راهنمای خرید اسپری ضد تعریق زنانه و پرفروش ترین اسپری های ضد تعریق زنانه- سال ۹۷

خرید اسپری ضد تعریق زنانه یکی از پیشنهادات پزشکی است چراکه ۷۰ درصد از حجم بدن انسان را آب تشکیل می دهد که این میزان از آب در موقعیت های مختلفی از بدن خارج می شود. یکی از روش هایی که باعث از دست رفتن آب بدن می شود تعریق است. احتمالا برایتان پیش آمده که در اثر فعالیت روزانه عرق کرده و بدنتان بوی نامطبوع بگیرد. امروزه در بازار محصولات فراوانی برای جلوگیری از تعریق عرضه شده و در دسترس عموم قرار گرفته است. اسپری ضد تعریق زنانه با فرمولاسیون خاص خود سبب کاهش رطوبت در قسمت زیر بغل و سایر مناطقی که در معرض آن قرار می گیرند، شده و به دلیل استفاده از اسانس های خوشبو کننده در آن، به نواحی ذکر شده بوی مطبوعی می ­بخشند. اسپری ضد تعریق زنانه در عرق خارج شده از پوست حل شده و نمک موجود در آن که به عنوان یک ماده فعال در ترکیبات ضد تعریق وجود دارد بر روی منافذ پوست و غدد تعریق قرار گرفته و از تعریق بیش از حد جلوگیری کرده و آن را کنترل می کند.

به طور کلی دو نوع اسپری در بازار موجود هستند دئودورانت و اسپری های ضد تعریق.

ضد تعریق اندکی با دئودورانت متفاوت است اما به همان اندازه می­ تواند خوشبوکننده باشد چرا که میزان تعریق بدن شما را کنترل می ­کند و همچنین با داشتن رایحه های معطر باعث خوشبوتر شدن بدن شما می ­گردد. در واقع دئودورانت و ضد تعریق مانند یک لایه بر روی پوست شما قرار گرفته و با داشتن رایحه مطبوع بوی بد بدن شما را مخفی کرده و باعث می­ شود شما و یا دیگران دیرتر متوجه بوی نامطبوع شوید.

غدد تعریق در همه جای بدن وجود دارد و شما نیز می ­توانید از ضد تعریق ها در تمامی سطوح بدن استفاده کنید. اما افرادی که تعریق بیش از حد دارند بهتر است با مشورت پزشک ضد تعریق های درمانی را جایگزین ضد تعریق های معمولی کنند.

پر فروش ترین اسپری های ضد تعریق زنانه در ایران – سال ۹۷

امتیاز۹.۵۹.۵۹.۵۹.۵۹.۵۹.۵۹۹۹۸.۵
برندرکسوناداونیوآلاکتویتنیوآلاکتویترکسونارکسونانیوآوالانسی
مدلInvisible Black +WhiteOG100

 

Invisible Black And White Original

 

Invisible Anti Spot

 

Fresh Flower

 

Lactourea

 

Cotton DryShower FreshProtect And Care

 

LANVIN ECLAT DE ARPEGE

 

حجم۱۵۰ میل۱۵۰ میل۱۵۰ میل۲۰۰ میل۱۵۰ میل۲۰۰ میل۱۵۰ میل۱۵۰ میل۱۵۰ میل۲۵۰ میل
ماندگاری۴۸ ساعت۴۸ ساعت۴۸ ساعت۴۸ساعت۴۸ ساعت۴۸ ساعت۴۸ ساعت۴۸ ساعت۴۸ ساعت۲۴ ساعت
کشور مبدابریتانیاترکیهآلماناسپانیاآلماناسپانیابریتانیابریتانیاآلمانایران
الکلنداردنداردنداردنداردنداردنداردنداردنداردندارددارد
خاصیت ضد لکداردداردداردداردداردداردنداردنداردنداردندارد

چه موادی در اسپری های ضد تعریق زنانه وجود دارد؟

ضد تعریق ها از مواد مختلفی تشکیل شده اند که الکل یکی از اصلی ترین مواد آن می­ باشد. الکل موجود در اسپری ها علاوه بر ایجاد حس خوشایند بر روی پوست در ضد تعریق ها سبب خشک شدن سریع مواد فعال در آن می­ شود و به این ترتیب دیگر با لباس تماس پیدا نمی­ کنند.

بوی عرق معمولا به دلیل وجود باکتری های مولد بو است. در ترکیب ضد تعریق ها معمولا از مواد آنتی باکتریال جهت مقابله با باکتری های مولد بو استفاده می­ شود. مواد آنتی باکتریال، باکتری های بی ضرری را که روی پوست زندگی می کنند و از عرق برای بقای خود استفاده می­ کنند را از بین می­ برد. در واقع ضد تعریق ها روند رشد و تکثیر این باکتری ها را کاهش می­ دهند و از ایجاد بوی بد جلوگیری می ­کنند.

برخی از اسپری ضد تعریق زنانه حاوی نرم کننده نیز هستند که سبب نرم شدن زیر بغل و سایر نواحی پوست شده و از خشکی و خارش پوست جلوگیری می­ کند.

راهنمای خرید عطر زنانه پاییزی و پر فروش ترین عطرهای زنانه پاییزی در ایران – سال ۹۷

 

مزایای استفاده از ضد تعریق ها

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که مدام عرق می­ کنند و یا به دلیل داشتن فعالیت زیاد عرق کرده و بدنشان بوی نامطبوع می­ گیرد پیشنهاد می کنیم از اسپری ضد تعریق زنانه کمک گرفته و دئودرانت ها را کنار بگذارید. چرا که دئودورانت صرفا باعث ایجاد بوی مطبوع می­ شود اما محصولات ضد تعریق به دلیل داشتن نمک آلومینیوم کلراید در ترکیبات خود بر روی پوست یک لایه محافظتی ایجاد می کند که با رطوبت مقابله کرده و تعریق را کاهش می ­دهد.

انواع ضد تعریق

ضد تعریق ها شامل چهار دسته مختلف هستند: اسپری ضد تعریق زنانه، مام یا استیک صابونی، مام رولی، ژل و کرم ضد تعریق

اسپری ضد تعریق زنانه: معمولا به صورت پودری بوده و برای استفاده بر روی سطح پوست مناسب هستند.

مام یا استیک صابونی: این نوع از ضد تعریق ها، بطری های کوچک حاوی مواد ضد تعریق هستند که در سر آن ها رولی برای قرار دادن مواد داخل آن بر روی پوست بدن قرار داده شده است. استفاده از این نوع ضد تعریق ها به دلیل بستن منافذ پوست چندان توصیه نمی شود.

ژل و کرم ضد تعریق: این نوع از ضد تعریق ها نیز مانند ژل و یا کرم در محل های مورد نظر استفاده می شوند.

مزایای استفاده از اسپری ضد تعریق

اولین مزیت استفاده از اسپری ضد تعریق زنانه کاربری آسان است. شما با داشتن یک اسپری ضد تعریق می­ توانید هر زمانی که خواستید از آن استفاده کنید. همچنین اسپری را می ­توانید برای قسمت های مختلف بدن (پاها، کشاله ران) که مستعد عرق کردن هستند استفاده کنید. از طرفی دیگر اسپری ها سریعتر خشک می شوند که در این صورت برای افرادی که تعریق زیاد دارند ناراحتی ایجاد نمی ­کند.

انواع اسپری ضد تعریق

اسپری ضد تعریق زنانه

اسپری های ضد تعریق مخصوص آقایان: این ضد تعریق ها مناسب با فیزیولوژی و مخصوص پوست آقایان ساخته شده است. این دسته از ضد تعریق ها معمولا بوی تند تری دارند.

اسپری ضد تعریق زنانه: اسپری ضد تعریق مخصوص بانوان مناسب با پوست حساس و لطیف بانوان طراحی و تولید شده است. ضد تعریق های مخصوص بانوان معمولا داری رایحه و بوی ملایم تری نسبت به آقایان هستند.

اسپری ضد تعریق Invisable: این دسته از ضد تعریق ها مخصوص لباس های سفید و مشکی بوده و با استفاده از آن ها هیچگونه لکی بر روی لباس باقی نمی­ ماند.

اسپری ضد تعریق مخصوص پوست حساس: برخی از افراد به دلیل داشتن پوست حساس با استفاده از ضد تعریق ها دچار حساسیت می­ شوند. این حساسیت اکثرا به دلیل اسانس های به کار رفته در این محصولات ایجاد می ­شودد و در برخی موارد حساسیت ممکن است به دلیل وجود الکل یا نمک موجود در ضد تعریق باشد. به همین دلیل کمپانی های تولید کننده ضد تعریق ها به فکر تولید اسپری های ضد تعریقی افتادند که فاقد هرگونه بو و رنگ بوده و از ایجاد حساسیت جلوگیری ­کند. بنابراین آن دسته از افرادی که به بو و اسانس موجود در ضد تعریق ها حساسیت دارند می­ توانند از این محصولات بهره ببرند.

پرفروش ترین اسپری های ضد تعریق زنانه در ایران – سال ۹۷

۱. اسپری ضد تعریق رکسونا مدل Cotton Dry:

محصولات رکسونا ساخت کمپانی بریتانیا-هلندی یونیلیور بوده و در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خصوصا محصولات ضد تعریق بسیار پر آوازه است. اسپری ضد تعریق رکسونا مدل Cotton Dry از این برند که در رتبه اول پر فروش ترین اسپری های ضد تعریق قرار گرفته است، حاوی مواد آنتی باکتریال و آلومنیوم کلراید بوده و از این طریق حجم باکتری های موجود در عرق را کاهش داده و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می­ کند. این اسپری در حجم ۱۵۰ میل و مخصوص بانوان طراحی و تولید شده است. اسپری Cotton Dry با ماندگاری ۴۸ ساعته از تعریق بیش از حد جلوگیری کرده و علاوه بر این با داشتن بوی ملایم بدن را خوشبو نگه داشته و از ایجاد حساسیت نیز جلوگیری می­ کند.

 

 

نقاط قوت:

 • ماندگاری بالا
 • بوی خنک و ملایم

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۲. اسپری ضد تعریق رکسونا مدل Invisible Black + White:

اسپری Invisabele Black + White ساخت کمپانی رکسونا و از پرطرفدارترین محصولات ضد تعریق است. این اسپری با داشتن خاصیت ضد لک از ایجاد لک بر روی لباس های سفید و مشکی شما جلوگیری کرده و در صورت استفاده از آن هیچگونه لکی بر روی لباس شما باقی نمی ­ماند. اسپری بلک پلاس وایت با داشتن خاصیت ضد تعریق، تعریق بدن شما را کنترل کرده و همچنین با رایحه ملایم و مطبوع خود بدن شما را خوشبو نگه می ­دارد. ماندگاری ۴۸ ساعته این اسپری به محبوبیت آن افزوده است و شما می ­توانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید. این اسپری در بسته بندی های ۱۵۰ میل به بازار عرضه شده است.

 

 

نقاط قوت:

 • جلوگیری از ایجاد لک و سفیدک بر روی لباس
 • بوی ملایم
 • ماندگاری بالا

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۳. اسپری ضد تعریق رکسونا مدل Shower Fresh:

اسپری شاور فرش رکسونا با داشتن رایحه مطبوع و خنک مورد علاقه بسیاری از بانوان است. این اسپری ضد تعریق بوده و فاقد الکل است. اسپری شاور فرش ماندگاری بالای دارد و می ­تواند تا ۴۸ ساعت در برابر بوی نامطبوع بدن مقاومت کند. این اسپری از سری (MotionSense) است و مخصوص افراد ورزشکار و یا افرادی که فعالیت بدنی بالای داشته و تعریق آنها زیاد است بسیار مناسب است. با استفاده از این اسپری می­ توانید با خیالی آسوده و به دور از بوی نامطبوع بدن در اثر فعالیت زیاد به انجام کارهای خود بپردازید. اسپری شاور فرش با داشتن فرمولاسیون جدید خود هیچ لک و سفیدکی بر روی لباس شما باقی نمی­ گذارد. همچنین رایحه این محصول ترکیبی از گیاهان معطر، میوه، چوب و مشک بوده که در اثر فعالیت زیاد هم بوی خود را حفظ می کند. اسپری رکسونا شاور فرش در بسته بندی های ۱۵۰ میل در اختیار شما قرار می گیرد.

 

نقاط قوت:

 • بوی مطبوع ملایم
 • ماندگاری بالا
 • مناسب برای افراد ورزشکار

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۴. اسپری داو مدل OG100:

اسپری ضد تعریق داو محصول کشور ترکیه با بوی خوش و ماندگاری بالا از محبوبیت فراوانی برخوردار است. این اسپری با داشتن خاصیت ضد تعریق خود منافذ عرق را می­ بندد و از طرفی دیگر با از بین بردن باکتری های روی سطح پوست از ایجاد بوی بد جلوگیری می ­کند. همچنین این اسپری حاوی ویتامین E و نرم کننده پوست است و از ایجاد خشکی و خارش ناشی از خشکی پوست جلوگیری می ­کند. رایحه اسپری داو ملایم و مورد پسند اکثر بانوان است و حتی در اثر فعالیت زیاد هم بوی مطبوع اسپری از بین نرفته و بر روی بدن باقی می ­ماند. ماندگاری این محصول بالا و در حدود ۴۸ ساعت است و علیرغم پودری بودن، هیچگونه لک و سفیدکی بر روی لباس شما باقی نمی ­گذارد. اسپری داو OG100 در بسته بندی های ۱۵۰ میل به بازار عرضه شده است.

 

نقاط قوت:

 • دارای نرم کننده
 • ماندگاری بالا
 • باقی نگذاشتن لک و سفیدک بر روی لباس

نقاط ضعف:

 • ندارد

۵. اسپری نیوآ مدل Protect And Care:

اسپری نیوا مدل Protect And Care با ماندگاری بالا و ۴۸ ساعته، تعریق بدن شما را کنترل کرده و از ایجاد بوی نا مطبوع در بدن شما جلوگیری می کند. این محصول با داشتن فرمولاسیون جدید و ارزشمند فاقد الکل بوده و از پوست ظریف اطراف زیر بغل نیز محافظت می­ کند. اسپری ضد تعریق نیوآ به ویژگی های مراقبتی خود مشهور است و پوست بدن نیز به خوبی می تواند آن را تحمل کند. همچنین این محصول با جذب سریع فاقد چسبندگی بوده و به دلیل وجود نرم کننده در ترکیب خود پوستی نرم و لطیف را برای شما به ارمغان می آورد و باعث می شود تا در طول روز نیز حس شادابی و طراوت پوست را احساس کنید. این محصول فاقد الکل بوده و در حین استفاده از آن هیچگونه سوزشی را بر روی پوست خود احساس نخواهید کرد. اسپری نیوآ Protect And Care در حجم ۱۵۰ میل برای استفاده بانوان خوش سلیقه به بازار عرضه شده است.

 

نقاط قوت:

 • بوی ملایم
 • ماندگاری بالا
 • فاقد الکل
 • نرم کننده پوست

نقاط ضعف:

 • پودری

۶. اسپری ضد تعریق زنانه نیوآ مدل Invisible Black And White Original حجم ۱۵۰ میلی لیتر:

اسپری Invisible Black And White Original نیوآ با استفاده از مواد خاصی که در ترکیبات خود دارد خاصیت ضد تعریق قوی داشته و همچون محافظی استوار در برابر عرق و بوی نامطبوع ناشی از آن عمل می کند. این محصول به صورت نامرئی عمل کرده و هیچ گونه رد و لکی بر روی لباس شما باقی نمی گذارد. این محصول همچنین باعث حفظ درخشندگی لباس های مشکی و سفید شما خواهد شد. اسپری نیوآ با محافظت ۴۸ ساعته تعریق را کنترل کرده و با رایحه ملایمی که دارد باعث حفظ شادابی و طراوت و بوی مطبوع در طول روز نیز می ­شود. این اسپری ضد تعریق زنانه فاقد الکل بوده و در بسته بندی های ۱۵۰ میل به بازار عرضه شده و برای پوست های معمولی بسیار مناسب می ­باشد.

نقاط قوت:

 • باقی نگذاشتن اثر لک و سفیدی
 • حفظ درخشندگی لباس های تیره و روشن
 • فاقد الکل
 • ماندگاری بالا

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۷. اسپری ضد تعریق لاکتویت مدل Invisible Anti Spot:

اسپری لاکتویت محصول کشور اسپانیا بوده و به عنوان یک ضد تعریق و دئودورانت به بازار عرضه شده است. این سری از محصولات لاکتویت نامرئی بوده و هیچگونه لکی بر روی لباس های مشکی باقی نمی گذارد و از طرفی دیگر با استفاده از آن شاهد لکه های زرد بر روی لباس های سفید خود نخواهید بود. پایه اصلی این اسپری شیر و مواد نرم کننده است و از این جهت سبب نرمی پوست شما شده و از خارش ناشی از خشکی پوست جلوگیری می­ کند. این محصول با داشتن خاصیت ضد تعریق خود قابل استفاده برای تمامی نقاطی که دارای غدد عرقی فعال هستند (زیر بغل، پاهاف کشاله ران) بوده و تعریق را کنترل می­ کند. همچنین از ایجاد بوی بد ناشی از تعریق نیز جلوگیری می کند. اسپری اسپری ضد تعریق زنانه لاکتویت فاقد الکل و پارابن بوده و هیچ آسیبی به پوست شما وارد نخواهد کرد. این محصول در حجم ۲۰۰ میلی لیتری تولید شده و با انواع پوست سازگاری دارد.

 

نقاط قوت:

 • باقی نگذاشتن اثر لک
 • نرم کننده
 • رایحه ملایم
 • ماندگاری بالا

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۸. اسپری خوشبو کننده بدن و ضدتعریق والانسی مدل Lanvin Eclat De Arpege:

اسپری خوشبوکننده والانسی با رایحه دلچسب و ملایم ساخت کشور ایران بوده و برای بانوان مناسب است. این محصول در بسته بندی ۲۵۰ میل تهیه شده و رایحه آن ترکیبی از بوی گل و گیاهان معطر است. این اسپری ضد تعریق زنانه با بستن منافذ خروجی آب بدن، تعریق شما را کنترل کرده و میزان آن را به مقدار قابل توجهی کاهش می­ دهد. همچنین به دلیل داشتن رایحه های معطر در ترکیب خود بدن شما را خوشبو می­ کند. اسپری والانسی با خاصیت آبرسانی از خشک شدن و خارش پوست شما جلوگیری می­ کند. این محصول حاوی الکل بوده و پس از استفاده به سرعت جذب شده و لباس یا بدن شما را مرطوب نمی­ کند. با استفاده از این محصول پس از اصلاح، استحمام و شنا طراوت را به پوست خود بازگردانید.

 

نقاط قوت:

 • رایحه خنک و شیرین
 • ماندگاری خوب
 • آبرسان

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۹. اسپری ضد تعریق زنانه نیوآ Fresh Flower:

اسپری Fresh Flower ساخت شرکت نیوآ محصول کشور آلمان بوده و برای بانوان مناسب است. این محصول با داشتن رایحه گل ها و گیاهان معطر بوی نامطبوع بدن شما را از بین برده و تا ۴۸ ساعت طراوات و بوی خوش را برای به ارمغان می آورد. اسپری ضد تعریق زنانه نیوآ فاقد الکل بوده و در حین استفاده هیچگونه لک و ردی بر روی لباس شما باقی نمی ­گذارد. این محصول در بسته بندی های ۱۵۰ میل تهیه شده و فاقد در است اما با استفاده از قفل تعبیه شده در آن می ­توانید بدون نگرانی از پخش شدن آن را در کیف خود گذاشته و حمل کنید.

 

نقاط قوت:

 • رایحه خوشبو
 • فاقد الکل
 • ماندگاری بالا
 • عدم آسیب رسانی به لباس

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۱۰. اسپری ضد تعریق زنانه لاکتویت مدل Lactourea:

رتبه آخر پر فروش ترین اسپری های ضد تعریق زنانه نیز از برند لاکتویت انتخاب شده است. این محصول دارای ماندگاری ۴۸ ساعته بوده و در تمام طول روز بوی خوش آن را احساس خواهید کرد.حجم ۲۰۰ میلی لیتری این اسپری شما را مدت ها از خرید یک اسپری ضد تعریق جدید بی نیاز می سازد. مواد به کار رفته در اسپری ضد تعریق لاکتوریا به گونه ای است که پوست های خشک و حساس می توانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند.

 

نقاط قوت:

 • ماندگاری بالا
 • مناسب برای پوست های خشک و حساس

نقاط ضعف:

 • ندارد

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.