راهنمای خرید تردمیل و پر فروش ترین تردمیل ها در ایران – سال ۹۷

خرید تردمیل برای افراد پر مشغله و بهانه جویی که به هر دلیل موجه یا نا موجهی از دویدن یا پیاده روی در پارک از صبح تا شب فراری می باشند مناسب است و برای افرادی که دنبال تناسب اندام و سلامت بدن و به خصوص کاهش وزن  باشد، تردمیل یک دستگاه کامل و کاربردی در منزل به حساب می رود.

درواقع تردمیل وسیله ای است که این روزها در بیشتر باشگاه ها و در کنار بسیاری از لوازم ورزشی دیگر می بینید؛ علاوه بر این در سال های اخیر خرید تردمیل برای منزل، امکان ورزش های منظم در منازل را برای افراد ایجاد کرده است و در نتیجه مشکل کم تحرکی را تا حد چشم گیری کاهش داده است.

دستگاه تردمیل مانند دویدن روی زمین نیست چرا که به وسیله آن می توانید سرعت دلخواهتان را تنظیم کرده و در صورت خستگی  سرعت ان را کاهش دهید.

خرید تردمیل باید متناسب با وزن افراد انجام شود و معمولا دستگاهی را انتخاب کنید که تحمل وزن بالاتری را داشته باشد؛ همچنین اگر جثه بزرگی دارید باید در خرید تردمیل به عرض تسمه نیز توجه کنید.

سعی کنید همیشه مکانی مناسب را برای قرار دادن تردمیل خود در نظر بگیرید به طوری که فضای خالی آن از هر طرف به اندازه ۱ تا ۲ متر باشد تا در صورت به هم خوردن تعادل از برخورد به اجسام سخت جلوگیری شود، همچنین تردمیل باید در مسیر جریان هوا قرار بگیرد تا همواره هوای سالم و کافی به دونده برسد.

در خرید تردمیل دقت داشته باشید که دستگاه تردمیل حتما دارای کلید ایمنی باشد تا در صورت بهم خوردن تعادل بتوانید آن را بلافاصله قطع کرد.

پر فروش ترین تردمیل ها در ایران – سال ۹۷

امتیاز Best Review ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۹.۵ ۹
برند توربو فیتنس توروبو فیتنس جک اکسر توربو فیتنس ویژن فیتنس پاورلند

تیونر فیتنس

پاور لند

پروتئوس

آذیموس

مدل TF2400 TF1900 Fitlux 585 TF150

۱۶۰۱A

YK – ET 5814

M2 PLUS

YK – ET 1401 B

PRO master T12

AZ 6090-43

ابعاد ۱۳۶ × ۷۵ × ۱۷۵ سانتی‌متر ۱۳۷ × ۷۴ × ۱۶۵ سانتی‌متر ۱۵۴ × ۸۵ × ۱۸۸ سانتی‌متر ۱۴۶ × ۷۵ × ۱۶۸ سانتی‌متر
۸۰*۱۳۰*۱۷۰ سانتی‌متر
۱۳۳ × ۸۳ × ۱۸۳ سانتی‌متر
۱۶۵ × ۷۴ × ۱۳۷ سانتی‌متر
۱۵۸ × ۷۸ × ۱۳۳ سانتی‌متر
۲۲۲*۱۰۳*۱۶۴ سانتی‌متر
نوع موتور دار موتوردار موتور دار موتوردار موتوردار موتوردار موتوردار موتوردار موتوردار موتوردار
قدرت موتور ۲-۲.۲ اسب بخار ۲-۲.۵ اسب بخار ۳-۳.۵ اسب بخار ۲-۲.۵ اسب بخار
۳ تا ۳.۵ اسب بخار
۳-۳.۵ اسب بخار
۲ تا ۲.۵ اسب بخار
۲-۲.۵ اسب بخار
بیشتر از ۳.۵ اسب بخار
کمتر از ۲ اسب بخار
حداکثر تحمل وزن ۱۲۰ کیلوگرم ۱۱۰ کیلوگرم ۱۲۰ کیلوگرم ۱۲۰ کیلوگرم ۱۲۰ کیلوگرم ۱۱۰ کیلوگرم ۱۰۰ کیلوگرم ۱۲۰ کیلوگرم ۱۰۰ کیلوگرم
حداکثر سرعت ۴.۴۴ متر بر ثانیه ۴.۴۴ متر بر ثانیه ۵.۵۵ متر بر ثانیه ۴.۴۴ متر بر ثانیه ۵.۵۵ متر بر ثانیه ۵.۵۵ متر بر ثانیه
۴.۴۴ متر بر ثانیه
۳.۸۸ متر بر ثانیه
۶.۱۱ متر بر ثانیه
۴.۴ متر بر ثانیه
جنس بدنه فلزی فلزی فلزی فلز فلزی فلز آلومینیوم فلز آلومینوم
جنس تسمه پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک پلاستیک
ابعاد تسمه ۴۶ × ۱۲۶ سانتی‌متر ۴۴ × ۱۲۰ سانتی‌متر ۵۰ ×۱۴۷ سانتی‌متر ۴۶ × ۱۲۶ سانتی‌متر
عرض تسمه ۵۰ سانتی‌متر
۱۴۵ × ۵۱ سانتی‌متر
۴۳ سانتی‌متر
۴۲ × ۱۳۰ سانتی‌متر
۵۶*۱۶۰ سانتی‌متر
۱۲۵ × ۴۳ سانتی‌متر
تنظیم ارتفاع برقی دارد برقی برقی دارد دارد برقی دارد برقی ندارد
صفحه نمایش دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
نمایش سرعت دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
نمایش مصرف کالری دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
نمایش ارتفاع دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد ندارد
نمایش ضربان قلب دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
کلیدهای تنظیمات بر روی دسته دارد دارد دارد دارد ندارد دارد دارد دارد دارد ندارد
گیره ایمنی دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
قابلیت جمع شدن دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد ندارد دارد

برای خرید تردمیل به چه نکاتی باید توجه کنیم:

 • بدنه:

خرید تردمیل

معمولا بدنه تردمیل بهتر است از جنس فولاد فشرده که مقاوم تر از آلومینیوم اما سنگین تر از آن است، باشد و حتما باید با مواد ضد زنگ پوشیده شود تا تردمیل زنگ نزند. البته انواع پلاستیکی آن نیز از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

همچنین در خرید تردمیل دقت کنید اتصالات تردمیل باید بوسیله جوش انجام شود و از پیج و مهره استفاده نشود چون به مرور زمان شل شده و ممکن است دستگاه کارایی اولیه خود را از دست بدهد.

 • دسته:

خرید تردمیل

دسته های تردمیل معمولا در جلو یا در دو طرف دستگاه قرار می گیرد و در هنگام خرید تردمیل اطمینان حاصل کنید که دسته ها شل نبوده و کاملا سفت باشد تا در هنگام حرکت به بازوها یا صورت برخورد نکند. تردمیل هایی که بر روی دسته خود دارای دکمه های قابل تنظیم باشند، گزینه های بهتری برای خرید تردمیل به حساب می روند.

 • موتور:

موتورهای تردمیل های خانگی با موتورهای تردمیل های باشگاهی متفاوت اند و تفاوت آنها در جریان برق می باشد. در واقع جریان برق در تردمیل های خانگی به صورت مستقیم است اما در تردمیل های باشگاهی جریان برق بصورت متناوب است. تردمیل های موجود در باشگاه معمولا سر و صداهای بیشتری نسبت به تردمیل های خانگی دارند و برای استفاده از آن ها باید جریان برق اختصاصی داشته باشید.

 • قدرت موتور:

معمولا قدرت موتور تردمیل ها بر حسب اسب بخار سنجیده می شود و در خرید تردمیل توجه داشته باشید که قدرت آن از ۱.۵ اسب بخار بیشتر باشد، چرا که قدرت های پایین تر از ۱.۵ معمولا در مدت زمان کوتاهی دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا می کنند.

 • سرعت:

خرید تردمیل

یک تردمیل خوب باید به گونه ای باشد که با راه رفتن شما هماهنگ باشد و معمولا سرعت مورد استفاده میانگین در تردمیل بین ۳ تا ۷ کیلومتر بر ساعت و برای دویدن بین ۶ تا ۱۰ کیلومتر است. سرعت های بالاتر از این مقدار معمولا برای دونده های حرفه ای مناسب است.

 • تسمه:

خرید تردمیل

طول تسمه یک تردمیل باید به اندازه ای باشد که بلندترین قدم شما را نیز در بر گیرد، علاوه بر این عرض تسمه باید به گونه ای باشد که دست شما به راحتی روی دسته های تردمیل قرار بگیرد. در نظر گرفته این دو نکته در هنگام خرید تردمیل برای استفاده آسان تر بسیار مهم و ضروری است.

 • تحمل وزن:

هر تردمیلی وزن معین و مشخصی را می تواند تحمل کند پس سعی کنید خرید تردمیل مورد نظر خود را بر اساس وزن خود در نظر بگیرید که در هنگام دویدن فشاری که به تردمیل از طرف شما وارد می شود بیشتر از وزن طبیعی شما است.

 • ایمنی در حرکت:

بعضی از تردمیل ها در قسمت کلید ایمنی خود دارای گیره ای می باشند که توسط یک نخ یا طناب پارچه ای به کلید ایمنی متصل می باشد. سر دیگر این گیره را می توان به لباس افرادی که هنگام دویدن روی تردمیل تعادل ندارند وصل کرد. در نظرگرفتن این ویژگی در خرید تردمیل باعث می شود تا در هنگام بر هم خوردن تعادل فرد، دستگاه بطور اتومات قطع شود.

 • SDS یا ضربه گیر:

تردمیل های جدید دارای قابلیتی هستند که از فشار آمدن به زانو، کمر و مفاصل تا حد چشم گیری جلوگیری می کنند. در اکثر تردمیل ها ضربه گیرهایی وجود دارد که به صورت لاستیک منعطف زیر تخته تردمیل تعبیه شده است اما در برخی تردمیل ها سیستم  SDS  وجود دارد که علاوه بر به حداقل رساندن فشار بر روی مفاصل، یک حالت انعطافی را در هنگام پیاده روی ایجاد می کند که باعث می شود فشار بر روی کمر، زانو و مفاصل ها به حداقل برسد. معمولا این سیستم بر روی تردمیل هایی که دارای شیب برقی هستند استفاده می شوند.

 • تنظیم شیب:

روش های متعددی برای تنظیم شیب وجود دارد که هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک و هم متناسب با ضربان قلب شما تنطیم می شود. باید توجه داشت که در هنگام خرید تردمیلی را انتخاب کنید که تنظیم شیب آن با سر و صدا و لرزش نباشد.

 • صفحه کنترل:

اغلب دستگاه های تردمیل در دسته های جلویی خود دارای صفحه کنترل می باشند که می توانند پیچیده یا ساده باشد. در صفحه کنترل معمولا سیستم هایی نظیر خاموش و روشن کردن، تعداد ضربان قلب، تنظیم سرعت دویدن و….. قرار داده شده است. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت تردمیل ها بر اساس این کارایی موجود در صفحه کنترل نیز مشخص می شود و حتما در خرید تردمیل این را درنظر بگیرید که کارایی صفحه کنترل ان همیشگی باشد.

 • امکانات اضافی تردمیل:

در برخی از تردمیل ها امکانات اضافه دیگری نیز قرار داده شده است. وجود این امکانات، باعث افزایش قیمت تردمیل نیز خواهد شد. در اینجا برخی از امکانات اضافه تردمیل ها را برایتان آورده ایم:

 • درجه شیب
 • برنامه های از پیش تعرف شده
 • اندازه دقیق چربی
 • سیستم خنک شده
 • ورودی صدا برای گوش دادن موزیک
 • سیستم تاشو که اگر کمبود فضا دارید می توانید از آن استفاده کنید
 • کشور سازنده:

معمولا کشور سازنده برای برخی از افراد بسیار حائز اهمیت است، اما باید به این افراد گفت که کشور سازنده دلیلی بر کیفیت دستگاه نمی باشد اما بر روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد. کشورهای سازنده ای که در بازار ایران نمایندگی فروش دارند، چین، تایوان، کره، اسپانیا و فلاند می باشند. شاید بتوان گفت مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید تردمیل باید به آن بسیار توجه کنید گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد.

پر فروش ترین تردمیل ها در ایران – سال ۹۷

 1. تردمیل توربوفیتنس مدل TF2400

اگر به دنبال خرید تردمیل با قابلیت های بالا هستید، سری به تردمیل TF2400 بزنید. با خرید این تردمیل برای همیشه با باشگاه های بدنسازی خداحافظی کنید. ویژگی های فوق العاده ای که در این تردمیل قرار داده شده است آن را به یک دستگاه همه فن حریف تبدیل کرده است.

از جمله امکانات قرار داده شده در این تردمیل، می توانیم به حالت شیب قابل تنظیم از ۰ تا ۱۵ درجه، ویبراتور لاغری پهلو، مسگری، تخته شنا، کش حرکات ورزشی و استفاده جهت انجام دراز و نشست اشاره کنیم. همانطور که می بینید تمام ورزش های مهم و تاثیر گذاری که در طول جلسات یک ورزش بدنسازی نیاز است را به وسیله این تردمیل می توانید انجام دهید.

ویژگی مثبت دیگری که در خرید تردمیل TF2400 قرار داده شده است صفحه نمایش آن است. در این صفحه نمایش شما می توانید میزان سرعت، مسافت، کالری، مدت زمان ورزش و صربان قلب خود را مشاهده کنید. همچنین در این مانیتور ۹ برنامه که توسط افراد با تجربه از قبل تعیین و برنامه ریزی شده اند نیز قرار داده شده است که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

به وسیله این تردمیل تمام نکات ایمنی برای داشتن یک ورزش مفید و لذت بخش و بدون آسیب را تجربه خواهید کرد. وجود مگنت اضطراری برای قطع عملیات تردمیل و ضربه گیر برای جلوگیری از انتقال فشار به زانو و کمر از جمله موارد ایمنی موجود در این تردمیل است.

نقاط قوت:

 • دارای مگنت قطع عملیات
 • دارای ۹ برنامه از پیش تعیین شده

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل توربوفیتنس مدل TF1900

دومین تردمیل پر فروش نیز از برند توربوفیتنس انتخاب شده است. این تردمیل نیز مانند دیگر تردمیل ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع، سرعت و شیب می باشد و البته می توانید میزان این ویژگی ها را بر روی صفحه نمایش محصول مشاهده کنید.

در این صفحه نمایش ویژگی های دیگری مانند میزان ضربان قلب و مصرف کالری نیز قرار داده شده است. ویزگی مثبتی که در این تردمیل قرار داده شده است وجود چرخ هایی برای جابه جایی راحت تر آن است.

این تردمیل یک دستگاه ورزشی تمام عیار است و علاوه بر صفحه مخصوص دویدن و راه رفتن، یک دستگاه ویبراتور، مسگری، کش ایروبیک، تخته شنا و دراز نشست نیز در آن قرار داده شده است.

نقاط قوت:

 • دارای ورزشی های مکمل در کنار تردمیل
 • دارای قابلیت تنظیم شیب
 • دارای ضربه گیر در کف

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل جک اکسر مدل Fitlux 585

Fitlux 585، یک تردمیل موتور دار با قدرت ۳ تا ۳.۵ اسب بخار است. این تردمیل توسط کمپانی جک اکسر به بازار ارائه شده و صفحه آن می تواند تا سرعت ۵.۵۵ متر بر ثانیه حرکت کند. این تردمیل از جنس فلز و با مقاومت بالاست و می تواند سالیان سال مهمان خانه های شما باشد.

اولین ویژگی که در مورد این تردمیل می توانیم عنوان کنیم قابلیت تنظیم ارتفاع آن است که به صورت برقی انجام می پذیرد. در این تردمیل جک اکسر نیز یک صفحه نمایش قرار داده شده است که می توانید ارتفاع، میزان ضربان قلب، سرعت و میزان کالری را مشاهده کنید.

بر روی دسته ای که در این تردمیل قرار داده شده است نیز دکمه هایی قرار داده شده است که به شما این امکان را می دهد که ویژگی های دلخواهتان را تنظیم کنید. همچنین می توانید به وسیله کابل AUX موزیک دلخواهتان را در هنگام کار با آن پخش کنید.

نقاط قوت:

 • مجهز به گیره ایمنی
 • دارای کلیدهای تنظیم بر روی دسته
 • دارای قابلیت پخش موزیک از طریق AUX

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12

تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12 از نوع تردمیل های موتوردار با ۵ اسب بخار است و می تواند ۱۸۰ کیگلوکرم وزن را تحمل کند. این تردمیل قادر است محدوده سرعتی بین ۰ تا ۶.۱۱ متر بر ثانیه را پاسخگو باشد و با داشتن بدنه ای از جنس آلومینیوم، یک محصول بسیار کاربردی و با کیفیت به حساب می رود.

از ویژگی های مثبت این تردمیل قابلیت تنظیم ارتفاع به صورت برقی، نمایش سرعت و ارتفاع و میزان ضربان قلب بر روی صفحه نمایش این دستگاه است.

شیب برقی این تردمیل به صورت خودکار و صرفا با فشار یک کلید تنظیم می شود و سرعت دونده بر روی این تردمیل به ۲۲ کیلومتر در ساعت می رسد. دکمه های تنظیم سرعت و تنظیم شیب و کلید stop و start برای دسترسی راحت، بر روی دسته تعبیه شده اند. صفحه نمایش این تردمیل سرعت، تایم، کالری سوزانده شده، فاصله طی شده و ضربان قلب دونده را بیانگر است.

نقاط قوت:

 • دارای ۱۸ برنامه از پیش تعیین شده
 • دارای فن خنک کننده
 • قابلیت اندازه گیری ضربان قلب از طریق تماس و از راه دور

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل توربو فیتنس مدل TF150

وجود سه مدل از یک برند در پر فروش ترین ها نشان دهنده کیفیت بالا و کاربرد فراوان محصولات آن برند است. بنابراین می توان گفت برند توربوفیتنس یکی از کمپانی های تولید کننده محصولات ورزشی با کیفیت است که همانطور که می بینید طرفداران بسیار زیادی را دارد.

محصول دیگری که از این برند انتخاب شده است مدل TF150 است. این تردمیل می تواند سرعتی تا ۱۶ کیلومتر در ساعت به شما بدهد و به وسیله قابلیت تنظیم شیب که تا ۱۵ درجه و به صورت برقی انجام می گیرد می توانید شیب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در این تردمیل نیز ۹ برنامه از پیش تعیین شده قرار گرفته است که می توانید آن را تنظیم کنید. در این تردمیل به دلیل راحتی در جابجایی، چرخ نیز قرار داده شده است، در نتیجه به راحتی می توانید آن را جابجا کنید.

نقاط قوت:

 • قابلیت تنظیم شیب
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
 • دارای ضربه گیر
 • دارای چرخ برای جابجایی

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 1. تردمیل آذیموس مدل AZ 6090-43

تردمیل AZ 6090-43 از برند آذیموس یکی از انواع تردمیل های پر فروش است که دارای نمایشگر است و به وسیله آن می توانید از میزان ضربان قلب و مصرف کالری خود مطلع شوید. قدرت موتور این تردمیل کمتر از ۲ اسب بخار است و شیب آن تا چند درجه تغییر می کند. هنگام استفاده از این دستگاه باید مراقب باشید که وزنی بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم بر روی صفحه آن قرار نگیرد چرا که ممکن است باعث ایجاد آسیب در دستگاه شود.  با داشتن این دستگاه می توانید در منزل خود با سرعت ۰ تا ۴.۴ متر بر ثانیه بدوید. این محصول ۱۱ برنامه ورزشی نیز دارد.

نقاط قوت:

 • دارای گیره ایمنی
 • دارای نمایشگر

نقاط ضعف:

 • حداکثر وزن ۱۰۰ کیلوگرم
 1. تردمیل ویژن فیتنس مدل ۱۶۰۱A

تردمیل ۱۶۰۱A دارای موتوری با قدرت ۳ تا ۳.۵ اسب بخار است. این تردمیل قادر است وزنی معادل ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کرده و به عنوان یک وسیله ورزشی در منزل برای شما عمل کند. با استفاده از این دستگاه می توانید بدون بیرون رفتن از منزل با حداکثر سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت بدوید و البته با وجود کلیدهای تنظیمی بر روی آن می توانید در حین دویدن میزان سرعت، شیب و ارتفاع را تغییر دهید. شیب تردمیل را می توانید در ۱۶ درجه مختلف اتوماتیک قرار دهید. در این تردمیل، محل قرارگیری قمقمه نیز قرار داده شده است. همچنین قرار دادن ۵ برنامه اتوماتیک به شما این امکان را می دهد که به راحتی و با برنامه وزن خود را کاهش دهید. این تردمیل اسپیکر نیز دارد و قابلیت پخش موسیقی از طریق کابل AUX را داراست.

نقاط قوت:

 • دارای مگنت اضطراری
 • دارای اسپیکر
 • شیب اتوماتیک تا ۱۶ درجه

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل پاور لند مدل YK-ET 5814

این تردمیل از نوع موتوردار بوده و می تواند تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کند. محدوده  سرعتی که در این تردمیل قرار داده شده است ۰.۲۷ تا ۵.۵۵ متر بر ثانیه بوده و شما می توانید به وسیله آن بدون خارج شدن از منزل پیاده روی کنید یا بدوید.

بدنه این تردمیل از جنس فلز است، در نتیجه از مقاومت بالایی برخوردار است. ارتفاع در این تردمیل نیز قابل تنظیم است و شما می توانید از طریق صفحه نمایش میزان ارتفاع را مشاهده کنید. البته در صفحه نمایش ویژگی های دیگری نیز مانند ضربان قلب، مصرف کالری و سرعت را نیز می توانید ببینید.

برای استفاده از این دستگاه می توانید ابتدا از سرعت های پایین استفاده کنید و به مرور توسط دکمه های تنظیم کننده ای که بر روی دسته های آن قرارداده شده است سرعت و دیگر ویژگی ها را تغییر دهید.

نقاط قوت:

 • دارای ضربه گیر در کف
 • دارای اسپیکر با اتصال پورت های USB ،AUX ،SD
 • دارای فن
 • دارای ۲۰ برنامه از پیش تعیین شده

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. تردمیل تیونر فیتنس مدل M2 PLUS

این تردمیل چندمنظوره نسبت به دیگر تردمیل های عنوان شده، قدرتمند تر است و شاید دلیل گران تر بودن قیمت آن نیز همین باشد. قدرت موتوری که در این تردمیل قرار داده شده است بیشتر از ۲ اسب بخار بوده و قادر است تا وزن ۱۱۰ کیلوگرم را تحمل کند. بیشترین سرعتی که می تواند در اختیار دونده قرار دهد تا ۱۶ کیلومتر در ساعت است. این تردمیل دارای ضربه گیر SDS و SPRING است. امکان پخش موزیک از  usp player نیز در این دستگاه وجود دارد.

بدنه ای که در این تردمیل قرار داده شده است، از جنس آلومینیوم بوده و کیفیت بالایی را برای شما به همراه دارد. در این تردمیل نیز صفحه نمایشی قرار داده شده است که می توانید به وسیله آن میزان سرعت، ضربان قلب و کالری مصرف شده را مشاهده کنید. علاوه بر این با وجود کلیدهای تنظیم بر روی دسته می توانید تنظیمات دلخواهتان را انجام دهید.

نقاط قوت:

 • کنترل سرعت روی دستگیره های جانبی
 • دارای پخش موسیقی
 • دارای قابلیت تاشو

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

۱۰. تردمیل پاورلند مدل YK – ET 1401

آخرین تردمیل از برند پاورلند انتخاب شده است. از ویژگی هایی که در مورد این تردمیل نیز می توانیم عنوان کنیم وجود قابلیت تنظیم شیب و ارتفاع و سرعت است که در دیگر تردمیل ها نیز به چشم می خورد.

در این تردمیل علاوه بر ویژگی های فنی به ظاهر آن نیز اهمیت داده شده است. این تردمیل دارای ظاهری مدرن بوده و ضربه گیرهای برای جلوگیری از صدا در زیر آن قرار داده شده است. مانیتور بزرگی که بر روی دستگاه نصب شده است به شما امکان دید راحت را می دهد. علاوه بر این می توانید به وسیله کابل AUX موزیک دلخواهتان را از طریق این دستگاه پخش کنید.

در این تردمیل نیز ۸ برنامه اتوماتیک قرار داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید و البته قابلیت تنظیم دستی نیز برای افرادی که تمایلی به استفاده از برنامه ندارند نیز قرار داده شده است.

این تردمیل به دلیل داشتن DC کم مصرف برای مصارف خانگی مناسب است.

نقاط قوت:

 • دارای DC کم مصرف
 • دارای چرخ برای سهولت جابجایی
 • دارای اسپیکر
 • مانیتور رنگی برای دید در شب

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

راهنمای خرید مسواک برقی و پر فروش ترین مسواک برقی ها در ایران – سال ۹۷

 

حرف آخر:

همانطور که مشاهده کردید تمام تردمیل ها یک عمل را انجام می دهند و البته قرار دادن امکانات اضافی برای ورزش های دیگر ویژگی هایی است که به تازگی در برخی از این محصولات قرار داده شده است و به دنبال آن باعث افزایش قیمت آن ها شده است. قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم شیب، تنظیم سرعت و وجود صفحه نمایش نیز در اکثر تردمیل ها وجود دارد. در نتیجه اگر به دنبال محصولی هستید که بتوانید تنها بر روی آن راه بروید یا بدوید، پیشنهاد می کنیم که از تردمیل های ساده تر با هزینه های کمتر استفاده کنید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.