بررسی و خرید بهترین گبه از دیجی کالا با تخفیف

نوعی دیگر از زیرانداز است که گبه یا قالیچه خرسک نامیده می شود و معمولا در اندازه کوچک توسط عشایر لر و قشقایی بافته و عرضه می شود. گبه دارای پرزهای بلندی بوده و در بافت آن نیز شمار پود بیشتری به کار می رود که تاثیر فراوانی روی نرم بودن قالیچه خرسک می گذارد. گاهی تعداد پود بعضی از گبه ها از ۳ تا ۸ پود در هر رج و بلندی این پرز ها تا یک سانتی متر نیز می رسد. وزن هر گبه به طور متوسط در هر متر مربع ۳ کیلو گرم است. طرح شیری، طرح خشتی، طرح حوض گبه، گل گبه، طرح ابریشم و طرح اردک و طرح چهار فصل جزء مهم ترین طرح و نقشه گبه های عشایر قشقایی می باشد.

امروزه علاوه بر استفاده تعدادی محدودی از خانواده ها از گبه، این فرش به عنوان ارزش هنر ایرانی شناخته شده است چون تاریخچه پیدایش این فرش به انسان های اولیه بر می گردد طوری که انسان های اولیه نخست از پوست حیوانات مختلفی به عنوان زیرانداز استفاده می کردند و با گذشت زمان و با کسب تجربه توانستند از پشم حیوانات اهلی اولین زیراندازهای تار و پودی را تولید نمایند که یکی از آن ها گبه می باشد.

معرفی ۱۲ گبه یا قالیچه خرسک برای خرید

گبه دستباف یک و نیم متری کد ۱۱۰۵۷۹۶

گبه دستباف یک و نیم متری کد 1105796

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر اصفهان بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود و خاب از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. طرح زیبا و معروفی که روی این فرش کار شده است طرح هندسی می باشد. گبه دستباف یک و نیم متری کد ۱۱۰۵۷۹۶ دارای زمینه به رنگ الوان است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف یک و نیم متری بهصورت سنتی و کاملا طبیعی صورت گرفته است.

 • طرح هندسی

 • رنگرزی سنتی و طبیعی

گبه دستباف چهار و نیم متری کد ۵۵۵

گبه دستباف چهار و نیم متری کد 555

این فرش نوعی دیگر از زیرانداز های می باشد و با توجه به پشم استفاده شده در این فرش نرمی و زیبایی منحصر به فردی دارد. گبه دستباف چهار و نیم متری کد ۵۵۵ در شهر فارس بافته شده است. طرح زیبا و معروفی که روی این فرش کار شده است طرح درخت انار می باشد. گبه دستباف چهار و نیم متری کد ۵۵۵ دارای زمینه و حاشیه یک دست به رنگ کرم است. در پرز و نخ تار و نخ پود و نخ خاب این گبه از پشم استفاده شده است.

 • بافته شده از پشم

 • دارای طرح زیبای درخت انار

گبه دستباف سه و نیم متری گالری نور کد H1951

گبه دستباف سه و نیم متری گالری نور کد H1951

به خاطر وجود الیاف طبیعی در فرش دستباف باعث می شود که دارای طبیعت گرم باشد یعنی زمانی که روی این فرش راه می روید و یا فرزند تان بازی می کند هیچ گونه ضرری برای او ایجاد نشده و بلکه مفید نیز می باشد. این گبه دستباف سه و نیم متری گالری نور در شهر فارس بافته شده است. پرز ها و نخ تار و نخ خاب در این گبه از جنس پشم می باشد. طرح زیبایی که روی این فرش به سرانجام رسیده است، طرح درختی است. برای این طرح زمینه به رنگ کرم و حاشیه به رنگ الوان در نظر گرفته شده است که باعث افزایش زیبایی آن می شود. نحوه رنگرزی در گبه دستباف و نیم متری گالری نور به شکل سنتی و با استفاده از رنگ های طبیعی صورت گرفته است.

 • از جنس پشم

 • دارای رنگ طبیعی و ثابت

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۰۷۰

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد 171070

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر فارس بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود و خاب از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۰۷۰ دارای زمینه و حاشیه به رنگ الوان است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف یک و نیم متری به صورت سنتی و کاملا طبیعی صورت گرفته است.

 • دارای طرح ساده و شیک

 • استفاده شده از پشم در بافت

گبه دستباف یک و نیم متری گالری نور کد H1949

گیه دستباف یک و نیم متری گالری نور کد H1949

به خاطر وجود الیاف طبیعی در فرش دستباف باعث می شود که دارای طبیعت گرم باشد یعنی زمانی که روی این فرش راه می روید و یا فرزند تان بازی می کند هیچ گونه ضرری برای او ایجاد نشده و بلکه مفید نیز می باشد. این گبه دستباف یک و نیم متری گالری نور کد H1949 در شهر فارس بافته شده است. پرز ها و نخ تار و نخ خاب در این گبه از جنس پشم می باشد. طرح زیبا و ساده ای روی این فرش به سرانجام رسیده است. برای این طرح زمینه و حاشیه به رنگ الوان در نظر گرفته شده است که باعث افزایش زیبایی آن می شود. نحوه رنگرزی در گبه دستباف و نیم متری گالری نور به شکل سنتی و با استفاده از رنگ های طبیعی صورت گرفته است.

 • طرح درختی

 • رنگ ثابت

گبه دستباف پنج متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۳۳

گبه دستباف پنج متری سی پرشیا کد 171333

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر فارس بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. گبه دستباف پنج متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۳۳ دارای زمینه به رنگ آبی و حاشیه به رنگ لاکی است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف پنج متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۳۳ به صورت سنتی و کاملا طبیعی صورت گرفته است.

 • طرح ساده و شیک

 • مناسب برای اتاق و هال پذیرایی بزرگ

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۱۲

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد 171312

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر فارس بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. طرح زیبا و معروفی که روی این فرش کار شده است. گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۱۲ دارای زمینه به رنگ آبی و حاشیه به رنگ لاکی است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف یک و نیم متری به صورت سنتی و کاملا طبیعی صورت گرفته است.

 • نرم و زیبا

 • از جنس پشم

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۱۸

گبه دستباف چهار متری سی پرشیا کد 171318

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر اصفهان بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود و خاب از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. طرح زیبا و معروفی که روی این فرش کار شده است. دستباف چهار متری سی پرشیا کد ۱۷۱۳۱۸ دارای زمینه به رنگ سبز و حاشیه ها به رنگ آبی است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف یک و نیم متری بهصورت سنتی و کاملا طبیعی صورت گرفته است.

 • پرز از جنس پشم دست ریس

گبه دستباف یک و نیم متری کد GAB2

گبه دستباف یک و نیم متری کد GAB2

این فرش نوعی دیگر از زیرانداز های می باشد و با توجه به پشم استفاده شده در این فرش نرمی و زیبایی منحصر به فردی دارد. گبه دستباف یک و نیم متری کد GAB2 در شهر فارس بافته شده است. گبه دارای زمینه به رنگ الوان و حاشیه به رنگ کرم است. در پرز و نخ تار و نخ پود و نخ خاب این گبه از پشم استفاده شده است. نحوه رنگرزی این گبه به صورت گیاهی است. این گبه به خاطر وجود الیاف طبیعی در فرش دستباف باعث می شود که دارای طبیعت گرم باشد یعنی زمانی که روی این فرش راه می روید و یا فرزند تان بازی می کند هیچ گونه ضرری برای او ایجاد نشده و بلکه مفید نیز می باشد.

 • جنس از پشم

 • رنگرزی گیاهی

گبه دستباف دو و نیم متری سی پرشیا کد ۱۶۱۰۲۴

گبه دستباف دو و نیم متری سی پرشیا کد 161024

به خاطر وجود الیاف طبیعی در فرش دستباف باعث می شود که دارای طبیعت گرم باشد یعنی زمانی که روی این فرش راه می روید و یا فرزند تان بازی می کند هیچ گونه ضرری برای او ایجاد نشده و بلکه مفید نیز می باشد. این گبه دستباف دو و نیم متری سی پرشیا در شهر فارس بافته شده است. پرز ها و نخ تار در این گبه از جنس پشم می باشد. طرح زیبایی که روی این فرش به سرانجام رسیده است، طرح هندسی است. برای این طرح زمینه به رنگ الوان و حاشیه به رنگ ابی در نظر گرفته شده است که باعث افزایش زیبایی آن می شود. نحوه رنگرزی در گبه دستباف دو و نیم متری سی پرشیا به شکل سنتی و با ۱۰۰ درصد گیاهی صورت گرفته است.

 • رنگزری ۱۰۰ گیاهی

 • قیمت مناسب

گبه دستباف ذرع و نیم سی پرشیا کد ۱۶۱۰۳۶

گبه دستباف ذرع و نیم سی پرشیا کد 161036

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر فارس بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. گبه دستباف گبه دستباف ذرع و نیم سی پرشیا دارای زمینه به رنگ کرم  و حاشیه به رنگ قهوه ای است. این فرش با توجه به طرح ساده و هندسی که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف ذرع و نیم سی پرشیا به صورت خود رنگ( رنگ طبیعی پشم گوسفند) صورت گرفته است.

 • طرح هندسی

 • دارای الیاف مرغوب و مناسب

گبه دستباف سه متری سی پرشیا کد ۱۶۱۰۵۷

گبه دستباف سه متری سی پرشیا کد 161057

فرش دستباف و هنری گبه، در شهر فارس بافته شده است. این فرش به دلیل داشتن پرز و نخ تار و نخ پود از جنس پشم زیبایی و نرمی خاصی دارد که غیر قابل چشم پوشی نمی باشد. طرح زیبا و معروفی که روی این فرش کار شده است، طرح هندسی است. گبه دستباف سه متری سی پرشیا دارای زمینه به رنگ نارنجی و حاشیه به رنگ سرمه ای است. این فرش با توجه به طرح ساده ای که دارد، دارای زیبایی منحصر به فرد و شیکی می باشد. نحوه رنگرزی گبه دستباف سه متری سی پرشیا به صورت گیاهی صورت گرفته است.

 • بافت با کیفیت و مرغوب

 • با پشم دست ریس مرغوب بافته شده

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول