بررسی و خرید بهترین سنتور از دیجی کالا با تخفیف

سنتور ب شکل ذوزنقه است و تعداد سیم هایی زیادی دارد و با دو زخمه چوبی به صدا در می آید. رایج ترین نوع سنتور ۹ خرکی است که دارای ۷۲ عدد سیم که به دسته های ۴ تایی در ۱۸ بسته تقسیم بندی شده است. سنتور یکی از سازهای سنتی و قدیمی ایرانی است و البته در کشور های دیگر نیز با اسم های دیگری موجود است. صدای دلنشین این ساز باعث جذب طرفداران شده است. سنتور همانند دیگر سازها نوعی دیگر از سازهای زهی- ضربه ای است که شکلی کاملا هندسی دارد. این ساز دارای جعبه تشدید صدا است که جنس و نوع آن در تاثیرگذاری صدا بسیار مهم است.  دو ردیف پایه چوبی به نام خرک روی سطح فوقانی سنتور قرار دارد که در هر ردیف ۹ خرک وجود دارد که فضای سنتور را به ۴ قسمت تقسیم می کند هر قسمت با توجه به نوع و جنس سیم گذارده شده روی خرک، صدای معینی تولید می کند. جنس بدنه و سیم ها و بخش های دیگر یک ساز سنتور در قدرت صدای آن تاثیر دارد. صدای تولید شده هر چقدر نرم و روان تر باشد قطعا جذاب و دلنشین خواهد بود به همین منظور باید در خرید این ساز خوش آوا دقت کنید. چند مورد پیشنهاد از بهترین سنتورها در زیر ارائه شده است که قیمت مناسب تری نیز دارند.

معرفی ۱۰ سنتور برتر برای خرید

سنتور بیوک مدل سه مهر

سنتور بیوک مدل سه مهر

یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده سنتور در ایران، سنتور بیوک است. نمونه های زیادی از ساز سنتور توسط این برند معروف تولید و عرضه شده است که در بازار موسیقی وجود دارد. این ساز دارای ظاهری زیبا و صدای دلنشین است که آوای این ساز شما را به یاد نوازندگی های استاد اردوان کامکار می اندازد. سازنده سنتور سه مهر، استاد بیوک است که ایشان به دلیل دقت و حساسیت کار، در طول سال کم تر از ۲۰ عدد ساز را می سازد. اگر نگاهی به ساختمان سنتور بیاندازید متوجه خواهید شد که در کلاف گذاری دقت بالایی شده است و ساختمان بسیار زیبایی دارد. حتی رنگ این ساز بسیار زیبا و جلب توجه کننده است. گوشی های این ساز روان و کاملاً دقیق بوده که می تواند کوک بودن ساز را در مدت بالایی حفظ نماید. چوب سنتور بیوک از بهترین چوب یعنی گردو می باشد. افرادی که می خواهند حرفه ای و بی نقص نوازندگی کنند یکی از مناسب وبهترین گرینه ها سنتور بیوک است. برای خریدار به همراه این ساز، هارد کیس و مضراب و جعبه مضراب و آچار کوک نیز به عنوان هدیه ارسال می شود.

 • جنس بدنه از چوب گردو

 • صدا وزیبایی بی نظیر

سنتور کد ۱۰۱۰

سنتور کد 1010

سنتور ۱۰۱۰ یکی از مناسب ترین سازهای برای نوازندگی است که زیبایی و قدرت صدای خوبی دارد. چوب سنتور ۱۰۱۰ از بهترین چوب گردو ساخته شده است که زیبایی خاصی دارد. حتی خرک این ساز تماماً از چوب گردو ساخته شده است به همین دلیل چوب بدنه سنتور ۱۰۱۰ سپهر کیفیت بالایی دارد. سازنده این ساز توسط برند معروف سپهر انجام شده است که یک سنتور زیبا و خوش صدا را روانه بازار کرده است این ساز همواره مورد استقبال اهالی موسیقی می باشد. برای خریدار این ساز خوش آواز علاوه بر سنتور، کیس برزنتی ذوزنقه ای و مضراب نمد خورده نیز ارسال می شود.

 • قیمت مناسب

 • از چوب گردو ساخته شده است

مضراب سنتور باربد مدل دو مهر کد ۰۰۱

مضراب سنتور باربد مدل دو مهر کد 001

نوازندگی سنتور توسط دو چوب نازک که به آن ها مضراب می گویند انجام می شود. در گذشته مضراب ها بدون نمد بودند ولی مضراب سنتور باربد دارای نمد می باشد که باعث لطیف تر شدن صدای سنتور می شود. علاوه بر خود نوازنده نوع سنتور و مضراب تعیین کننده صدای تولید شده هستند. بنابراین اگر نوع مضراب سنتور شما دارای استاندارد باشد قطعاً می توانید بهترین کیفیت صدا را داشته باشید. هیچ وقت نقش اساسی و مهم مضراب را فراموش نکنید. نوع مضراب فرقی در بین نوازندگان مبتدی و حرفه ای ندارد یک نوازنده اگر ابزار مورد نیازاش درست نباشد در نوازندگی دچار مشکل می شود. این مضراب برای سازهای دو مهر مورد استفاده می باشد.

 • دارای نمد

مضراب سنتور باربد مدل یک مهر کد ۰۰۲

مضراب سنتور باربد مدل یک مهر کد 002

مضراب سنتور باربد مدل یک مهر برای سنتورهای یک مهر استفاده می شود. در گذشته مضراب ها بدون نمد بودند ولی مضراب سنتور بارید دارای نمد می باشد که باعث لطیف تر شدن صدای سنتور می شود. بنابراین اگر نوع مضراب سنتور شما دارای استاندارد باشد قطعاً می توانید بهترین کیفیت صدا را داشته باشید. اگر می خواهید صدای نرم و دلنشینی تولید کنید می توانید از مضراب سنتور بارید مدل یک مهر استفاده نموده و آوای زیبایی را تولید نمائید.

 • دارای نمد

سنتور صالحی مدل تک مهر دلدادگان کد PG-02

سنتور صالحی مدل تک مهر دلدادگان کد PG-02

سنتور از سازهای ایرانی است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد. بر اسا تحقیقات انجام شده، سنتور یکی از قدیمی ترین سازهای ایران به حساب می آید. سنتور استاد صالحی مدل تک مهر دلدادگان با کد PG-02 است. این ساز مورد استفاده افراد مبتدی تا حرفه ای است. به خاطر مقاوم بودن سنتورها اکثرا از چوب گردو ساخته می شوند که سنتور استاد صالحی هم از چوب گردوی خشک دو ساله ساخته شده است. که صدای دلنشین و عمر بالا ازجمله ویژگی های مهم سنتور صالحی تک مهر می باشد. تمامی کلاف ها و صفحات این ساز از چوب گردو درست شده است حتی جنس خرک نیز از چوب گردو می باشد و در گوشی خرک از آلیاژ کروم ضد زنگ استفاده شده است. سیم های قرمز BEDRA آلمان و سفیدها از جنس استیل کرده می باشند. به همراه ساز، مضراب نمد دار چوب گردو، آچار کوک و هارد کیس با ضربه گیر فوم یونولیت برای خریدار ارسال می شود.

 • بدنه از چوب گردو

 • دارای ۹ خرک سل کوک

سنتور پرنیان مدل استاندار

سنتور پرنیان مدل استاندار

سنتور از سازهای ایرانی است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده، سنتور یکی از قدیمی ترین سازهای ایران به حساب می آید. سنتور پرنیان یکی از استانداردترین و معروف ترین سازهای ایرانی می باشد که جنس بدنه این ساز از چوب گردو است. که باعث مقاوم و طولانی بودن عمر ساز می شود. خرک های سنتور نیز از چوب گردو ساخته شده و جنس گوشی کوک سنتور پرنیان از استیل می باشد.  سازنده این سنتور برند پرنیان می باشد برای خریدار علاوه بر سنتور، هارد کیس و مضراب و جعبه مضراب و آچار کوک نیز ارسال می شود.

 • جنس بدنه از چوب

 • دارای جعبه مضراب

مضراب سنتور باربد مدل S262

مضراب سنتور باربد مدل S262

نوازندگی سنتور توسط دو چوب نازک که به آن ها مضراب می گویند انجام می شود. در گذشته مضراب ها بدون نمد بودند ولی مضراب سنتور باربد دارای نمد می باشد که باعث لطیف تر شدن صدای سنتور می شود. علاوه بر خود نوازنده نوع سنتور و مضراب تعیین کننده صدای تولید شده هستند. بنابراین اگر نوع مضراب سنتور شما دارای استاندارد باشد قطعاً می توانید بهترین کیفیت صدا را داشته باشید. هیچ وقت نقش اساسی و مهم مضراب را فراموش نکنید. نوع مضراب فرقی در بین نوازندگان مبتدی و حرفه ای ندارد یک نوازنده اگر ابزار مورد نیازاش درست نباشد در نوازندگی دچار مشکل می شود. این مضراب برای سازهای دو مهر مورد استفاده می باشد.

 • دارای نمد

سنتور عشقی مدل ۳ مهر

سنتور عشقی مدل 3 مهر

یکی از برندهای معروف ومعتبر در شهر اصفهان در تولید سنتور، سنتور عشقی می باشد که سابقه نزدیک نیم قرن در ساخت ساز سنتور دارد. از حرفه ای و سه مهر استاد عشقی تماماً با چوب گردو ساخته شده است. خرک های این ساز با دقت بالا و حساسی روی ساز قرار گرفته است که نقش مهمی در صدای سیم ها دارد. همراه با سنتور استاد عشقی مدل ۳ مهر جعبه سنتور، مضراب، نمد، آچار کوک و جعبه مضراب نیز برای خریدار ارسال می شود. اگر می خواهید به صورت حرفه ای نوازندگی کنید و از نواختن و شنیدن صدای سنتور لذت ببرید می توانید همین الان اقدام به خرید این ساز با قیمت مناسب کنید.

 • بدنه تماما از چوب

 • قیمت مناسب

سنتور عشقی مدل ۴ مهر

سنتور عشقی مدل 4 مهر

یکی از برندهای معروف ومعتبر در شهر اصفهان در تولید سنتور، سنتور عشقی می باشد که سابقه نزدیک نیم قرن در ساخت ساز سنتور دارد. از حرفه ای و ۴ مهر استاد عشقی تماماً با چوب گردو ساخته شده است. خرک های این ساز با دقت بالا و حساسی روی ساز قرار گرفته و جنس آن ها نیز از چوب گردو بوده که نقش مهمی در دلنشینی صدای سیم ها دارد. همراه با سنتور استاد عشقی مدل ۴ مهر جعبه سنتور، مضراب، نمد، آچار کوک و جعبه مضراب نیز برای خریدار ارسال می شود. اگر می خواهید به صورت حرفه ای نوازندگی کنید و از نواختن و شنیدن صدای سنتور لذت ببرید می توانید همین الان اقدام به خرید این ساز با قیمت مناسب کنید.

 • بدنه تماما از چوب

 • ساز حرفه ای

سنتور عشقی مدل کلاسیک

سنتور عشقی مدل کلاسیک

یکی از برندهای معروف ومعتبر در شهر اصفهان در تولید سنتور، سنتور عشقی می باشد که سابقه نزدیک نیم قرن در ساخت ساز سنتور دارد. سازهای کلاسیک استاد عشقی از چوب گردوی قدیمی ساخته شده هستند و از لحاظ صدا و زیبایی کیفیت بسیار بالایی دارند. خرک ها بسیار زیبا و دقیق جای گرفته اند که در انتقال صدای سیم ها به صورت دقیق و دلنشین موثر هستند. کوک این ساز بسیار آسان است. البته جهت تضمین مهر استاد عشقی نیز روی این ساز حک شده است افرادی که به دنبال سنتور کلاسیک هستند گزینه مناسبی می باشد علاوه بر افراد مبتدی، برای افراد حرفه ای نیز گزینه مناسبی می باشد. . همراه با سنتور استاد کلاسیک استاد عشقی، هارد کیس، مضراب، آچار کوک و جعبه مضراب نیز برای خریدار ارسال می شود.

 • صدای قدرتمند

 • دقیق و بدون عیب ساخته شده است

سنتور وفایی مدل mv.1

سنتور وفایی مدل mv.1

یکی از برندهای معروف در زمینه تولید سنتور، وفایی می باشد. . به خاطر مقاوم بودن سنتورها اکثرا از چوب گردو ساخته می شوند که سنتور استاد وفایی هم از چوب گردوی خشک ساخته شده است. که صدای دلنشین و عمر بالا ازجمله ویژگی های مهم سنتور وفایی می باشد. تمامی کلاف ها و صفحات این ساز از چوب گردو درست شده است حتی جنس خرک نیز از چوب گردو می باشد و در گوشی خرک از آلیاژ نیکل استفاده شده است. برا خریدار به همراه ساز، هارد کیس یونولیت و مضراب و نمد مضراب نیز به عنوان هدیه ارسال می گردد.

 • قیمت مناسب

 • صدای قدرتمند

سنتور وفایی مدل یک مهر

سنتور وفایی مدل یک مهر

سنتور از سازهای ایرانی است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده، سنتور یکی از قدیمی ترین سازهای ایران به حساب می آید. سنتور وفایی یکی از استانداردترین و معروف ترین سازهای ایرانی می باشد که جنس بدنه این ساز از چوب گردو است. که باعث مقاوم و طولانی بودن عمر سنتور وفایی مدل یک مهر می شود. خرک های سنتور نیز از چوب گردو ساخته شده و جنس گوشی کوک سنتور وفایی از آلیاژ نیکل می باشد.  سازنده این سنتور برند وفایی می باشد برای خریدار علاوه بر سنتورکیف و مضراب آن نیز ارسال می شود.

 • بدنه از چوب گردو

 • دارای مضراب

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول