راهنمای خرید دستگاه میکرودرم خانگی به همراه معرفی پر فروش ترین میکرودرم های خانگی در ایران

راهنمای خرید دستگاه میکرودرم خانگی

این روزها توجه و مراقبت از پوست صورت با خرید دستگاه میکرودرم در بین خانم ها نسبت به قدیم خیلی بیشتر شده است، این باعث شده تا مطب های زیبایی روز به روز شلوغ تر و پر از رفت و آمد تر شوند. اما برای برخی افراد این رفت و آمدها مشکل بوده و علاوه بر آن هزینه ای که در هر جلسه باید پرداخت کنند بسیار سنگین است، بهم همین دلیل خرید میکرودرم خانگی رونق زیادی پیدا کرده است. به نظر می رسد وجود دستگاه های میکرودرم خانگی که مشابه دستگاه های موجود در کلینیک های زیبایی پوست باشند؛ نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود بلکه در وقت نیز صرفه جویی خواهد کرد.

از جمله دستگاه هایی که توسط برندهای تولید کننده محصولات آرایشی و مراقبتی تولید و به بازار ارائه شده است، میکرودرم های خانگی هستند. این میکرودرم ها نمونه کوچک شده میکرودرم های موجود در مطب ها و کلینیک های زیبایی هستند.

پیشنهاد

جدا از خرید میکرودرم خانگی، اگر مایل بود می توانید دیگر محصولات آرایشی و بهداشتی ما را که با قیمت مناسب و همچنین بررسی بهترین مدل های هر کدام از محصولات آورده شده را از دست ندهید.

معرفی بهترین میکرودرم های خانگی همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 

میکرودرم خانگی نیکل مدل SN-7397

میکرودرم خانگی نیکل مدل SN-7397

میکرودرمی که در رتبه اول پر فروش ترین میکرودرم ها قرار گرفته است از برند نیکل انتخاب شده است.

این میکرودرم قابلیت استفاده در زیر آب را ندارد و قابل شست و شو نیست اما سری های آن، قابل جدا شدن بوده و می توانید آن ها را مورد شست و شو قرار دهید. ویژگی مثبتی که در این میکرودم درم می بینید سری های قابل تعویض آن است. در بسته بندی میکرودرم بخوردار بانومد روی هم ۴ سری مختلف موجود است.

یک سری مکش ایجاد شده توسط دستگاه را افزایش می دهد. منافذ شما را پاک کرده و پوستتان را از سلول های مرده پاکیزه می سازد.

سری دایره ای شکل کوچک این سری مکش ضعیفی داشته و برای پوست های حساس بسیار مناسب است.

سری دایره ای شکل و بزرگ بیشرین حالت مکش را می توانید به وسیله این سری تجربه کنید. این سری قابلیت این را دارد که آکنه و جوش های سر سیاه موجود بر روی پوست شما را از بین برده و چربی های موجود بر روی پوست شما را تخلیه سازد.

سری بیضی شکل:به وسیله این سری نیز می توانید چربی هایی که در دسترس نیستند را از بین ببرید مانند زیر چانه، اطراف بینی و …

البته علاوه بر این سری ها ۵ سرعت مختلف نیز در این دستگاه قرار گرفته شده است که شما می توانید مطابق با نوع پوست خود و منطقه تحت درمان میزان آن را تنظیم کنید.

 • دارای سری قابل تعویض
 • دارای سرعت قابل تنظیم
 • مکش مناسب


خرید

میکرودرم خانگی آدونیزا مدل AD-PDM-V1

میکرودرم خانگی آدونیزا مدل AD-PDM-V1

میکرودرم خانگی آدونیزا مدل AD-PDM-V1 با دارا بودن ویژگی های کاربردی اش توانسته نظر خریداران این محصول را به خود جلب کند. این دستگاه با داشتن۲ سری مختلف که دارای قابلیت تعویض است، به شما این امکان را می دهد که متناسب با نوع عمل درخواستی خود سری مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر این برای راحتی کار ۳ سرعت مختلف برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که می توانید با توجه به نوع پوست خود میزان سرعت را انتخاب کنید. این محصول لایه کهنه و ضخیم پوست و چربی اضافی پوست را بر می دارد. همچنین جوش های سرسیاه، سرسفید و دانه های چرب پوستی را از بین می برد.

این میکرودرم آدونیزا به وسیله باتری کار می کند که این باتری دارای قابلیت شارژ شدن است و پس از اتمام و شارژ کردن باتری توسط کابل برق قرار داده شده، می توانید مجددا از آن استفاده کنید.

 • دارای قابلیت تنظیم سرعت
 • دارای سری قابل تعویض
 • دارای باتری قابل شارژ


خرید

میکرودرم خانگی هومدیکس مدل MDA-100RG-EU

میکرودرم خانگی هومدیکس مدل MDA-100RG-EU

هومدیکس نیز از برندهایی است که در تولید محصولات مراقبتی و آرایشی فعالیت می کند. از این برند میکرودرم MDA-100RG-EU مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

میکرودرم خانگی هومدیکس دارای سری های قابل شست و شوست و به وسیله برق کار می کند. این دستگاه دارای یک استند است که به برق متصل شده و دستگاه را شارژ می کند.

در بسته بندی این محصول دو سری دیگر نیز قرار داده شده است که متناسب با محل پوست خود می توانید نوع  را مشخص کنید. پس از استفاده از این محصول می توانید جوانی و شادابی را در پوست خود احساس کنید.

 • دارای سری قابل تعویض
 • دارای استند شارژ
 • داری فیلتر قابل تعویض
 • طراحی بدون سیم


خرید

میکرودرم خانگی دکتر درم مدل XN-9850

میکرودرم خانگی دکتر درم مدل XN-9850

میکدرودرم XN-9850 دکتر درم از نوع میکرودرم های چرخشی است. این دستگاه ضد آب نبوده و نمی توانید از آن زیر دوش آب استفاده کنید. اما سری هایی که برای آن در نظر گرفته شده است قابل شست و شو و جدا شدن است. این میکرودرم به وسیله برق کار می کند و برای استفاده باید آن را به طور مستقیم به برق وصل کنید.

سری هایی که برای این میکرودرم در نظر گرفته شده است عبارتند از:

 • سری میکروکریستال: جهت افزایش مکش و در نتیحه پاکسازی منافذ و حذف سلول های مرد
 • سری دایره ای شکل کوچک: مناسب برای تخلیه آکنه و  پوست های حساس
 • سری دایره ای بزرگ: قوی ترین مکش را ایجاد می کند
 • سری بیضی شکل: برای استفاده در نواحی دور از دسترس مانند کنار بینی

با استفاده از این سری ها می توانید تک تک نقاط موجود بر سطح پوست صورت خود را از هر گونه آلودگی پاکیزه کنید.

 • دارای سری های مختلف
 • دارای قابلیت تنظیم سرعت
 • دارای سری قابل شست و شو


خرید

میکرودرم خانگی نیودرمو مدل ND9003

میکرودرم خانگی نیودرمو مدل ND9003

نیودرمو ND9003 از نوع میکرودرم های چرخشی بوده و به راحتی صورت شما را از هر گونه آلودگی پاک خواهد کرد. این دستگاه پر کاربرد به وسیله باتری کار می کند که دارای قابلیت شارژ می باشد و پس از اتمام آن می توانید آن را توسط کابل USB شارژ کرده و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

نیودرمو در این میکرودرم ۲ سرعت قابل تنظیم و ۳ سری قابل تعویض قرار داده است که به وسیله آن می توانید پوست خود را پاکسازی نمایید. قابلیتی که در این میکرودرم قرار داده شده است از بین برنده جای زخم جوش و آکنه می باشد. اندازه سایش و لایه برداری توسط اندازه مکش و ضخامت الماسه های دستگاه میکرودرم خانگی دایموند نیودرمو قابل کنترل است.

 • دارای سری قابل تعویض
 • قابل شارژ به وسیله کابل USB


خرید

میکرودرم خانگی کمدو مدل CM2011

میکرودرم خانگی کمدو مدل CM2011

میکرودرم CM2011 کمدو از ۴ سری مجزا تشکیل شده است که هر کدام قادر است عمل متفاوتی را بر روی پوست شما انجام دهد. اولین سری، سری است که از جنس الماس بوده و قادر است لایه برداری سطحی پوست شما را انجام دهد و باعث بازسازی پوست شما خواهد شد. سری دایره ای کوچک آن باعث مکش های ضعیف آن بوده و جوش های سر سیاه شما را از بین می برد. سری بیضی که قادر است به مرور زمان چین و چروک ها را از روی پوست شما برطرف کند و آخرین سری، سری دایره ای بزرگ است که جوش های سر سیاه عمیق را از بین می برد. همانطور که می بینید به کمک این وسیله می توانید یک لایه برداری و پاکسازی کامل را بر روی پوست خود انجام دهید.

از ویژگی های دیگر این دستگاه می توانیم به باتری قابل شارژ و ۴ حالت مکش اشاره کنیم.

 • دارای سری قابل تعویض
 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای صفحه دیجیتال
 • دارای کابل USB برای اشارژ کردن


خرید

میکرودرم خانگی کیوت اسکین مدل CIH-A500

میکرودرم خانگی کیوت اسکین مدل CIH-A500

میکرودرم خانگی کیوت اسکین نیز در بین پر فروش ترین ها به چشم می خورد. از این برند میکرودرم CIH-A500 با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شده است. این میکرودرم خانگی دارای ۴ سری مختلف بوده که می توانید با توجه به نوع پوست خود و منطقه تحت درمان یکی از آن ها را انتخاب کنید. همچنین برای سهولت در استفاده می توانید سرعت آن را بر حسب درجه تحمل پوست خود تنظیم کنید.

این میکرودرم نیز از نوع میکرودرم های همراه با باتری شارزی بوده و می توانید آن را با کابل USB شارژ کرده و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای کابل USB
 • دارای سری قابل تعویض
 • دارای قابلیت تنظیم سرعت


خرید

میکرودرم چیست و چه عملی را انجام می دهد؟

میکرودرم ها در واقع دستگاه هایی هستند که از پوست شما لایه برداری می کنند. اما چطور؟

در اغلب دستگاه میکرودرم خانگی یک دیسک چرخان قرار دارد که در سر خود کریستال های اکسید آلومینیوم دارند. این دیسک قابلیت چرخیدن داشته و بر روی پوست شما می چرخد، این چرخش سبب می شود تا لایه های موجود بر سطح پوست شما از بین برود. دستگاه میکرودرم، لایه برداری را با ایجاد خراش های بسیار ریز که بر روی پوست ایجاد می کند و باعث کنده شدن لایه های اضافی سطحی می شود انجام می دهد و در نهایت با مکشی که ایجاد می کند لایه هایی را که از روی سطح پوست شما جدا شده است را به داخل کشیده و از روی پوست پاک می کند.

استفاده از دستگاه میکرودرم خانگی چه تاثیری بر روی پوست دارد؟

دستگاه میکرودرم خانگی به دلیل کششی که بر روی پوست شما ایجاد می کند باعث افزایش گردش خون در پوست شما شده و ایجاد شفافیت در سطح پوست را به دنبال دارد. از طرف دیگر خراش های ریزی که توسط این دستگاه بر روی پوست شما ایجاد می شود، بر روی پوست های مرده سطح پوست تاثیر داشته و آن ها را از سطح پوست جدا می کند.

تمام مواردی که عنوان شد در نهایت شفافیت و ترمیم پوست، جلوگیری از ایجاد چین چروک، از بین رفتن جوش های سطحی و جوش های زیر پوستی را به دنبال خواهد داشت.

چه نکاتی را در هنگام خرید دستگاه میکرودرم خانگی باید در نظر بگیریم؟

بودجه:

اولین چیزی که در هنگام خرید دستگاه میکرودرم خانگی باید به آن توجه کنید، بودجه مورد نظرتان است. البته دستگاه های میکرودرم خانگی قمیمت های فضایی ندارند، اما با توجه به ویژگی هایی که در هر یک از آن ها قرار می گیرد قیمت آن نیز بالاتر می رود.

منبع انرژی در میکرودرم های خانگی:

منبع انرژی در دستگاه میکرودرم خانگی یا باتری های قابل شارژ هستند یا برق. منبع انرژی در دستگاه مورد نظرتان را با توجه به سلیقه خود می توانید انتخاب کنید. البته عموما میکرودرم های دارای باتری های قابل شارژ از قیمت بالاتری برخوردار هستند چرا که می توانید از آن ها در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

قابلیت تنظیم سرعت در میکرودرم های خانگی:

میکرودرم های خانگی به دلیل برداشتن لایه های سطحی بر روی پوست باید به دقت استفاده شوند. چرا که پوست های نواحی مختلف بدن با هم متفاوت است. برخی از قسمت ها نازک تر و برخی ضخیم تر هستند و بهتر است با نواحی نازک تر با دقت بیشتری رفتار شود. از این رو در میکرودرم  های خانگی قابلیت تنظیم سرعت قرار داده شده است و شما می توانید با توجه به نوع پوست ناحیه مورد نظرتان میزان سرعت را تنظیم کنید.

سری های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی:

سری های مختلفی که در میکرودرم های خانگی قرار داده شده است، برای پوست های مختلف مناسب است. سری های نرم تر برای پوست های نازک تر و زبرتر برای پوست های ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی:

همانطور که گفتیم دستگاه میکرودرم خانگی با ایجاد مکش بر روی سطح پوست باعث پاک شدن صورت از لایه های سطح پوست می شود، این لایه های برداشته شده به داخل میکرودرم رفته و درون فیلتری که در داخل آن قرار داده شده است جمع می شوند و به مرور زمان بر روی مکش ایجاد شده توسط دستگاه تاثیر می گذارند، در نتیجه در این دستگاه ها فیلترهایی قرار داده شده است که با تعویض آن می توانید قدرت دستگاه را به حالت اولیه برگردانید.

برای خرید دستگاه میکرودرم خانگی دانستن همین چند نکته کوتاه می تواند کمک کننده باشد. در واقع ویژگی های چندان متفاوتی در دستگاه میکرودرم خانگی وجود ندارد. تفاوت در قیمت این دستگاه ها به دلیل همان چند ویژگی است که گفته شد و بیشترین دلیل تفاوت قیمت ها به دلیل برندهای مختلف  آن هاست. در ادامه با خواندن ویژگی هایی که در مورد هر یک از میکرودرم ها عنوان شده است این موضوع را بیشتر درک خواهید کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “راهنمای خرید دستگاه میکرودرم خانگی به همراه معرفی پر فروش ترین میکرودرم های خانگی در ایران

با سلام و احترام، ممکنه لطفاً من را راهنمایی بفرمائید
متاسفانه نحوه سرهم کردن و آماده برای استفاده دستگاه میکرودرم را نمی تونم پیدا کنم . امروز دستگاه را خریداری کردم متاسفانه کاتالوگش خوانا نیست توی اینترنت و آپارات هم نحوه اسمبل کردن دستگاه را نداره ، مدل دستگاه من میکرودرم خانگی دکتر درم مدل ۹۸۵۰ میباشد.
قابل ذکر است که میبایستی اسفنج و فیلتر آن نصب دستگاه شود که متاسفانه نحوه نصب را پیدا نمی کنم.
از اینکه راهنمایی می فرمایید بسیار سپاسگزارم.
با احترام مجدد – همایی

سلام وقت بخیر
خیلی عالی بود اطلاعات و راهنماییتون بهم خیلی کمک کرد تو انتخاب وسیله ای که نیاز دارم. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول