بررسی و خرید بهترین پوشک بچه از دیجی کالا با تخفیف

پوشک بچه | وظیفه والدین مراقبت از نوزادان است. به وضوح همه شما آشنا هستید که کودک تازه متولد شده نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد. این مراقبت ها برای آرامش بیشتر نوزاد است. کودک نیز نیاز به توجه، غذا و رسیدگی دارد. کودکان تا ۲ سالگی نیاز به پوشک دارند و پوشک از تولد تا ۲ سالگی همراه فرزند شما است و به صورت مستقیم با پوست کودک شما در تماس است. بنابراین باید در انتخاب آن توجه زیادی داشته باشید تا کالایی را تهیه کنید که علاوه بر رفع نیازهای نوزاد، آسیبی به پوستش نرساند و سلامت پوست نوزاد را به خطر نیاندازد. مشکلاتی که اگر کالای مناسب و استانداردی را تهیه نکنید برای فرزند دلبندتان به وجود خواهد آمد: عفونت ادراری، انحراف پاها، حساسیت پوستی و… که قابل جبران نیستند. حتماً در انتخاب پوشک مناسب دقت کنید و در بازه زمانی کوتاهی نسبت به تعویض آن اقدام کنید تا از بروز مشکلات جلوگیری کنید. پوشک هایی که چنین قابلیتی را درا هستند را می توانید بر حسب سایز نوزادتان تهیه کنید و نوزادتان از گزندهای احتمالی دور نگه دارید. دارا بودن خاصیت: جذب رطوبت، شورتی و چسبی بودن و تولید شده از مواد نرم و… برای سلامت پوست کودک لازم و ضروری است.

 

معرفی ۱۰ پوشک بچه برتر برای خرید

پوشک بچه شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز ۵ بسته ۱۵ عددی

پوشک شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز 5 بسته 15 عددی

پوشک پول آپ شورتی مای بیبی به دلیل شورتی بودن خیلی راحت قابل استفاده و تعویض است. برای نوزادهایی که مابین ۱۳ الی ۲۰ کیلوگرم وزن دارند مناسب است. در ساخت این پوشاک از مواد و ترکیب بسیار نرم برای راحتی نوزاد استفاده شده است و از حساسیت پوستی جلوگیری کرده و خود نیز باعث ناراحتی و حساسیت نوزاد نمی شود. دارای لایه بیرونی تنفسی برای رسیدن هوا به پوست وجود دارد و یک لایه نیز به عنوان لایه محافظ عمودی ضد نشتی در این پوشک استفاده شده است. یک کش ۳۶۰ درجه یکپارچه نیز دارد که از ویژگی های این محصول به شمار می آید.

 • حالت شورتی بودن
 • جذب رطوبت بالا

پوشک بارلی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک مرسی مدل Perfect سایز 4 بسته 44 عددی به همراه دستمال مرطوب​

این پوشک قدرت جذبندگی بالایی دارد. پوشک بارلی دارای ۴۰ عدد است که در یک بسته جمع شده است. برای نوزادهایی که وزن آن ها ۷ تا ۱۸ کیلوگرم است مناسب می باشد. پوشاک بارلی ایرانی بوده و از نوع چسبی می باشد یعنی برای باز و بسته کردن آن کار پیچیده و سختی برای فردی که از نوزاد مراقبت می کند نیست و به راحتی در کم ترین زمان می توانید آن را انجام دهید. از جمله ویژگی های بارز پوشک بارلی سایز ۴ به رایحه بابونه آن می توان اشاره نمود. دارای لایه های داخلی و خارجی بسیار نرم است. ناگفته نماند پوشک بارلی از سازمان غذا و دارو مجوز دارد.

 • قدرت جذب رطوبت زیاد
 • استفاده آسان و سریع
 • لایه خارجی و داخلی نرم

پوشک نستا بیبی سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

پوشک نستا بیبی کد25000211 سایز 4 بسته 34 عددی​

پوشک نستا بیبی مناسب برای نوزادهای ۹ تا ۱۸ کیلوگرم است. به خاطر چسبی بودن این پوشک با سرعت تعویض می شود. پوشک نستا بیبی دارای لایه عبور دهنده هوا است که از ویژگی بارز آن می باشد و هوا را به پوست می رسااند. لایه داخلی این پوشک به خاطر استفاده از مواد خاص  بسیار نرم می باشد. نوارهای پهلوی این پوشک خاصیت کشی دارند تا راحت تر به هم چسبیده شوند. پوشک نستا در ایران تولید شده است و ۳۴ عدد در داخل بسته آن وجود دارد. پوشاک جذبندگی خوبی دارد.

 • سرعت تعویض بالا
 • دارای نوار پهلو با خاصیت کشی بالا

پوشک مرسی مدل Perfect سایز ۴ بسته ۴۴ عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک مرسی مدل Perfect سایز 4 بسته 44 عددی به همراه دستمال مرطوب​

این پوشک دارای ۴۴ عدد است. پوشک مرسی مدل Perfect مناسب برای نوزادان ۷ تا ۱۸ کیلوگرم مناسب است. حالت چسبی بودن آن باعث شده که نحوه استفاده آسان تری داشته باشد و با سرعت تعویض شود. جذبندگی فوق العاده بالایی دارد. به دلیل مواد اولیه عالی و درجه یک در تولید این محصول باعث شده برای نوزاد احساس شادابی داشته باشد و پوست کودک اذیت نشود. یکی از ویژگی های مهم و بسیار جالب پوشک مرسی مدل Perfect استفاده شدن لایه تنفسی در ساختار پوشک است که باعث می شود هوارسانی خیلی بهتر به پوست نوزاد انجام گیرد. پوشک مرسی دارای دستمال مرطوب نیز می باشد و سایز آن شماره ۴ است. عالی ترین و با کیفیت ترین پوشاک برای نوزاد شما مرسی است.

 • جذبندگی فوق العاده بالا
 • دارای لایه تنفسی برای هوارسانی به پوست نوزاد
 • چسبندگی بسیار بالا
 • دارای دستمال مرطوب

پوشک بیبی کینگ سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

پوشک بیبی کینگ سایز 4 بسته 34 عددی

میزان جذبندگی رطوبت این پوشاک خوب است. پوشک بیبی کینگ برای نوزادهایی که وزن ۷ تا ۱۸ کیلوگرم مناسب است. این پوشک دارای کش کمر جهت راحت بستن پوشک نوزاد است که باعث می شود کودک راحت حرکت کند و از نشتی بالای پوشک جلوگیری می کند. به خاطر استفاده از بهترین مواد و ترکیب پوشک بیبی کینگ سبک تر است. از یک لایه فوق جاذب ADL   در پوشک بیبی کینگ استفاده شده است که مانع از برگشت مایع به سطح پوست نوزاد می شود. پوشک دارای چسب فوق العاده قوی است که که می توانید به دفعات باز و بسته کنید. این پوشک محصول کمپانی آرمان سلولز است که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توسط متخصصان خارجی و ایرانی تولید می شود. داخل این پوشک بسیار نرم و لطیف است و با پوست نوزاد شما سازگاری دارد.

 • دارای لایه فوق جاذب برای جلوگیری از بازگشت مایع به پوست
 • دارای مواد و ترکیب عالی برای سبک و حداکثر جذب ممکن
 • دارای کش کمر برای جلوگیری از نشتی از بالای پوشاک

پوشک مرسی Pefrect سایز ۵ بسته ۳۸ عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک مرسی مدل Perfect سایز 5 بسته 38 عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک مرسی مدل Perfect همراه با دستمال مرطوب است این پوشک از مواد اولیه مرغوبی توسط برند Perfect  ساخته شده است. قدرت جذب فوق العاده بالای پوشک مرسی مثال زدنی است. بافت داخلی این محصول همانند پنبه نرم و جنس آن کتان می باشد. که قطعاً در زمان استفاده برای نوزادتان حس خوبی خواهد داشت. پوشک مرسی به صورت شورتی می باشد که مزیت مهم برای والدین است تا تعویض آن به سرعت انجام گیرد. پوشک شورتی مرسی برای نوزاد و کودک هایی با وزن ۱۲ تا ۲۵ کیلوگرم مناسب است. پوشک دارای لایه تنفسی برای هوا رساندن به پوست کودک است که جزء مزیت های مهم آن می باشد.  این محصول عضو شبکه جهانی کیفیت Higienic Products بوده و دارای پروانه بهداشتی و سیب سلامت می باشد. علاوه دارا بودن همه این مزیت ها یک بسته دستمال مرطوب ۲۰ عددی نیز به عنوان اشانیون برای خریدار داده می شود.

 • جذب فوق العاده
 • دارای لایه تنفس و هوارسانی به پوست
 • اشانتیون یک بسته دستمال مرطوب

پوشک کانفی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

پوشک کانفی سایز 4 بسته 40 عددی

پوشک کانفی برای نوزادهای ۸ تا ۱۸ کیلوگرم مناسب است. دارای لایه فوق العاده جاذب است و سطح فوقانی بسیار نرم و لوسین دارد. پوشک کانفی دارای نوارهای جانبی کشسانی بالایی می باشد و به لبه های جانبی ضد آب نیز دارا می باشد که از جمله مهم ترین ویژگی های پوشاک کانفی است. سازنده این پوشک برند کانفی است که طوری آن را ساخته با پوست نوزاد بدون هیچ عوارضی در تماس است و هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی کند. در بسته بندی این پوشک ۴۰ عدد قرار دارد. به خاطر ترکیب مواد اولیه خوب هوا را به راحتی به پوست نوزاد می رساند. پوشک کانفی از عبور رطوبت به بیرون جلوگیری می کند و همه رطوبت را در خود جذب می نماید.

 • جذب رطوبت
 • هوا رسانی به پوست
 • دارای نوارهای جانبی کشسانی

پوشک کانفی سایز ۵ بسته ۳۴ عددی

پوشک کانفی سایز 5 بسته 34 عددی

پوشک کانفی برای نوزادانی که وزن آن ها ۱۱ تا ۲۵ کیلوگرم است مناسب می باشد. برای باز و بستن این پوشک در کم ترین زمان به صورت چسبی تولید شده است. پوشک کانفی دارای نوارهای جانبی کشسانی بالا و دارای لبه های ضد آب می باشد. به دلیل ترکیب مواد اولیه خوب هوا را به راحتی به پوست نوزاد می رساند. پوشک کانفی دارای لایه فوق جاذب است که از عبور رطوبت به بیرون جلوگیری می کند و همه رطوبت را در خود جذب می نماید. این پوشک دارای لوسین برای حفاظت از پوست را نیز دارا می باشد که علت متمایز شدن از محصولات دیگر است. و سطح این پوشک فوق العاده نرم بوده و نوزاد احساس راحتی و شادی می کند.

 • دارای لایه فوق جاذب
 • دارای لوسین جهت محافطت از پوست
 • دارای لایه نرم و راحت

پوشک بارلی سایز ۵ بسته ۳۴ عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک بارلی سایز 5 بسته 34 عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک بارلی برای نوزادهایی که وزن آن ها ۱۲ تا ۲۵ کیلوگرم است مناسب می باشد. و برای باز و بست آن با سرعت بالا چسبی می باشد. این پوشک در بسته ۳۴ عددی به همرا دستمال مرطوب عرضه شده است. پوشک بارلی دارای لایحه بابونه است. لایه های داخلی و خارجی این پوشک با موادی ساخته شده اند  که بسیار نرم و لطیف هستند و نوزاد نیز احساس راحتی می کند. قدرت جذبنگی از دیگر ویژگی های پوشک بارلی است که نمی توان آن را نایده گرفت. پوشک بارلی دارای مجوز از سازمان غذا و داروی کشور است و با توجه به خصوصیاتی که در می تواند از پوست نوزاد شما مراقبت کند. پوشک بارلی دارای ۲۰ عدد دستمال نیز می باشد.

 • دارای لایحه بابونه
 • دارای ۲۰ عدد دستمال
 • نرم و لطیف
 • قدرت جذبندگی بالا

زیرانداز یکبار مصرف تعویض کودک تافته کد ۶۰۲۳۶۶ بسته ۱۰ عددی به همراه ۲ عدد رایگان

زیرانداز یکبار مصرف تعویض کودک تافته کد 602366 بسته 10 عددی به همراه 2 عدد رایگان

زیرانداز یکبار مصرف تافته یک بسته ۱۰ عددی است که سلامت و بهداشت نوزاد را تامین می کند. ابعاد این زیرانداز ۴۰ در ۶۰ سانتی متر است. زیرانداز یکبار مصرف برای تعویض بهداشتی پوشک نوزاد استفاده می شود. جنس آن منسوج نبافته و خمیر کاغذ و پلی اتیلن است. در هر بسته ۱۰ عدد می باشد ولی ۲ عدد نیز به عنوان هدیه برای خریداران تقدیم می شود. هر دو طرف این زیرانداز قابل استفاده است که سبک نیز می باشد. بعد از تعویض پوشک نوزادتان می توانید آن را دور بندازید این محصول از بدو تولد تا ۳ کیلوگرم وزن نوزاد، قابل استفاده است.

 • برای نوزادهای تازه به دنیا آمده تا وزن ۳ کیلوگرم
 • زیرانداز بهداشتی برای تعویض پوشک نوزاد
 • دارای لایه پلی اتیلن و خمیر کاغذ

پوشک بیبی کینگ سایز ۵ بسته ۳۰ عددی

پوشک بیبی کینگ سایز 5 بسته 30 عددی

نوزاد در این سایز نیاز به آزادی حرکت دارد و این پوشک نیز طوری طراحی شده این امکان را برای نوزاد شما می دهد. در این پوشک بیبی از نوارهای کشسان کناری برای آزادانه حرکت کردن کودک وجود دارد . از یک لایه فوق جاذب ADL   در پوشک بیبی کینگ استفاده شده است که مانع از برگشت مایع به سطح پوست نوزاد می شود. به خاطر وجود لایه های داخلی و خارجی نرم و لطیف از پوست کودک در مقابل حساسیت حفاظت می کند. پوشک بیبی کینگ برای نوزادهایی که وزن ۱۱ تا ۲۳ کیلوگرم مناسب است. پوشک بیبی کینگ به دلیل ترکیب مواد اولیه مناسب، وزن سبکی دارد و جذبندگی رطوبت بالایی دارد. این پوشک محصول کمپانی آرمان سلولز است که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توسط متخصصان خارجی و ایرانی تولید می شود. پوشک بیبی کینگ دارای چسب فوق العاده قوی است که که می توانید به دفعات باز و بسته کنید.

 • قدرت جذبندگی بالا
 • لایه بیرونی پارچه ای و نرم
 • چسبندگی بالا
 • جلوگیری از نشتی مایع از بالای پوشاک

پوشک شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز ۶ بسته ۱۵ عددی

پوشک شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز 6 بسته 15 عددی

پوشک شورتی مای بیبی سری پول آپ برای وزن هایی بیشتر از ۱۷ کیلوگرم مناسب می باشد. این بسته شامل ۱۵ عدد پوشک شورتی است که دارای کش یکپارچه ۳۶۰ درجه راحت که با بدن نوزاد متناسب است. به دلیل مواد و ترکیب در ساخت، خاصیت ضد نشتی بالایی دارد. پوشک شورتی مای بیبی سری پول آپ بخاطر وجود لایه تنفسی، هوارسانی خوبی را به پوست کودک انجام می دهد و از حساسیت های پوستی نیز جلوگیری می کند. به خاطر شورتی بودن این پوشک به راحتی و به سرعت قابل تعویض است. این پوشک دارای کش یکپارچه دور کمر می باشد که دقیقا متناسب با فرم بدن نوزاد شما می باشد.

 • قدرت جذبندگی بالا
 • دارای لایه هوا رسان به پوست
 • دارای لایه محافظ از نشتی
 • تعویض آسان و با سرعت
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول