبافت است و هیچگونه از ابزار ماشینی در بافت آن استفاده نشده است. تابلو فرش دست بافت طرح مهمانی یکی از زیباترین و پر جلب توجه ترین طرح ها است و ابعاد تابلو نیز ۱۲۵*۱۶۰ سانتی متر است که متناسب برای هال پذیرایی می باشد. این فرش دارای وزن مناسبی است و تقریبا ۱۱ کیلوگرم می باشد. جنس پرز این فرش زیبا کرک و گل ابریشم، جنس نخ تار از ابریشم، جنس نخ پود از نخ پنبه جنس خاب از نخ پنبه می باشد که در بافت این فرش استفاده شده است. فرش روی یک قاب زیبا و لاکچری نصب شده که جنس آن جهت دوام و عمر بالا از چوب است.

 • دارای قاب چوبی

تابلوفرش دستباف طرح مادر و کودک کد ۱۵۷۷

تابلوفرش دستباف طرح مادر و کودک کد 1577

این تابلو نشان از احساسات پاک و با ارزش یک مادر به نوزاد خود است. افرادی که می خواهند کودکی و زحمات مادرشان را به یاد داشته باشند این تابلو گزینه مناسبی می باشد. تابلو فرش دستباف طرح مادر و کودک کد ۱۵۷۷ در شهر لرستان به صورت دستبافت بافته شده است. این تابلو  با توجه به ابعاد ۵۸*۹۱سانتی متری که دارد در  اتاق ها قابل نصب روی دیوار است. وزن این تابلو فرش تقریبا ۲.۵ کیلو گرم است. جنس پرز این فرش زیبا کرک، جنس نخ تار و نخ پود و نخ خاب همگی از نخ پنبه می باشد که در بافت این فرش استفاده شده است. فرش روی یک قاب زیبا نصب شده که جنس آن جهت دوام و عمر بالا از چوب است. رنگ حاشیه این تصویر زیبا مشکی و زمینه آن نیز به رنگ کرم قهوه ای است.

 • پرداخت برجسته

تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد ۹۰۳۱

تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد 9031

اکثر خانه های ایرانی حداقل یک تابلو فرش با طرح آیه وان یکاد را دارند. تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد ۹۰۳۱ در شهر کاشان به صورت ماشینی ساخته شده است. ابعاد این تابلو ۵*۶۲*۱۱۲ سانتی متر بوده و وزن تقریبی آن نیز ۶ کیلوگرم است. این فرش مناسب برای هال پذیرایی و منزل شما است. جنس پرز این فرش از اکرلیک و جنس نخ تار و پود نیز از پلی استر است که مقاوم بوده و باعث می شود فرش را برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد دارای قاب با جنس PVC است.

 • فرش  ماشینی

تابلو فرش دستبافت طرح منظره رودخانه کد ۱۷۳۰

تابلو فرش دستبافت طرح منظره رودخانه کد 1730

فرش های بافته شده در شهر های آذربایجان همیشه مورد استقبال عموم قرار می گیرد. تابلو فرش دستبافت طرح منظره رودخانه در سردرود آذربایجان شرقی به طور دستبافت بافته و روانه بازار شده است. این فرش دارای طرح زیبای منظره رودخانه است که با نگاه کردن آرامش خاصی را به بیننده عطا می کند. جنس نخ تار این فرش از ابریشم و جنس نخ پود نیز از کرک و ابریشم می باشد. فرش دست بافت طرح رودخانه در ابعاد ۵*۶۴*۱۰۴ سانتی متر طراحی شده و با توجه به زیبایی و اندازه این فرش، مناسب برای منزل خود یا کادو برای اقوام است. قابی که در این تابلو استفاده شد از جنس PVC است.

 • دارای قاب از جنس PVC

 • نوع باف دستبافت

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد ۲۰۸۶KC

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2086KC

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد ۲۰۸۶KC در شهر کاشان به صورت ماشینی درست شده است. ابعاد این تابلو ۵۰*۷۰ سانتی متر بوده و وزن تقریبی آن نیز ۲ کیلوگرم است. این فرش مناسب برای هال پذیرایی و منزل شما است. جنس پرز و نخ تار و پود و خاب همگی از پلی استر است که مقاوم بوده و باعث می شود فرش را برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد دارای قاب با جنس PVC است. یکی از مزیت های مهم این فرش قابلیت شستشو بودن آن است.

 • قابلیت شستشو

تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد ۲۸۶

تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد 286

تابلو فرش با طرح آیه وان یکاد جز پرفروش ترین فرش ها است این فرش دارای طرح بسیار زیبای وان یکاد است و با توجه به ساخته شدن آن به صورت ماشینی زیبایی خاصی دارد. محل بافت یا ساخت این فرش مربوط به شهر زیبای کاشان است. این فرش در ابعاد ۵۰*۶۰*۵ سانتی متر  به شکل  جمع و جوری بافته شده و تقریبا وزن آن ۵ کیلوگرم است. جنس پرز این قالی از اکرلیک و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه و جنس نخ پود نیز از نخ پنبه است که در بافت این فرش زیبای طرح وان یکاد نقش بسیار مهمی داشته است. این فرش روی یک قالب زیبا و محکمی از جنس  MDF نصب شده است.

 • دارای قاب از جنس MDF

تابلو فرش دستبافت طرح چهل درویش

تابلو فرش دستبافت طرح چهل درویش

این فرش دارای قدمت ۲۰ ساله است. فرش چهل درویش در شهر قم به صورت کاملا دستبافت بافته شده است و جنس پرز از کرک و نخ تار از ابریشم و نخ پود و خاب نیز از نخ پنبه می باشد که در بافت این فرش نقش بسیار مهمی داشته اند. فرش چهل درویش در ابعاد ۱۳۷*۱۸۰ سانتی متر بوده و وزنی تقریبا در حدود ۱۲ کیلوگرم دارد. رنگ زمینه و حاشیه تابلو فرش دستبافت طرح چهل درویش از الوان است. این فرش نباید در معرض رطوبت و گرمای مداوم قرار گیرد و البته باید از معرض مستقیم نور خورشید دور باشند.

 • قدمت ۲۰ ساله

تابلو فرش ماشینی طرح پس از باران کد ۲۳۰

تابلو فرش ماشینی طرح پس از باران کد 230

 طرح زیبایی از خانه ها در یک روز بهاری و بارانی توسط بافنده روی این فرش نقش بسته است. تابلو فرش ماشینی طرح پس از باران در شهر کاشان به صورت ماشینی بافته شده است. این فرش دارای پرز با جنس اکرلیک و نخ تار و پود از جنس پلی استر و پنبه و نخ خاب نیز از جنس اکرلیک می باشد. جنس قاب زیبای این فرش از MDF محکم می باشد. کل این تابلو در ابعاد ۱۲۰*۷۱ سانتی متر با وزن تقریبا ۶ کیلوگرم است که مناسب برای اتاق های بزرگ و هال پذیرایی است. با هر بار دیدن این تایلو به یاد روزهای بهاری و بارانی زیبا خواهد افتاد. این فرش برای  افراد عاشق طبیعت و فصل بهار گزینه مناسبی است.

 • مناسب برای محل های کوچک  

تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد ۹۰۴۱

تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد 9041

این تابلو با طرح آیه وان یکاد بسیار زیبا و قابلیت خوانایی آسانی دارد. . تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد کد  ۹۰۴۱در شهر کاشان به صورت ماشینی بافته شده است. این فرش دارای پرز با جنس اکرلیک و نخ تار و پود از جنس پلی استر و نخ خاب نیز از جنس اکرلیک می باشد. جنس قاب زیبای این فرش از PVC محکم می باشد. کل این تابلو در ابعاد ۱*۷۰*۵۰ سانتی متر با وزن تقریبا ۴ کیلوگرم است که مناسب برای اتاق های بزرگ و هال پذیرایی است. یکی از ویژگی ای مهم این فرش قابل شستشو بودن آن است.

 • قاب از جنس PVC

تابلو فرش دستبافت طرح رونالدو

تابلو فرش دستبافت طرح رونالدو

افراد زیادی هستند که به فوتبال و چهره های برتر این حوزه علاقه مند هستند. فرش یکی از وسایل تزئینی است که همه ما علاقه مند به استفاده از آن در دیوارهای خانه ها هستیم. به طوری که این هنر زیبا جایگزین نقاشی روی دیوار شده است. این دلیل خوبی برای جستجوی تابلویی است که روی آن طرح نزدیک به سلیقه ما باشد یا اینکه در بین فرش ها به دنبال عکس های عزیزان خود باشیم. علاوه بر کیفیت بالای پارچه ، فرش های دستباف رونالدو به ما این امکان را می دهند که تصویری از فوتبالیست مورد علاقه خود بخریم و آن را بر روی دیوار اتاق یا اتاق نشیمن خانه خود نصب کنیم. این فرش بافت ترکی زیبایی دارد و نخ های آن از جنس پنبه و پارچه آن از جنس کرک و ابریشم است و در ابعاد ۵۰*۵۰ سانتی متر به بازار عرضه می شود. ابعاد محصول با وجود داشتن قاب پلاستیکی به ۶۰ *۶۰* ۶۰ سانتی متر افزایش یافته است و وزن تقریبی آن ۵ کیلوگرم است.

 • بافت ترکی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول