راهنمای خرید ترازو دیجیتال به همراه معرفی پر فروش ترین ترازوهای دیجیتال در ایران

راهنمای خرید ترازو دیجیتال

خرید ترازو دیجیتال و وجود آن در منزل به شما کمک می­ کند تا روزانه و یا چند بار در هفته وزن خود را محاسبه کرد و به داشتن یک وزن متناسب نزدیک شوید. تناسب اندام و تناسب وزن یکی از مهم ترین دغدغه های جوامع امروز است چرا که امروزه با مصرف بیش از حد غذاهای آماده و نامناسب افزایش وزن در بین زنان و مردان و حتی کودکان رشد زیادی داشته که نتیجه آن بروز بیماری های مختلف قلبی و عروقی بوده است. از این رو بسیاری از افراد به فکر داشتن تناسب اندام و داشتن وزنی ایده آل و خرید ترازو دیجیتال هستند.

در این مطلب سعی داریم شما را با انواع ترازو دیجیتال آشنا کرده تا در خرید ترازو دیجیتال به راحتی بتوانید ترازویی مناسب برای خود و خانواده تان پیدا کنید.

پیشنهاد

جدا از خرید ترازو دیجیتال، برای دیدن و خرید دیگر محصولات خانگی و دیجیتال می توانید دیگر صفحات ما را نیز ملاحظه نمایید و با توجه به سلیقه و میزان نقدینگی خود بهترین انتخاب را داشته باشید:

معرفی بهترین ترازوهای دیجیتال همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 

ترازوی دیجیتال تی تی مدل TT-37

ترازوی دیجیتال تی تی مدل TT-37

خرید ترازو دیجیتال تی تی ترازویی مناسب برای مصارف خانگی است این ترازو وزن شما را به واحدهای کیلوگرم، پوند و استون اندازه گیری کرده و بیشترین وزنی که تحمل می ­کند ۱۸۰ کیلوگرم است. دقت اندازه گیری این ترازو ۱۰۰ بوده که قادر است تغییرات وزن بیش از ۱۰۰ گرم را تشخیص دهد. این ترازو توسط دو باتری نیم قلمی روشن می شود و برای آن یک نشانگر اتمام باتری طراحی شده است که پیش از تمام شدن باتری شما را آگاه می­ کند. از دیگر ویژگی های ترازوی تی تی می ­توانیم به نشانگر وزن بیش از حد اشاره کنیم، این ویژگی باعث می شود تا در صورتی که وزنی بیش از ۱۸۰ کیلوگرم بر روی صفحه آن قرار گیرد، به شما اطلاع دهد. این ترازو همچنین قادر است شاخص های سلامتی شما مثل میزان آب بدن، میزان چربی بدن، میزان ماهیچه و استخوان را اندازه گیری کند. از دیگر ویژگی های ترازوی تی تی سیستم خاموش شدن خودکار است به این صورت که وقتی شما روی ترازو می­ روید به طور خودکار روشن شده و از طرفی دیگر هنگامی که از روی ترازو پایین می ­آیید چند ثانیه بعد ترازو به صورت خودکار خاموش می­ شود.

 • اندازه گیری شاخص های سلامتی
 • خاموش شدن خودکار
 • دقت بالا


خرید

ترازوی دیجیتال تن زیپ کد ۹۰۱۳۷

ترازوی دیجیتال تن زیپ کد ۹۰۱۳۷

ترازوی تن زیپ ساخت کشور ایران بوده و متناسب با مختصات ایران طراحی و تولید شده است که در این صورت فشار هوای وارده بر این محصول در دقت آن اختلال ایجاد نمی­ کند. این ترازو وزن را در بازه ۲٫۵ تا ۱۸۰ کیلوگرم اندازه گیری می­ کند. ترازوی تن زیپ وزن شما را با سه واحد اندازه گیری کیلوگرم، پوند و استون نمایش داده و دقت اندازه گیری آن ۱۰۰ گرم است که برای یک ترازو دقت مناسبی به حساب می رود. نمایشگر LCD این ترازو مجهز به نور پس زمینه است که در این صورت به شما این امکان را می ­دهد تا به راحتی اطلاعات نمایش داده شده را بخوانید. همچنین این ترازو دارای سیستم خاموش شدن خودکار می باشد که در صورت استفاده نکردن از آن خاموش می­ شود. منبع تغذیه این ترازو باتری نیم قلم بوده و پیش از تمام شدن آن به شما هشدار داده می­ شود. خرید ترازو دیجیتال تن زیپ از پیشنهادات بست ریویو می باشد.

 • ساخته شده متناسب با مختصات ایران
 • طراحی منحصر به فرد
 • دقت بالا
 • داشتن نور پس زمینه


خرید

ترازو هوشمند یونمای مدل Premium

ترازو هوشمند یونمای مدل Premium

خرید ترازو دیجیتال یونمای با ظاهری زیبا و متفاوت و کارکردی آسان برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. این ترازو از جنس شیشه مقاوم بوده و وزن انسان را به خوبی تحمل می­ کند. بیشترین وزنی که این ترازو تحمل می­ کند ۱۸۰ کیلوگرم بوده و دقت ترازو ۱۰۰ گرم است یعنی تغییرات وزن شما اگر کمتر از ۱۰۰ باشد نمایش داده نمی­ شود. در زیر این ترازو پایه های ضد لغزش تعبیه شده که از لیز خوردن آن بر روی سطوح صاف جلوگیری می­ کند. ترازوی یونمای دارای سیستم خاموش شدن خودکار نیز می ­باشد بدین صورت که در صورت عدم استفاده از دستگاه خاموش شده و اگر دوباره بر روی آن بروید ترازو روشن می­ شود. این ترازو مجهز به یک نمایشگر بزرگ بوده که اطلاعات وزن شما به خوبی در آن قابل مشاهده است. منبع تغذیه این دستگاه ۴ عدد باتری نیم قلم است. از جمله شاخص های اندازگیری شده توسط این ترازو درصد چربی، درصد آب، سن بدن، شاخص BMI، وزن بدن منهای چربی‌ها، وزن استخوان‌ها، میزان سوخت‌وساز پایه‌ی بدن (BMR)، درصد پروتئین و درصد چربی پایه‌ی بدن می باشد. این ترازوی هوشمند قابلیت شناسایی ۱۶ کاربر را داراست.

 • استحکام بالا
 • دقت مناسب
 • ظرافت و زیبایی


خرید

ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300

ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300

کمپانی بوش با تولید محصولات با کیفیت از برندهای نام آشنای تولید کننده­ محصولات سلامتی به شمار می­ رود. ترازوی دیجیتال بوش با طراحی متفاوت از جنس شیشه مقاوم و آبدیده ساخته شده است. این ترازو صفحه‌نمایش بزرگی دارد که اعداد را کاملاً خوانا و بزرگ نمایش می‌دهد. محدوده اندازه گیری این ترازو در بازه ۵ تا ۱۸۰ قرار دارد و دقت آن ۱۰۰ گرم می ­باشد. این بدین معناست که شما پس از نوشیدن آب نیز می­ توانید تغییرات وزن خود را مشاهده کنید. ترازو PPW3300 توسط باتری سکه ای راه اندازی شده و قبل از تمام شدن باتری ترازو به شما هشدار می ­دهد. همچنین در این ترازو دکمه ای قرار داده شده است که توسط آن شما می ­توانید وزن خود را به کیلوگرم بخوانید. علاوه بر این، ترازو بوش مجهز به هشدار بار بیشتر بوده و در صورتی که وزنی بیش از ۱۸۰ کیلوگرم رو آن قرار بگیرد به شما هشدار خواهد داد. خرید ترازو دیجیتال بوش از پیشنهادات بست ریویو می باشد.

 • طراحی زیبا
 • صفحه نمایش بزرگ
 • دقت بالا


خرید

ترازو دیجیتال پرسنال مدل SCALE

ترازو دیجیتال پرسنال مدل SCALE

خرید ترازو دیجیتال پرسنال با طراحی شیک و مدرن و کاربری آسان برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. از این برند ترازوی SCALE انتخاب شده است. این ترازو وزن شما را به کیلوگرم نمایش داده و دقت اندازه گیری آن ۱۰۰ گرم است. بیشترین وزن قابل تحمل برای ترازوی پرسنال ۱۵۰ کیلوگرم بوده و در آن سنسور بسیار حساس به فشار نیز قرار داده شده است. این ترازو به صورت اتوماتیک صفر شده و همچنین در صورت استفاده نکردن از آن به طور خودکار خاموش می ­شود. جنس این ترازو از شیشه مقاوم بوده و بر روی آن یک LCD بزرگ قرار دارد که شما می ­توانید به آسانی وزن نمایش داده شده را از روی آن بخوانید. منبع تغذیه ترازوی پرسنال باتری بوده و با کیفیت بی نظیری به بازار عرضه شده است.

 • کیفیت بالا
 • دقت مناسب
 • با دوام


خرید

ترازو دیجیتالی بیورر مدل BG 55

ترازو دیجیتالی بیورر مدل BG 55

شما با خرید ترازو دیجیتال بیورر می­ توانید علاوه بر وزن خود سایر شاخص های سلامتی نظیر آب بدن، میزان چربی و تراکم استخوان را نیز اندازه گیری کنید. این ترازو تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم را نشان داده و دقت اندازه گیری آن ۱۰۰ گرم است. همچنین این ترازو وزن شما را به صورت کیلوگرم، پوند و استون نشان می ­دهد. از ویژگی های مثبت ترازوی بیورر می­ توان به صفحه نمایشگر بزرگ و LED  به کار رفته در آن اشاره کرد که این امکان را به شما می­ دهد که وزن خود را به راحتی مشاهده کنید. این ترازو مجهز به سیستم خاموشی خودکار بوده و در صورت استفاده نکردن از آن خاموش می ­شود. منبع تغذیه ترازوی بیورر یک باتری لیتیومی بوده که با یک ضربه آرام به آن ترازو روشن می­ شود. از طرفی دیگر این ترازو ۱۰ حافظه دارد که وزن ۱۰ کاربر مختلف را ذخیره کرده و شما با استفاده از آن می ­توانید روند تغییر وزن خود را مشاهده کنید.

 • اندازه گیری میزان آب و چربی بدن
 • دارای حافظه
 • دقت بالا
 • طراحی منحصر به فرد


خرید

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-AS68

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-AS68

خرید ترازوهای دیجیتال هایتک با طراحی زیبا و متفاوت و همچنین با کاربری ساده خود برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. از این برند مدل HI-AS68 در لیست پر فروش ترین ترازوها انتخاب شده است. این ترازو با دقت اندازه گیری ۱۰۰ گرم و میزان خطای ۱% یکی از دقیق ترین ترازوهای موجود در بازار است. بیشترین وزنی که این ترازو اندازه می ­گیرد ۱۵۰ کیلوگرم می باشد که آن را در سه واحد پوند و کیلوگرم و استون اندازه می­ گیرد. ترازوی های تک مجهز به سیستم خاموشی خودکار بوده و در صورت استفاده نکردن از آن پس از ۱۰ ثانیه خاموش می­ شود و تنها با اشاره پا روشن می شود. علاوه بر این، ترازو هایتک مجهز به هشدار بار بیشتر بوده و در صورتی که وزنی بیش از ۱۵۰ کیلوگرم رو آن قرار بگیرد به شما هشدار خواهد داد. منبع تغذیه این ترازو باتری ۲ × AAA بوده و با استفاده از دو عدد باتری این ترازو به آسانی راه اندازی می­ شود. دارای تکنولوژی لرزشی و فناوری التراسونیک برای سنجش قد براساس سانتی متر و فوت می باشد و ۴ سنسور هوشمند در پایه‌ها نیز دارد.

 • طراحی زیبا
 • سنجش قد
 • دارای ۴ سنسور هوشمند در پایه‌ها


خرید

ترازو دیجیتال شیائومی مدل XMTZC02HM

ترازو دیجیتال شیائومی مدل XMTZC02HM

ترازوی شیائومی با داشتن تکنولوژی خاص جزو پیشرفته ترین ترازوهای بازار است. این ترازو توسط بلوتوث به گوشی شما متصل شده و با نصب نرم افزار MI FIT می­ توانید نمودار تغییرات وزن خود را مشاهده کنید. این ترازو می ­تواند ۸۰۰ وزن را در حافظه خود ذخیره کنید. همچنین می تواند وزن ۱۶ کاربر مختلف را ذخیره کرده، آن ها را شناسایی کند و با سه واحد کیلوگرم، پوند و کاتی به نمایش بگذارد. ترازوی شیائومی قادر به اندازه گیری شاخص های سلامتی بوده و علاوه بر وزن شما میزان آب، چربی، تراکم استخوان و همچنین میزان سوخت و ساز بدن را نیز نشان می­ دهد. دقت اندازه گیری این ترازو ۵۰ گرم بوده و قادر است تغییرات ۵۰ گرم به بالا را نمایش دهد. خرید ترازو دیجیتال شیائومی از پیشنهادات بست ریویو می باشد.

 • دقت بالا
 • کیفیت ساخت بالا
 • اندازه گیری شاخص سلامتی


خرید

ترازو دیجیتال تفال مدل PP1133

ترازو دیجیتال تفال مدل PP1133

خرید ترازوی دیجیتال تفال مدل PP1133 با ظاهری ساده و متفاوت یکی از کاربردی ترین ترازوها برای مصارف خانگی است. بیشترین وزن قابل تحمل برای این ترازو ۱۶۰ کیلوگرم بوده و وزن شما را به کیلوگرم نمایش می­ دهد. دقت اندازه گیری در این ترازو ۱۰۰ گرم است یعنی این ترازو تنها قادر است تغییرات ۱۰۰ گرم یا بالاتر را نشان دهد. از ویژگی های بارز این ترازو نمایشگر بزرگ آن است که اعداد به راحتی از روی آن قابل خواندن است. همچنین مجهز به سیستم خاموشی خودکار بوده و در صورت استفاده نکردن از آن بلافاصله خاموش می ­شود. این ترازو با استفاده از یک باتری لیتیومی راه اندازی شده و می­ توانید به آسانی از آن استفاده کنید.

 • طراحی ساده و شیک
 • دقت مناسب
 • کیفیت بالا


خرید

ترازو دیجیتال فِرش لایف مدل GBF-1621

ترازو دیجیتال فِرش لایف مدل GBF-1621

خرید ترازوی GBF-1621 فِرش لایف با طراحی خاص و داشتن امکانات متفاوت از پیشرفته ترین ترازوهای خانگی محسوب می­ شود. این ترازو وزن شما را با سه واحد کیلوگرم، پوند و استون نمایش داده و حداکثر وزن قابل تحمل برای آن ۱۸۰ کیلوگرم است. دقت این ترازو برابر با ۵۰ گرم است و جزو ترازوهای با دقت بالا به شمار می رود. ترازوی فرش لایف مجهز به یک LCD بزرگ بوده که در آن علاوه بر وزن شما، مواردی همچون نشانگر باطری و اخطار بار بیشتر قابل مشاهده است. از ویژگی مثبت این ترازو می ­توان به اندازه گیری شاخص های سلامتی اشاره کرد، یعنی این ترازو علاوه بر اندازه گیری وزن میزان آب بدن، میزان ماهیچه ها، چربی ها و همچنین میزان تراکم استخوان را اندازه گیری می ­کند. ترازوی فرش لایفت مجهز به سیستم خاموشی خودکار بوده و با استفاده از دو باتری سکه ای به آسانی راه اندازی می ­شود. خرید ترازو دیجیتال فرش از پیشنهادات بست ریویو می باشد.

 • امکانات فوق العاده
 • با کیفیت
 • انجام آنالیز
 • دقت بالا


خرید

ترازوی عقربه ای

این دسته از ترازوها عقربه هایی مانند عقربه ساعت دارند و با قرار گرفتن فرد بر روی آن عقربه ها حرکت کرده و وزن را نشان می ­دهد. این ترازوها معمولا دقت کمتری دارند.

ترازو دیجیتال

این ترازوها دارای یک صفحه دیجیتال هستند که با قرار گرفتن بر روی آن وزن شما به صورت دیجیتالی نمایش داده می ­شود. ترازوهای دیجیتال معمولا با داشتن یک منبع تغذیه مثل باطری و یا با اتصال به برق راه اندازی می­ شوند. خرید ترازو دیجیتال بیشتر پیشنهاد می شود.

معیار های خرید ترازو دیجیتال

توصیه می کنیم پیش از خرید ترازو برای انتخاب بهتر و کاربردی تر به نکات زیر توجه کنید:

دقت ترازو

دقت ترازو یکی از اصلی ترین پارامترها برای خرید ترازو دیجیتال است. دقت ترازوها معمولا با واحد گرم بیان می­ شود که این مقدار میزان انحراف از عدد واقعی وزن شما است. برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد. از این رو با داشتن یک ترازو با دقت بالا می­ توانید به راحتی وزن واقعی خود را متوجه شوید.

محدوده اندازه گیری

محدود اندازه گیری بیشترین وزنی است که یک ترازو می­ تواند نمایش دهد. ترازوهای وزن کشی معمولا بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ کیلوگرم را می ­توانند اندازه گیری کنند.

امکانات ترازوی دیجیتال

قابلیت اتصال به کامپیوتر: برخی از ترازوهای دیجیتال توانایی این را دارند که به کامپیوتر متصل شوند در این صورت شما می ­توانید اطلاعات ذخیره شده را به نرم افزارهای مربوطه منتقل کنید تا اطلاعات مورد آنالیز قرار بگیرند.

حافظه: قابلیت دیگری که ممکن است در برخی از ترازوهای دیجیتال یافت شود داشتن حافظه است. این قابلیت وزن شما را که در روزهای مختلف اندازه گیری کرده اید ذخیره کرده و از این طریق شما می ­توانید وزن خود را در روزهای مختلف با یکدیگر مقایسه کنید.

روشن و خاموش شدن خودکار: اکثر ترازوهای دیجیتال این قابلیت را دارند که با لمس شما روشن شده و در صورت استفاده نکردن از آن سریع خاموش شوند.

نشانگر وزن بیشتر از ظرفیت ترازو: با داشتن این قابلیت اگر وزن شما بیش از تحمل وزن ترازو باشد، ترازو با نشان دادن یک پیام شما را آگاه می­ کند.

اندازه صفحه نمایش ترازو: بدیهی است که هر چه صفحه نمایشگر یک ترازو بزرگتر باشد خواندن اطلاعات نمایش داده شده بر روی آن آسان تر خواهد بود.

قابلیت BMI :BMI نشان دهنده شاخص توده بدنی هر فرد است و نسبت قد به وزن می ­باشد. برخی از ترازوها توانایی این را دارند که این شاخص را نمایش دهند. در این صورت شما می ­توانید از شاخص توده بدنی خود آگاه شده و راحت تر به هدف خود برسید.

سخنگو بودن: برخی از ترازوها این توانایی را دارند که وزن شما را اعلام کنند. به این صورت که در صورت قرار گرفتن بر روی وزنه ترازو وزن شما را اعلام می کند و به این ترتیب دیگر لازم نیست سر خود را تکان دهید و وزن شما دقیق تر اندازه گیری می ­شود.

جنس بدنه: اکثر ترازوها معمولا از جنس شیشه نشکن و یا پلاستیک و آلومنیوم هستند که در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده اند.

از دیگر قابلیت هایی که در خرید ترازو دیجیتال می ­توان به آن اشاره کرد توانایی اندازه گیری شاخص های سلامتی است. با داشتن این پارامتر ترازو می ­تواند میزان چربی بدن، توده عضلانی، توده استخوانی، درصد آب بدن، کالری مورد نیاز بدن، دمای بدن و فشار خون شما را اندازه گیری کند. همچنین ترازوهایی در بازار یافت می­ شوند که توانایی اتصال به گوشی های همراه از طریق بلوتوث را داشته و شما می­ توانید با اتصال گوشی همراه خود به ترازو اطلاعات ذخیره شده در آن را به گوشی همراه خود منتقل کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول