بررسی و خرید بهترین کلاژ یا قالی چهل تکه از دیجی کالا با تخفیف

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید. معمولاً برای تهیه این فرش تکه ‌های مختلف از فرش ‌های دستباف مناطق مختلف مانند کاشان، قم، تبریز، کرمان و… را به هم دوخته و برای استحکام بیشتر آن را با چرم آستر می ‌کنند تا از سر خوردن آن روی سرامیک و کف پوش های رایج در منزل جلوگیری شود.

جهت  تولید فرش‌ های تکه‌ دوزی دستباف ابتدا فرش ‌های دستباف ایرانی جمع ‌آوری ‌شده و سپس در قالیشویی ‌های ویژه شستشو داده می‌ شوند، پس از شستشوی کامل، فرش ‌ها وارد مرحله رنگرزی شده و به مدت مشخص در مواد طبیعی رنگی و مخصوص قرار می‌ گیرند. با گذشتن از مرحله رنگ، نمونه ‌ها در قالب ‌های مشخص برش داده ‌شده و آماده برای دوخت و ترکیب شدن با فرش ‌های دیگر می‌ شوند.

طرح‌ های مورد استفاده در فرش کلاژ شده زیر نظر کارشناسان و هنرمندان مجرب تولید می ‌شوند. فرش چهل‌ تکه به ‌طور کامل دستباف بوده و هیچ‌ گونه دستگاه ماشینی یا موارد شیمیایی در تولید آن دخالت نداشته و این نوع قالی بیشتر در اتاق‌ خواب ها استفاده می ‌شود.

در سال‌ های اخیر در پی نوآوری‌ ها و ابتکارات فعالان فرش، ترکیب دو جلوه هنری سنتی و مدرن از فرش دستباف کم کم به فرش ماشینی نیز کشیده شده و طراحان فرش همان ترکیب کلاژ فرش دستباف را به ‌صورت نقشه ‌های فرش ماشینی به دستگاه بافندگی می‌ دهند. عموماً جنس نخ خاب این فرش‌ ها پلی‌پروپیلن هیت ست فریز با شانه و تراکم پایین است. البته هر چه تراکم دستگاه بافندگی بیشتر باشد، طبیعتاً فرش تولید شده هم ظرافت و زیبایی بیشتری خواهد داشت.

معرفی ۱۲ کلاژ یا قالی چهل تکه برتر برای خرید

کلاژ فرش چهار متری پرشین کلاژ کد ۵۱۹۴۹۷

کلاژ فرش چهار متری پرشین کلاژ کد 519497

فرش کلاژ جلوه ی زیبایی به اتاق شما می دهد. این فرش به صورت دستباف بافته شده و هیچ گونه دستگاه ماشینی در تولید کلاژ فرش چهار متری پرشین کلاژ کد ۵۱۹۴۹۷ دخالت نداشته است. این کلاژ برای اتاق هایی به ابعاد ۴ متر به بالا مناسب است. نخ تار و نخ پود که در این قالی مورد استفاده قرار گرفته است از پشم، نخ است و تنها یک رنگ در آن استفاده شده که باعث سادگی و زیبایی خاص آن شده است. کلاژ فرش چهار متری پرشین کلاژ دارای زمینه به رنگ الوان است.

 • الیاف مرغوب و مناسب

 • قیمت ارزان

کلاژ پوست دو متری گالری سی پرشیا کد ۸۱۱۱۲۹

کلاژ پوست دو متری گالری سی پرشیا کد 811129

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید سایز کلاژ پوست دو متری بوده و مناسب برای اتاق های کوچک و کودکان است. جنس کلاژ پوست دو متری گالری سی پرشیا از پوست طبیعی گاوی است. آستر داخلی این فرش از نخ پنبه بافته شده و آستر بیرونی هم از جیر مصنوعی می باشد. نخ دوخت کلاژ سی پرشیا از پلی استر ۳ لایه است و مقاومت بالایی نیز دارد. هیچگونه رنگرزی نیز انجام نشده است.

 • رنگرزی از خود رنگ

فرش دستباف رنگ شده هجده متری کد ۹۸۰۵۱۱۱

فرش دستباف رنگ شده هجده متری کد 9805111

این فرش جلوه ی زیبایی به اتاق و هال پذیرایی منزل شما می دهد. نخ تار و نخ پود که در این قالی مورد استفاده قرار گرفته است از پشم است و تنها ۲ رنگ در آن استفاده شده که باعث جلب توجه بینندگان شده و زیبایی خاصی را به منزل شما می بخشد. نخ تار و نخ پود فرش دستباف رنگ شده هجده متری از جنس پشم بافته شده است و برای زمنیه و حاشیه این فرش از رنگ قرمز استفاده شده است.

 • الیاف مرغوب و مناسب

 • قیمت ارزان

کلاژ فرش یک و نیم متری فرش هریس کد ۱۰۰۹۳۷

کلاژ فرش یک و نیم متری فرش هریس کد 100937

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید سایز کلاژ فرش یک و نیم متری بوده و مناسب برای اتاق های کوچک و کودکان است. کلاژ فرش یک و نیم متری فرش هریس  به ‌طور کاملا دستباف بوده و هیچ‌ گونه دستگاه ماشینی در تولید آن دخالت ندارد و نخ تار و پود این کلاژ فرش از جنس نخ می باشد و برای زمینه این کلاژ از رنگ الوان استفاده شده است. کلاژ متشکل از فرش های ۷۰ ساله اهر، بخشایش و مهروان می باشد.

 • دارای الیاف مرغوب و مناسب

 • دستباف

کلاژ فرش پوست و چرم مدل ۱۱۰۱۵

کلاژ فرش پوست و چرم مدل 11015

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید سایز کلاژ فرش پوست و چرم ۱.۶ متری بوده و مناسب برای اتاق های کوچک و کودکان است. جنس کلاژ فرش پوست و چرم از پوست طبیعی گاو بوده و صد در صد طبیعی است. کلاژ فرش پوست و چرم با بهترین مواد دباغی شده است و کاملا آنتی باکتریال شده است. در زمینه کلاژ فرش پوست و چرم از رنگ قهوه ای استفاده شده است.

 • دباغی شده با بهترین مواد

 • آنتی باکتریال شده

کلاژ فرش پوست و چرم مدل۱۱۰۱۶

کلاژ فرش پوست و چرم مدل11016

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید سایز کلاژ فرش پوست و چرم ۱.۵ متری بوده و مناسب برای اتاق های کوچک و کودکان است. جنس کلاژ فرش پوست و چرم از پوست طبیعی گاو بوده و صد در صد طبیعی است. کلاژ فرش پوست و چرم با بهترین مواد دباغی شده است و کاملا آنتی باکتریال شده است. در زمینه کلاژ فرش پوست و چرم از رنگ قهوه ای استفاده شده است.

 • دباغی شده با بهترین مواد

 • آنتی باکتریال شده

فرش پوست و چرم کمالی مدل AA-00642

فرش پوست و چرم کمالی مدل AA-00642

فرش پوست و چرم طبیعی گاوی نوعی از فرش های مدرن است. فرش پوست و چرم کمالی با هر نوع دکوراسیون مدرن و مبلمان رنگ های تیره و روشن و البته با هر نوع کف چوبی و سرامیکی هماهنگی دارد و جلوه ی با شکوه و زیبایی را به محیط می دهد. این قالی از مرغوب ترین پوست گاو است که مساحتی به ابعاد ۱۴۰*۱۷۰ سانتی متر را پوشش می دهد. این نوع فرش های نیازی به شستشو نداشته و با جاروبرقی به راحتی تمیز می شوند. زمینه این فرش قهوه ای بوده و پوست استفاده شده در این قالی صد در صد طبیعی می باشد. قطعا این قالی به دلیل چنین پوستی با بهترین مواد دباغی و آنتی باکتریال شده است.

 • دباغی شده

 • عدم نیاز به شستشو

کلاژ فرش پوست و چرم کمالی مدل AD-00441

کلاژ فرش پوست و چرم کمالی مدل AD-00441

کلاژ پوست و چرم طبیعی گاوی نوعی از فرش های مدرن است. کلاژ فرش پوست و چرم کمالی با هر نوع دکوراسیون مدرن و مبلمان  رنگ های تیره و روشن و البته با هر نوع کف چوبی و سرامیکی هماهنگی دارد و جلوه ی با شکوه و زیبایی را به محیط می دهد. این کلاژ از مرغوب ترین پوست گاو است که  مساحتی زیر یک متر مربع را پوشش می دهد. این نوع فرش های نیازی به شستشو نداشته و با جاروبرقی به راحتی تمیز می شوند. زمینه این فرش قهوه ای بوده و پوست استفاده شده در این قالی صد در صد طبیعی می باشد. قطعا این قالی به دلیل چنین پوستی با بهترین مواد دباغی و آنتی باکتریال شده است.

 • آنتی باکتریال شده

کلاژ فرش فلامینگو کارپت طرح توپ چهل تکه کد ۳۲۰۵

کلاژ فرش فلامینگو کارپت طرح توپ چهل تکه کد 3205

کلاژ فرش فلامینگو در دنیای دکوراسیون لوکس امروزی از جایگاه خاص و مدرنی برخوردار است و دارای جلوه های زیبا و قابل توجهی هستند. کلاژ فرش فلامینگو کارپت طرح توپ چهل تکه نوعی از فرش های مدرن است. جنس خاب این کلاژ از پلی پروپیلن می باشد و نخ تار و پود نیز از جنس نخ در شکل دایره تولید شده است. برای زیبایی هر چه بیشتر این کلاژ از زمینه کرم که با هر رنگی ست می شود و حاشیه ی مشکی محیا گردیده است. این فرش گزینه مناسبی برای کودکان پسر است چون اکثرا پسر بچه ها علاقه زیادی به ورزش فوتبال دارند.

 • زمینه توپ فوتبال

کلاژ پوست و چرم کمالی مدل AD-00177

کلاژ پوست و چرم کمالی مدل AD-00177

فرش پوست و چرم طبیعی گاوی نوعی از فرش های مدرن است. کلاژ پوست و چرم کمالی با هر نوع دکوراسیون مدرن و مبلمان رنگ های تیره و روشن و البته با هر نوع کف چوبی و سرامیکی هماهنگی دارد و جلوه ی با شکوه و زیبایی را به محیط می دهد. این قالی از مرغوب ترین پوست گاو است. این نوع فرش ها نیازی به شستشو نداشته و با جاروبرقی به راحتی تمیز می شوند. زمینه این فرش قهوه ای بوده و پوست استفاده شده در این قالی صد در صد طبیعی می باشد. قطعا این قالی به دلیل چنین پوستی با بهترین مواد دباغی و آنتی باکتریال شده است.

 • استفاده شده از پوست گاو ۱۰۰ درصد طبیعی

کلاژ فرش پوست و چرم کمالی مدل AD-00260

کلاژ فرش پوست و چرم کمالی مدل AD-00260

کلاژ پوست و چرم طبیعی گاوی نوعی از فرش های مدرن است. کلاژ فرش پوست و چرم کمالی با هر نوع دکوراسیون مدرن و مبلمان  رنگ های تیره و روشن و البته با هر نوع کف چوبی و سرامیکی هماهنگی دارد و جلوه ی با شکوه و زیبایی را به محیط می دهد. این کلاژ از مرغوب ترین پوست گاو است که  مساحت زیر یک متر مربع را پوشش می دهد. این نوع فرش های نیازی به شستشو نداشته و با جاروبرقی به راحتی تمیز می شوند. زمینه این فرش قهوه ای بوده و پوست استفاده شده در این قالی صد در صد طبیعی می باشد. قطعا این قالی به دلیل چنین پوستی با بهترین مواد دباغی و آنتی باکتریال شده است.

 • آنتی باکتریال شده

کلاژ فرش دو متری فرش هریس کد ۱۰۰۴۵۲

کلاژ فرش دو متری فرش هریس کد 100452

فرش چهل ‌تکه که اصطلاحاً به آن کلاژ گفته می‌ شود، نسلی نوین در فرش ‌های دستباف است که از تلفیق هنر سنتی و مدرن به وجود می ‌آید سایز کلاژ فرش نیم دو متری بوده و مناسب برای اتاق و هال پذیرایی است. کلاژ فرش دو متری فرش هریس  به ‌طور کاملا دستباف بوده و هیچ‌ گونه دستگاه ماشینی در تولید آن دخالت ندارد و نخ تار و پود این کلاژ فرش از جنس نخ می باشد. کلاژ متشکل از فرش های ۷۰ ساله و سفید سور شده تبریز است.

 • دارای الیاف مرغوب و مناسب

 • دستباف

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول