راهنمای خرید بهترین دزدگیر ماشین و پر فروش ترین دزدگیرها در ایران

تمام افرادی که قصد خرید ماشین را دارند، دغدغه خرید بهترین دزدگیر ماشین با امنیت بالا را نیز در سر می پرورانند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر ماشین ممکن است باعث شود تا محصولی که خریداری کرده اید، پس از مدت کمی دچار آسیب و خرابی شود و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. بهترین دزدگیر ماشین هایی که در بازار موجود هستند، شاید در نگاه اول و از نظر ظاهری بسیار متفاوت باشند اما هدف تمام آن ها یکی  و آن هم محافظت از ماشین شماست.

معرفی بهترین دزدگیرهای ماشین همراه با لینک خرید از دیجی کالا

دزدگیر خودرو ایزیکار مدل Z1

دزدگیر خودرو ایزیکار مدل Z1

دزدگیر  ماشین ایزیکار از نوع دزدگیرهای ماشین تصویری بوده و برای افرادی که به دنبال دزدگیری با قیمت مناسب و از نوع تصویری دیجیتال هستند بسیار مناسب است. این دزدگیر  ماشین توسط باتری نیم قلمی کار می کند که در هنگام تمام شدن باید باتری آن را تعویض کنید. البته نگرانی بابت تمام شدن باتری آن نداشته باشید چرا که در داخل بسته بندی این محصول یک عدد دزدگیر یدک نیز قرار داده شده است. در این دزدگیر سیستم قفل مرکزی که در مورد آن توضیح داده شد، نیز قرار داده شده است.

این دزدگیر  ماشین دارای ریموت ساده و تصویری سیم کشی انتن کیت مرکزی است، ابعاد کوچکی دارد در نتیجه می توانید به راحتی آن را در داخل جیب و یا کیف خود قرار دهید.

ویژگی مثبتی که در این دزدگیر ماشین قرار داده شده است، شوک سنسور دزدگیر است.

 • دارای سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر
 • دارای ریموت یدک

دزدگیر  ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006

دزدگیر  ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006

دزدگیر ماشین Steel Mate 8006 از برند ردبت که در رتبه دوم پر فروش ترین دزدگیرها قرار داده شده است جزو دزدگیرهای ماشین  تصویری موجود در بازار است. این دزدگیر ماشین  نیز مانند دزدگیر قبلی دارای یک دزدگیر ماشین  یدک است که در صورت در دسترس نبود دزدگیر ماشین  اصلی و یا اتمام باتری آن می توانید از آن استفاده کنید.

با نصب این دزدگیر سیستم قفل مرکزی خودروی شما نیز فعال خواهد شد و هنگام قفل کردن یکی از درب های خودرو بقیه درب ها نیز قفل خواهند شد. به منظور ایمنی بیشتر نیز قفل کودک در این دزدگیر ماشین  قرار داده شده است. سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر که از ویژگی های مثبت یک دزدگیر است نیز در این محصول قرار داده شده است.

 • دارای صفحه نمایش
 • دارای ریموت کنترل یدک
 • مجهز به قفل کودک
 • دارای قفل مرکزی

دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001

دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001

دزدگیر ماشین GPA-001 وستا یک دزدگیر همه فن حریف و هوشمند در بین دزدگیرهای موجود در بازار است. این دزدگیر ماشین  دارای ویژگی است که به وسیله آن می تواند پیامک ارسال کرده و درب های خودروی شما را باز و بسته کند. حتی این امکان را به شما می دهد که در مواقعی که خودروی شما در معرض سرقت قرار گرفت آن را از راه دور خاموش نمایید. علاوه بر این، در داخل این خودرو سیستم GPS یا موقعیت یاب خودکار نیز قرار داده شده است. این سیستم به شما امکان ردیابی خودرویتان را از روی نقشه می دهد که البته این امکان نیاز به اینترنت ندارد. قابلیت دیگری که در مورد این دزدگیر می توانیم عنوان کنیم، قابلیت باز و بسته کردن درب ماشین از راه دور است و به این ترتیب حتی اگر به ماشین خود نزدیک نباشید نیز می توانید درب ماشین خود را باز و بسته کنید.

 • قابلیت کنترل از راه دور
 • قابلیت ارسال پیامک

دزدگیر خودروی کارا مدل SS-P1100

دزدگیر خودروی کارا مدل SS-P1100

دزدگیر  ماشین SS-P1100 کارا از نوع دزدگیرهای ساده بوده که به همراه یک دزدگیر ماشین یدک به شما عرضه می شود. این دزدگیر ماشین مجهز به قفل کودک است و امنیت کودک شما را در هنگام رانندگی تامین می کند. درضمن به صندوق پران نیز مجهز است. دزدگیر ماشین SS-P1100 کارا ساخت ایران بوده که دارای حسگر فشار هوا , سوئیچ و آلتراسونیک می باشد. میزان برد این دزدگیر که در بسته بندی آن دفترچه راهنما موجود است، ۵۰ متر می باشد.

 • دارای قفل کودک
 • دارای صندوق پران
 • دارای دزدگیر یدک

دزدگیر ماشین  پرومیتکس مدل FX-5500

دزدگیر ماشین  پرومیتکس مدل FX-5500

دزدگیر FX-5500 یک دزدگیر ماشین  تصویری است که به همراه یک دزدگیر ماشین  یدک به شما ارائه می شود. این دزدگیر ماشین  نیز به وسیله یک باتری نیم قلمی کار می کند که پس از اتمام آن می توانید آن را تعویض کنید. این دزدگیر ماشین  به گونه ای است که به وسیله آن می توانید از فاصله ۱۰۰۰-۸۰۰ متری نیز ماشین خود را کنترل کنید. قفل مرکزی، صندوق پران و قفل کودک نیز از دیگر ویژگی های مثبت این دزدگیر است.

از ویژگی مثبتی که در این دزدگیر  ماشین قرار گرفته است قفل خودکار آن است. این ویژگی باعث می شود تا درها به صورت خودکار قفل شده و دزدگیر فعال شود. البته نباید از سیستم مکان یاب این دزدگیر ماشین  نیز غافل بمانید.

 • دارای سیستم مکان یاب
 • دارای قفل کودک
 • دارای ریموت کنترل تصویری
 • نمایش درجه حرارت داخل ماشین بر روی ریموت کنترل

دزدگیر خودرو هوتای

دزدگیر خودرو هوتای

دزدگیر ماشین رتبه ششم پر فروش ترین ها نیز از برند هوتای انتخاب شده است. این دزدگیر ماشین از نوع دزدگیرهای ساده بوده و دارای یک دزدگیر یدک نیز می باشد. دزدگیر یدک در نظر گرفته شده برای این دزدگیر ماشین  نیز از نوع دزدگیر های ساده است. دزدگیر ماشین  هوتای دارای سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر است و شما می توانید میزان حساسیت آن را به دلخواه تعیین کنید. علاوه بر این به‌همراه مجموعه کامل سیم کشی مورد نیاز دزدگیر و آژیر داخل محفظه موتور خودرو ارائه شده است.

 • دارای آژیر داخل محفظه موتور خودرو
 • دارای سنسور تنظیم حساسیت

دزدگیر ماشین  هوتای مدل ۱۰۹

دزدگیر ماشین  هوتای مدل ۱۰۹

دزدگیر ماشین ۱۰۹ هوتای از نوع دزدگیر های ماشین  تصویری بوده و عملکرد حرفه ای دارد. با نصب این دزدگیر بر روی ماشین هنگامی که ضربه ای به آن وارد می شود از آن مطلع می شود و همانطور که در مورد دزدگیر های تصویری گفته شد قسمت ضربه دیده بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. ویژگی دیگری که در این دزدگیر ماشین  قرار داده شده است، شارژی بودن آن است و هنگامی که شارژ دزدگیر تمام می شود می توانید آن را به وسیله شارژری که در داخل بسته بندی آن قرار داده شده است شارژ کنید.

 • دارای صفحه نمایش
 • دارای قفل مرکزی
 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای قفل کودک
 • دارای ساعت زنگ دار

پیشنهاد ما به افرادی که به پارکینگ اختصاصی برای ماشین خود دسترسی ندارند این است که از بهترین دزدگیر ماشین استفاده کنند که مجهز به سیستم های تصویری هستند و در صورتیکه دارای پارکینگ هستید از ریموت های ساده استفاده کنند. به طور کلی سه نوع دزدگیر متفاوت در بازار موجود هستند:

 • دزدگیر  ماشین ساده
 • دزدگیر ماشین  سیم کارت خور
 • دزدگیر ماشین  تصویری

دزدگیرهای ماشین ساده، جزو آن دسته از دزدگیرهایی هستند که در بیشتر ماشین ها قرار دارند. این دزدگیر ها ماشین ویژگی های زیادی ندارند و تنها در صورتی که به آن ضربه ای بخورد، صدای آژیر از ماشین بلند خواهد شد، به همین دلیل در صورتی که دور از ماشین خود باشید. ممکن است متوجه صدای آژیر نشوید. به علاوه صدایی که توسط این نوع دزدگیر ماشین پخش خواهد شد دو نوع و در همه انواع آن مشترک است، در نتیجه شما متوجه نخواهید شد که صدا از ماشین شماست یا از ماشینی دیگر. علاوه بر تمام این مواردی که گفته شد، هنگامی که صدای آژیر ماشین شما بلند شود، شما به هیچ وجه متوجه علت بلند شدن صدای آژیر ماشین خود نخواهید شد. این نوع از دزدگیرها  ماشین از انواع دیگر دزدگیر ارزان تر هستند و البته با توجه به قیمت پایین آن از امکانات پایین تری نیز برخوردار هستند. علاوه بر این ممکن است در هنگام خرید بهترین دزدگیر ماشین، ظاهر آن شما را چندان به خرید ترغیب ننماید. اما بسیاری از افراد با توجه به قیمت پایین تر این مدل را انتخاب می کنند.

دزدگیرهای ماشین تصویری نیز جزو دزدگیرهای با تکنولوژی پیشرفته و مدرن هستند. این دزدگیر ها ماشین  قادرند تا  کیلومترها فاصله دورتر از ماشین شما را پاسخگو باشند. در این دزدگیرها  ماشین یک مانیتور قرار داده شده است. این مانیتور قابلیت این را دارد که اتفاقاتی که برای ماشین شما رخ می دهد را به نمایش بگذارد. البته این به معنی به نمایش گذاشتن تمام جزئیات نیست. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را برای شما روشن تر سازیم: مثلا هنگامی که ضربه ای به ماشین شما می خورد علامتی مانند یک چکش بر روی ماشین شما ایجاد خواهد شد و هنگامی که درب ماشین شما باز شود، علامت باز شدن درب ماشین و هنگامی که کاپوت باز شود، علامت باز شدن درب کاپوت بر روی صفحه مانیتور پدیدار می شود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از فاصله دورتر از ماشین خود نیز بتوانید دلیل به صدا در آمدن دزدگیر را بفهمید.

ویژگی دیگری که در مورد بهترین دزدگیر ماشین می توانیم عنوان کنیم قابلیت هوشمندی است که برای باز و بسته کردن درب ماشین دارد. این ویژگی بسیار جالب است و هنگامی که شما به ماشین نزدیک می شوید درب ماشین باز شده و هنگامی که از ماشین دور می شوید درب ماشین بسته می شود. حتی در برخی از دزدگیر های تصویری این امکان قرار داده شده است که از راه دور بتوانید داخل ماشین را کنترل کنید و یا در صورت ضعیف شدن باتری ماشین و یا افزایش درجه حرارت ماشین به شما اطلاع دهد.

ویژگی های بسیار زیاد دیگری نیز در این دزدگیرها  ماشین قرار داده شده است که با توجه به وجود هر یک از آن ها قیمت دزدگیر نیز بالاتر خواهد رفت.

دزدگیر های ماشین مانند تمام محصولات دیگری که در بازار موجود هستند، هر چند ساعت یکبار تغییر می کند. بهتر است در ابتدا بازه ای از قیمت ها را با توجه به بودجه خود تعیین کنید سپس به بررسی دیگر ویژگی های بهترین دزدگیر ماشین بپردازید.

وجود قفل مرکزی به این معنی است که هنگامی که شما یکی از درب های خودرویتان را قفل می کنید، سایر درها نیز به طور اتوماتیک قفل می شوند. این ویژگی در اکثر دزدگیر ماشین موجود در بازار قرار داده شده است.

حساسیت سنسوری هایی که در داخل برخی از بهترین دزدگیر ماشین قرار گرفته دارد قابل کنترل هستند. این سنسورها را می توانید به وسیله دکمه ای بر روی دزدگیر قرار داده شده است کنترل کنید و میزان حساسیت را از کم به زیاد تغییر دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که در مکان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد با کم کردن حساسیت بهترین دزدگیر ماشین از ایجاد صداهای ناشی از رفت و آمدهای متوالی جلوگیری کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آهنگ پیشواز همراه اول