راهنمای خرید بهترین عطر مردانه و لیست پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه در ایران – سال ۹۷

انتخاب بهترین عطر مردانه که استفاده می کنید بسیار مهم است چرا که عطر شما نشان دهنده شخصت شماست. شروع عطر سازی از اواخر قرن ۱۹ میلادی آغاز شد. از آن زمان تا کنون هزاران عطر به بازار وارد شده است که برخی از آن ها ماندگار شده و برخی از آن ها همان اوایل از رده خارج شدند. در واقع بهترین عطر مردانه نیز همانند لباس می تواند بر روی شخصیت شما تاثیرگذار باشد. البته در نهایت آنچه که در انتخاب بهترین عطر مردانه موثر است سلیقه شخصی افراد است و اینکه بتوانند با آن عطر ارتباط خوبی بر قرار کنند. انواع اسانس های مختلفی از عطرها تولید شده اند: عطرهای شیرین، تند، تلخ و …

بهترین عطر مردانه

برای انتخاب بهترین عطر مردانه مناسب باید علاوه بر سلیقه شخصیتان به فصل استفاده از عطر، موقعیت شغلی و یا اجتماعی، شخصیتتان، روحیه تان و حتی نوع پوستتان توجه کنید.

عطر یا همان پرفیوم در واقع ترکیباتی هستند که در داخل خود دارای اسانس، تثبیت کننده، حلال و ترکیبات معطر هستند. این مواد به دو صورت برای تهیه عطرها به کار می روند یا از طریق منابعی که در طبیعت هستند استخراج می شوند و یا توسط کارخانه جات به طور مصنوعی تولید می شوند.

چهار بوی اصلی در عطرها کاربرد دارد: بوی چوب مناسب برای فصل پاییز، گل مناسب برای فصل بهار، خنک مناسب برای فصل تابستان و خاورمیانه ای مناسب برای فصل زمستان. تمام عطرهایی که در بازار می بینید چه از نوع تقلبی و چه از نوع اصلی ترکیبی از این رایحه ها هستند.

محتوا پنهان

پر فروش ترین و بهترین عطر مردانه در ایران – سال ۹۷

برند لالیک جگوار بولگاری مارک ژوزف اورلین دیور ژآک بوگات ژوپ پاکو رابان کارولینا هررا
مدل Encre Noire Classic Black Aqva Pour Homme Mine Pour Homme

Derrick

Sauvage

Silver Scent homme ۱ Million Cologne Chic
عطرساز Nathalie Loison Dominique Preyssas Jacques Cavallier Marc Joseeph
Francois Demachy
Michel Almairac Olivier Pescheux – Michel Girard Carlos Benaim – Marc Chaillant – Rosendo Mateu
کشور مبدا فرانسه انگلستان یتالیا فرانسه فرانسه فرانسه فرانسه آلمان اسپانیا امریکا
سال معرفی ۲۰۰۶ ۲۰۰۹ ۲۰۰۵ ۲۰۱۲ ۱۹۹۳ ۲۰۱۵ ۲۰۰۶ ۱۹۸۹ ۲۰۱۵ ۲۰۰۳
نوع رایحه تلخ- گرم تلخ- خنک تلخ- خنک شیرین- تند- خنک
تلخ , شرقی , خوراکی , طبیعت , تند , گرم
خوراکی , خنک , طبیعت , تند , شیرین
خنک- تند شیرین- تند- گرم خنک- شیرین شیرین- گرم
ساختار رایحه گیاهان معطر- خاک و زمین- چوب مرکبات- گل- میوه- گیاهان معطر- خاک و زمین- چای- چوب مرکبات- گل- میوه- اقیانوس-گیاهان معطر- خاک و زمین- چوب میوه- ادویه- چوب- مرکبات- صمغ- خاک- زمین- گل
گیاهان معطر , خاک و زمین , ادویه , چوب
مرکبات , صمغ , خاک و زمین , ادویه , چوب
میوه- ادویه ادویه – وانیل – چوب – مرکبات – خاک و زمین – گیاهان معطر – گل  مرکبات – گل – میوه – چرم – اقیانوس – گیاهان معطر – خاک و زمین – ادویه – چوب مرکبات- میوه- گیاهان معطر- خاک و زمین- ادویه- چوب
نت آغازی چوب درخت سرو سیب- پرتقال ماندارین- نارنج برگ درخت نارنج- پرتقال ماندارین- پرتقال سیب- لیمو- پرتقال- گریپ فروت
فلفل سیاه، دارچین، چوب سدر و علف وتیور
فلفل سیاه و نارنج
بهارنارنج- لیمو شکوفه‌ی پرتقال- نارنگی- لیمو و نارنج پرتقال ماندارین- مرکبات- آب دریا و هل پرتقال ماندارین- نارنج- هندوانه- هل و لیمو
نت میانی علف – تیور آب دریا- گل شمعدانی- هل- جوز- چای جلبک دریایی- اسطوخودوس فلفل صورتی- گل یاسمین- زنجبیل
جوز هندی، تخم گشنیز، گیاه پاتچولی و زنجبیل
فلفل سیچوان، اسطوخودوس، گل شمعدانی، صمغ لامی، فلفل صورتی، علف وتیور و گیاه پاتچولی
رزماری- جوز- گشنیز-اسطوخودوس- گل شمعدانی- هل  هل- دارچین و گل یاسمین گل رز و دانه‌ی سرو کوهی فلفل- دارچین
نت پایانی مشک – چوب کشمیر چوب سدر- اوک‌موس- مشک- علف و تیور- دانه‌ی تونکا- چوب صندل عنبر- گیاه پاتچولی- چوب درخت سرو ویرجینیا – نت‌های چوبی مشک- چوب صندل- گیاه پاتچولی
چوب صندل و خزه‌ی اوک‌موس
چوب سدر، گل لادن و عنبر
سرخالو- دانه تونکا- چوب ساج- خس خس چوب صندل- گیاه پاتچولی- دانه‌ی تونکا و وانیل گیاه پاتچولی- چرم و دانه‌ی تونکا چوب صندل- دانه‌ی تونکا- عنبر- مشک و چوب سدر

دسته بندی عطرها بر اساس ماندگاری:

عموما همه افراد به دنبال بهترین عطر مردانه هستند که ماندگاری و پخش بوی بالایی داشته باشد. اما در خرید بهترین عطر مردانه باید این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه پخش بوی یک عطر بیشتر باشد ماندگاری آن کمتر می شود. در جدول زیر می توانید این موضوع را بهتر درک کنید.

ترتیب عطرها بر اساس میزان الکل (زیاد به کم) ترتیب عطرها بر اساس پخش بو (بیشتر به کمتر) ترتیب عطرها بر اساس ماندگاری (بیشتر به کمتر)
ادکلن ادکلن پرفیوم
ادوتویلت ادوتویلت ادوپرفیوم
ادوپرفیوم ادوپرفیوم ادوتویلت
پرفیوم پرفیوم ادکلن

البته برخی از عطر فروشان برای اینکه خریداران عطر تقلبی را از عطر اصلی تشخیص ندهند میزان درصد الکل عطر را کمتر می کنند تا ماندگاری آن بیشتر شود، در صورتیکه این ماندگاری به دلیل کم بودن میزان الکل است. پس بهتر است عطرهای خود را فروشگاه هایی بخرید که از به آن اطمینان دارید.

پرفیوم ها کدامند؟

در واقع می توان گفت ماندگار ترین، غلیط ترین و گران ترین عطرها همان پرفیوم ها هستند. این نوع عطر از غلظت بین ۱۵ تا ۴۰ درصد برخوردار است و با یک بار استفاده بوی آن را تا چند روز استشمام خواهید کرد.

ادوپرفیوم ها کدامند؟

ادوپرفیوم برای افرادی که نمی توانند با عطرها ارتباط بر قرار کنند بسیار مناسب است. این نوع از عطرها از عصاره های روغنی بسیار کمی که معمولا در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد است تشکیل شده اند در نتیجه تا حدودی سبک هستند. البته ماندگاری این عطر نیز بالاست اما در مقابل پرفیوم ها ماندگاری کمتری دارد و البته از قیمت پایین تری نیز برخوردار هستند.

ادوتویلت ها کدامند؟

ادوتویلت ها نسبت به دو مدل قبلی از ماندگاری پایین تر و در حدود ۳ تا ۴ ساعت برخوردار هستند. این نوع از عطرها عموما دارای اسانس های روغنی کمی هستند و جزو عطرهای ملایم و سبک به حساب می روند. اگر قصد انتخاب بهترین عطر مردانه برای محیط های کاری و جلسات رسمی را دارید ادوتویلت ها می توانند انتخاب مناسبی باشند. این دسته از عطرها به دلیل دارا بودن قیمت مناسب بیشتر مورد توجه عموم قرار می گیرند.

ادکلن ها کدامند؟

و در آخر می توانیم ادکلن ها را به عنوان کم اسانس ترین عطرها نام ببریم. ادکلن ها از دوام بسیار پایین تری برخوردار هستند و آن هم به دلیل درصد بالای الکل آن است. این ادکلن ها برای افرادی که خواهان عطرهای ماندگار هستند مناسب نمی باشد.

اصطلاحات جدید عطر:

افرادی که در زمینه عطر تبحر دارند و یا همواره به دنبال خرید بهترین عطر مردانه و امتجان عطرهای مختلف هستند احتمالا با واژه هایی تحت عنوان دیزاینری، آرتیزان و نیش رو به رو شده اند.

عطرهای دیزاینری، عطرهایی هستند که توسط برندهای معروف و مطابق با سلیقه عموم طراحی و به بازار ارائه می شوند. عطرهای نیش نیز عطرهایی با بوی خاص و طراحی متفاوت هستند که به تعداد محدود و اختصاصی برای افراد خاص و ثروتمند طراحی و تولید می شوند.

عطرهای آرتیزانی نیز در واقع نسخه کوچک شده عطرهای نیش هستند. این نوع از عطرها توسط شرکت هایی که روی فروش آنلاین تمرکز دارند تولید می شود.

رایحه و نت های عطر:

رایحه اولیه:

هنگامی که عطری را اسپری می کند، در ابتدا بوی تندی را استشمام خواهید کرد. این بوی استشمام شده در واقع همان نت اولیه است. نت های اولیه در عطرها دارای بوی تندی هستد، در نتیجه نباید بلافاصله بعد از اسپری کردن بهترین عطر مردانه آن را قضاوت کنید. این رایحه به سرعت تبخیر شده و بوی تند آن از بین خواهد رفت. این رایحه عموما بویی مانند بوی میوه های پرتقال، لیمو و یا گیاهان را دارد.

رایحه میانی:

پس از تبخیر رایحه اولیه نوبت به نت ثانویه می رسد. این نت را بلافاصله پس از تبخیر رایحه اولیه احساس خواهید کرد. رایحه ثانویه زمانی در حدود ده دقیقه و یا بیشتر دوام می آورند. این رایحه ها عموما از گل ها، میوه ها و یا ادویه ها نشات گرفته اند.

رایحه پایانی:

رایحه پایانی همان بویی که همراه شما خواهد ماند. اما شاید ۳۰ ثانیه طول بکشد تا این رایحه به مشام شما برسد. این رایحه نیز بویی همانند چوب و یا ادویه ها را دارد.

راهنمای خرید و لیست پر فروش ترین خط چشم ها در ایران – سال ۹۷

عطر را بر اساس فصل و موقعیت انتخاب کنید:

تاثیری که بهترین عطر مردانه شما روی طرف مقابلتان می گذارد، غیر قابل باور است. به همین دلیل در انتخاب بهترین عطر مردانه مورد نظرتان دقت کنید. در انتخاب بهترین عطر مردانه مناسب علاوه بر سلیقه شخصی، بهتر است از افرادی که تجربه بیشتری در خرید عطر دارند نیز کمک بگیرید. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در رایحه عطر شما، دمای محیطی است که در آن قرار دارید. در واقع دما بوی عطر شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. همانطور که در فصل تابستان لباس فصل زمستان را نمی پوشید، سعی کنید در مورد استفاده از بهترین عطر مردانه نیز این موضوع را رعایت کنید. فصل بهار زمان استفاده از عطرهای ملایم و شاداب است. با استفاده از این عطرها حس طراوت را در خود افزایش دهید. تابستان فصل استفاده از عطر های غلیط تر است چرا که افزایش درجه حرارت باعث افزایش تبخیر می شود. سعی کنید در این فصل عطری را انتخاب کنید که سرد و شاداب باشد. در فصل پاییز استفاده از نوت های گرم و چوبی بسیار مناسب است. فصل زمستان نیز زمان استفاده از عطرهای خاورمیانه ای است.

توصیه هایی برای انتخاب عطر مناسب:

بسیاری از افراد همواره به دنبال بهترین عطر مردانه خاص برای خود هستند. این افراد فکر می کنند که داشتن یک بوی خاص و منحصر به فرد می تواند آن ها را از دیگر افراد متمایز سازد. این باور کاملا غلط است. بهتر است بدانید که هر عطری متناسب با فصل و موقعیت های مختلفی ساخته می شود و اینکه از یک عطر تا آخر عمر استفاده شود کاملا اشتباه است.

برای خرید بهترین عطر مردانه سعی کنید به فروشگاه هایی بروید که معتبر هستند تا عطر تقلبی را به عنوان عطر اصل خریداری نکنید. البته یک راه دیگر برای تشخیص عطر اصل و تقلبی بارکدی است که بر روی آن هک شده است. در سایت منبع عطر بارکد را وارد کرده و چک کنید تا از اصل و یا تقلبی بودن آن مطلع شوید.

عموما عطرهایی که اصل هستند از قیمت بالایی برخوردار هستند. یک بار هزینه برای خرید بهترین عطر مردانه اصل بهتر از چندین بار هزینه برای عطرهای تقلبی و با ماندگاری کم است. قیمت پایین عطر در یک فروشگاه نسبت به فروشگاه های دیگر نشان دهنده تقلبی بودن آن عطر است.

لیست پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه در ایران – سال ۹۷

۱. ادوتویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire

1. ادوتویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire

لالیک برندی قدیمی و معروف است که در همان ابتدای ورود به سرعت توانست طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کند. Encre Noire در رتبه اول لیست پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه قرار گرفته است. در این ادوتویلت می توانید ترکیبی از بوهای عمیق و مرموز را حس کنید. البته این عطر با سلیقه افرادی هماهنگی دارد که به دنبال خاص بودن هستند. اسپری کردن این عطر حس بی نظیری را به شما القا خواهد کرد.

حسی همچون قرار گرفتن در جنگلی پر از درختان سرو…

حسی از استقامت و استواری همانند درختان سرو…

پس از آن اسانس علف و تیوری که در این عطر قرار داده شده را استشمام خواهید کرد و در ادامه با رایحه چوب سوخته همراه خواهید بود. استفاده از این عطر پس از ترک محل نیز حس خواهد شد.

ناتالی لورسن (عطرساز مشهور) طراحی و فورمولاسیون این عطر را به گونه ای انجام داده است که با هر سلیقه ای متناسب است.

علاوه بر رایحه، ویژگی دیگری که نمی توان از آن صرف نظر کرد، بطری مکعبی شکل و با طرح چوب آن است که با بوی آن کاملا هارمونی دارد. این عطر برای استفاده در زمستان و پاییز بسیار مناسب است.

 

 

۲. ادوتویلت مردانه جگوار مدل Classic Black:

2. ادوتویلت مردانه جگوار مدل Classic Black:

افرادی که به ماشین علاقه مند هستند حتما نام جگوار را شنیده اند. جگوار از برندهای انگلیسی تولید کننده ماشین های اسپورت است. این برند در سال ۲۰۰۹ شانس خود را در تولید عطر نیز امتحان کرد و از این امتحان سربلند بیرون آمد. این کمپانی نام کلاسیک بلک را بر روی عطر تولید شده خود گذاشت. عطر کلاسیک بلک جگوار با دارا بودن بطری ساده، کلاسیک و جذابش که با در و قاب درخشان مزین شده است، در ابتدا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. بدون شک شما نیز با دیدن این عطر نمی توانید به راحتی از آن بگذرید و با بوییدن آن از خرید این محصول مطمئن خواهید شد.

چیزی که در این عطر شما را مدهوش خواهد کرد نت اولیه آن است که ترکیبی از بوی سیب، پرتقال ماندارین و نارنج است. با اولین اسپری این بو را استشمام و پس از گذر مدتی نت میانی را احساس خواهید کرد. نت میانی این عطر ترکیبی از بوی آب دریا، گل های شمعدانی، هل، جوز و چای است که رایحه فوق العاده ای را ایجاد کرده است. این رایحه برای افرادی که به دنبال عطرهای خنک و تند هستند بسیار مناسب است. خنکی و تندی این عطر، آن را برای فصل بهار و تابستان مناسب ساخته است. اما در انتها بویی که در تمام روز با شما خواهد ماند نت پایانی است. نت پایانی که ترکیبی از چوب سدر، اوک موس (نوعی علف خوشبو) ، مشک، علف و تیور، دانه های تونکا (دانه پر مصرف در صنعت عطرسازی) ، چوب صندل (گونه ای درخت معطر) است، حس فوق العاده ای را در تمام طول روز برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

۳. عطر مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme:

3. عطر مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme:

با فرا رسیدن فصل بهار و تابستان بهتر است به دنبال عطرهایی بروید که برای فصول گرم سال مناسب هستند. عطرهای خنک و تند باعث ایجاد حال و هوای بسیار خوبی در میان گرمای بیش از اندازه این فصول می شود. عطر مردانه بولگاری نیز با داشتن رایحه تند و خنک برای فصل تابستان و بهار بسیار مناسب است. این عطر نیز از زمان تولید تا کنون جزو پر فروش ترین عطرها بوده است. پخش بوی فوق العاده زیاد این عطر برای افرادی که به دنبال این ویژگی هستند بسیار مناسب است.

در اولین اسپری از این عطر، حس هیجانی و شاد قرار گرفتن در یک باغ نارنج و پرتقال را تجربه خواهید کرد. پس از مدتی با رایحه نت های میانی رو به رو خواهید شد. این رایحه ترکیبی از بوی جلبک ها، اسطوخودوس و گل پنبه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هیجانی که پس از استشمام این رایحه به شما القا خواهد شد بی نظیر است و در پایان بویی که در تمام روز با شما همراه خواهد بود رایحه ای از عنبر، گیاه پاتچولی (گیاهی دارای رایحه قوی و پایدار) ، چوب درخت سرو ویرجینیا و نت های چوبی است.

۴. ادو تویلت مردانه مارک ژوزف مدل Mine Pour Homme:

4. ادو تویلت مردانه مارک ژوزف مدل Mine Pour Homme:

اگر به دنبال  یک عطر مردانه با کیفیت و ماندگاری بالا هستید به شما عطر های مردانه مارک ژوزف را پیشنهاد می کنیم. از این برند ادو تویلت ماین پور اوم در رتبه چهارم پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه قرار گرفته است. خنکای بوی این عطر در فصل تابستان و بهار در شما حس بی نظیری را ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این بطری در نظر گرفته شده برای این عطر نیز بسیار خوش دست است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

در این ادو پرفیوم نیز همانند دیگر ادوپرفیوم ها مخلوطی از چندین رایحه را استشمام خواهید کرد. در اسپری اول بوی خوب سیب، لیمو، پرتقال و گریپ فروت شما را به باغ های مرکبات خواهد برد. پس از مدتی رایحه دوم مهمان شما خواهد بود. این رایحه ترکیبی از فلفل صورتی، گل یاسمین و زنجبیل بوده و سرشار از انرژی مثبت است و در نهایت آنجه که تا پایان روز با شما خواهد ماند ترکیبی از رایحه مشک، چوب صندل و گیاه پانچولی است. استفاده از این عطر حس اعتماد به نفس را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با وجود قیمت مناسب این عطر پیشنهاد می کنیم که برای یک بار هم که شده این عطر را در لیست عطرهای مصرفی خود قرار دهید تا حس بی نظیری که پس از استفاده از آن به شما القا می شود را تجربه کنید.

۵. ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick حجم ۱۰۰ میلی لیتر:

اورلین Derrick یکی از برندهای فرانسوی تولید کننده عطر است. این برند در سال ۱۹۷۸ بهترین عطر خود را مخصوص آقایان به بازار ارائه کرد. ادو تویلت Derrick در عرض مدت کوتاهی توانست طرفداران خاص خود را پیدا کند. این عطر بوی تلخی دارد و ممکن است برای آقایانی که به دنبال عطرهای شیرین هستند چندان مناسب نباشند.

در هنگام استفاده از این عطر و اولین اسپری ترکیبی از رایحه فلفل سیاه، دارچین، چوب سدر و علف وتیور را استشمام خواهید کرد که حس هیجان انگیزی را در شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه با رایحه ای از گیاهان جوز هندی، تخم گشنیز، گیاه پاتچولی و زنجبیل همراه خواهید بود و در آخر نیز نت های پایانی جایگزین نت های میانی خواهد شد. این نت ها شامل ترکیبی از چوب صندل و خزه‌ی اوک‌موس است که حس بی نظیر نهایی را در شما ایجاد خواهد کرد. حس اعتماد به نفس را با استفاده از این عطر تجربه کنید.

 

۶. ادو تویلت مردانه دیور مدل Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر:

دیور چندین سال است توسط آقای Francois Demachy به بازار ارائه شد. این برند نیز در مدت کوتاهی توانست نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. از این برند ادوتویلت مردانه دیور در لیست پر فروش ترین ها قرار گرفته است. این عطر رایحه خنکی دارد و برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب است. افرادی که به دنبال عطرهای کلاسیک هستند، می توانند این عطر را در لیست عطرهای مصرفی خود قرار دهند.

دیور، عطر ترکیبی از بوی های مختلف را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در اولین اسپری از این عطر می توانید رایحه ای از فلفل سیاه و نارنج را استشمام کنید. این رایحه شیرین و تند، به سرعت در محیط اطراف شما پخش خواهد شد. با این رایحه تمام نگاه ها را خود جلب خواهید کرد. در نت های میانی، رایحه ای از فلفل سیچوان، اسطوخودوس، گل شمعدانی، صمغ لامی، فلفل صورتی، علف وتیور و گیاه پاتچولی. دیوررایحه این عطر را به گونه ای تولید کرده است که استرس و اضطراب را از شما دور کند. در نهایت چیزی که پس از استفاده از این عطر با شما همراه خواهد بود رایحه ای از چوب سدر، گل لادن و عنبر است که جایگزین نت های میانی می شود. اگر به عطرهای ملایم و خنک علاقه مند هستید، استفاده از این عطر را فراموش نکنید.

۷. ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل Silver Scent

7. ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل Silver Scent

تند، سنگین و سرد … همان چیزی است که با یک بار استفاده از عطر Silver Scent، احساس خواهید کرد.

این عطر مخصوص کسانی است که سلیقه های خاص دارند و به دنبال عطرهای خاص هستند. Silver Scent علاوه بر رایحه خوبی که دارد با داشتن شیشه زیبایی که برای آن در نظر گرفته شده است می تواند به میز شما جلوه ویژه ای ببخشید.

کافی است که یک اسپری از این ادوتویلت را امتحان کنید. با اولین اسپری خود را در میان درختان مرکبات حس خواهید کرد، رفته رفته و با محو شده نت اولیه، نت میانی خود را نمایان می کند. در این زمان می توانید مخلوطی از رایحه های خوش مانند رزماری، جوزهندی، گشنیز، اطوخودوس و شمعدانی را استشمام کنید. در میان این ترکیبات، رایحه ای از بوی خوش هل نیز احساس می شود و در آخر آنچه که با شما همراه خواهد بود رایحه ای از آلوی قرمز، تونکا و گیاه خوس است که حس اعتماد به نفس و کلاسیک بودن را برای شما به ارمغان می آورد. همانطور که دیدید این عطر ترکیبی از مرکبات و سبزی هاست و سعی دارد تا احساسی همانند حس قرار گرفتن در طبیعت را به شما منتقل کند.

 

 

۸. عطر مردانه ژوپ مدل Homme:

8. عطر مردانه ژوپ مدل Homme:

ژوپ برندی آلمانی و معروف در تولید عطر است. ادو تویلت HOMME در سال ۱۹۸۹ وارد بازار شد. این عطر با دارا بودن طراحی زیبا و منحصر به فردش نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. این عطر با دارا بودن رایحه شیرین و گرم خود برای روزهای سرد پاییز و زمستان بسیار مناسب است. ادو تویلت Homme رایحه های مختلفی را در خود جای داده است. مخلوطی از رایحه های وانیل و چوب و مرکبات و گل و گیاه که شما را به اعماق باغ ها و جنگل ها خواهد برد. بهتر است با توصیفاتی که برای شما عنوان خواهیم کرد، سعی کنید آن را در ذهن خود تداعی کنید. با اولین اسپری از این عطر بویی همچون قرار گرفتن در باغ های مرکبات را حس خواهید کرد. ترکیبی از رایحه شکوفه های پرتقال، نارنگی، لیمو و نارنج…

همانطور که گفته شد نت اولیه به سرعت از بین می رود اما نگران نباشید نت میانی که جایگزین رایحه اولیه می شود نیز شما را مدهوش خواهد کرد. این نت میانی ترکیبی از هل، دارچین و گل یاسمین است. رایحه ای سرشار از هیجان…

و در ادامه آنچه که با شما همراه خواهد بود نت های پایانی است. این رایحه ترکیبی از چوب صندل، گیاه پانچولی، دانه تونکا و وانیل است. ترکیب این رایحه ها فوق العاده است.

اگر به دنبال بهترین عطر مردانه شیرین و گرم برای روزهای سرد سال هستید، حتما عطر Homme را امتحان کنید.

 

 

۹. ادوتویتل پاکورابن مدل ۱ Million Cologne

9. ادوتویتل پاکورابن مدل 1 Million Cologne

عطری شکیل و خوشبو … برندی آشنا و دوست داشتنی …

میلیون عطری است که پس از تولید به سرعت مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفت و جزو عطرهای پرفروش محسوب می شود. هیجان و انرژی را پس از استفاده از این عطر می توانید احساس کنید. بوی تند و خنک این عطر، آن را برای روزهای بهار و تابستان مناسب ساخته است. اولین اسپری این عطر حس فوق العاده ای را در شما ایجاد خواهد کرد. ترکیبی از رایحه پرتقال ماندارین، مرکبات، آب دریا و هل … پس از آن نت میانی جایگزین نت های آغازین خواهد شد. نت میانی نیز همانند نت اولیه سرشار از شور و نشاط است. نت میانی ترکیبی از رایحه گل رز و دانه سرو کوهی است. در نهایت نت پایانی همان چیزی است که با شما همراه خواهد بود. نت پایانی که در این عطر موجود است فوق العاده است. ترکیبی از رایحه گیاه پانچولی، چرم و دانه تونکا که باعث می شود گرمای کلافه کننده روزهای تابستان را فراموش کنید.

با استفاده از این عطر به عنوان بهترین عطر مردانه حس اعتماد به نفس را در خود افزایش خواهید داد.

 

۱۰. ادوتویلت کارولینا هررا مدل Chic:

10. ادوتویلت کارولینا هررا مدل Chic:

کارولینا هررا برندی است که بهترین عطر مردانه است و نیازی به معرفی ندارد. این برند طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. در لیست پر فروش ترین ها عطر Chic در رتبه آخر قرار گرفته است. طراحی این عطر به گونه ای است که توجه شما را در نگاه اول به خود جلب خواهد کرد. شاید تنها دلیلی که این عطر در رتبه دهم لیست پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه قرار گرفته است بالاتر بودن قیمت آن نسبت به دیگر ادوتویلت هاست.

رایحه گرم و شیرین این عطر آن را برای روزهای سرد سال مناسب ساخته است. در اسپری اول رایحه ای از بوی پرتقال ماندارین، نارنج، هندوانه، هل و لیمو را استشمام خواهید کرد. نت های میانی که شامل ترکیبی از رایحه دارچین و فلفل هستند پس از مدتی جایگزی رایجه اول خواهند شد. این ترکیب رایحه بسیار گرم و شرینی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پس از آن شاهد نت های پایانی خواهید بود. نت های پایانی شامل رایحه ای از چوب صندل، دانه های تونکا، عنبر، مشک و چوب سدر می باشد. استفاده از این عطر در طول روز به شما حسی از آرامش را القا خواهد کرد. عطر های گرم و شیرین معمولا عطرهای به اصطلاح شلوغی هستند و بسیاری از افراد نمی توانند با آن ارتباط بر قرار کنند اما عطر Chic از این قاعده مستثناست.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.