راهنمای خرید بهترین دزدگیر ماشین و پر فروش ترین دزدگیرها در ایران – سال ۹۷

تمام افرادی که قصد خرید ماشین را دارند، دغدغه خرید بهترین دزدگیر ماشین با امنیت بالا را نیز در سر می پرورانند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر ماشین ممکن است باعث شود تا محصولی که خریداری کرده اید، پس از مدت کمی دچار آسیب و خرابی شود و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. بهترین دزدگیر ماشین هایی که در بازار موجود هستند، شاید در نگاه اول و از نظر ظاهری بسیار متفاوت باشند اما هدف تمام آن ها یکی  و آن هم محافظت از ماشین شماست.

پر فروش ترین دزدگیرهای ماشین در ایران – سال ۹۷

امتیاز Best Review۱۰۱۰۱۰۹.۵۹.۵۹۹
برندردبتپرومتیکسهوتایکاراهوتایایزیکاروستا
مدلSteel Mate 8006FX-5500۱۰۹

SS-P1100

Z1

GPA-001
نوعتصویریتصویریتصویریسادهسادهتصویریساده
دزدگیر یدک ۱۱۱۱۱۱ندارد
قفل مرکزیدارددارددارددارددارددارددارد
قفل کودکدارددارددارددارددارددارد

کدام دزدگیر ماشین برای شما مناسب تر است؟

بهترین دزدگیر ماشین

پیشنهاد ما به افرادی که به پارکینگ اختصاصی برای ماشین خود دسترسی ندارند این است که از بهترین دزدگیر ماشین استفاده کنند که مجهز به سیستم های تصویری هستند و در صورتیکه دارای پارکینگ هستید از ریموت های ساده استفاده کنند. به طور کلی سه نوع دزدگیر متفاوت در بازار موجود هستند:

 • دزدگیر  ماشین ساده
 • دزدگیر ماشین  سیم کارت خور
 • دزدگیر ماشین  تصویری

که در ادامه به بررسی هر یک از این دزدگیر ها  ماشین خواهیم پرداخت:

دزدگیرهای ماشین  ساده کدامند؟

دزدگیرهای ماشین ساده، جزو آن دسته از دزدگیرهایی هستند که در بیشتر ماشین ها قرار دارند. این دزدگیر ها ماشین ویژگی های زیادی ندارند و تنها در صورتی که به آن ضربه ای بخورد، صدای آژیر از ماشین بلند خواهد شد، به همین دلیل در صورتی که دور از ماشین خود باشید. ممکن است متوجه صدای آژیر نشوید. به علاوه صدایی که توسط این نوع دزدگیر ماشین پخش خواهد شد دو نوع و در همه انواع آن مشترک است، در نتیجه شما متوجه نخواهید شد که صدا از ماشین شماست یا از ماشینی دیگر. علاوه بر تمام این مواردی که گفته شد، هنگامی که صدای آژیر ماشین شما بلند شود، شما به هیچ وجه متوجه علت بلند شدن صدای آژیر ماشین خود نخواهید شد. این نوع از دزدگیرها  ماشین از انواع دیگر دزدگیر ارزان تر هستند و البته با توجه به قیمت پایین آن از امکانات پایین تری نیز برخوردار هستند. علاوه بر این ممکن است در هنگام خرید بهترین دزدگیر ماشین، ظاهر آن شما را چندان به خرید ترغیب ننماید. اما بسیاری از افراد با توجه به قیمت پایین تر این مدل را انتخاب می کنند.

 

راهنمای خرید کارواش خانگی و لیست پر فروش ترین کارواش های خانگی در ایران – سال ۹۷

دزدگیرهای ماشین  سیم کارت خور کدامند؟

بهترین دزدگیر ماشین سیم کارت خور همانطور که از اسمشان می توان فهمید، قابلیت اتصال به تلفن های همراه را دارند. این دزدگیر ها ماشین به تازگی وارد بازار شده اند. در دزدگیرهای سیم کارت خور تکنولوژی جالبی به کار رفته است و آن هم ویژگی سیم کارت خور خوردن است که باعث می شود تا هنگامی که سارقی به سمت ماشین شما می آید، گوشی موبایل شما به صدا در آمده و شما را با خبر کند.

علاوه بر این دیگر نگرانی بابت جا ماندن سوییچ ماشین در مکان های دیگر و یا در داخل ماشین نداشته باشید، چرا که می توانید درب ماشین را تنها با یک تماس تلفنی باز کنید. البته این نکته را هم عنوان کنیم که این نوع از دزدگیرها با وجود تکنولوژی های پیشرفته ای که دارند هنوز در داخل ایران استقبال نشده است و آن هم به دلیل مشکلاتی است که در خطوط تلفن های همراه در ایران وجود دارد.

بهترین دزدگیر ماشین تصویری کدام است؟

دزدگیرهای ماشین تصویری نیز جزو دزدگیرهای با تکنولوژی پیشرفته و مدرن هستند. این دزدگیر ها ماشین  قادرند تا  کیلومترها فاصله دورتر از ماشین شما را پاسخگو باشند. در این دزدگیرها  ماشین یک مانیتور قرار داده شده است. این مانیتور قابلیت این را دارد که اتفاقاتی که برای ماشین شما رخ می دهد را به نمایش بگذارد. البته این به معنی به نمایش گذاشتن تمام جزئیات نیست. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را برای شما روشن تر سازیم: مثلا هنگامی که ضربه ای به ماشین شما می خورد علامتی مانند یک چکش بر روی ماشین شما ایجاد خواهد شد و هنگامی که درب ماشین شما باز شود، علامت باز شدن درب ماشین و هنگامی که کاپوت باز شود، علامت باز شدن درب کاپوت بر روی صفحه مانیتور پدیدار می شود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از فاصله دورتر از ماشین خود نیز بتوانید دلیل به صدا در آمدن دزدگیر را بفهمید.

ویژگی دیگری که در مورد بهترین دزدگیر ماشین می توانیم عنوان کنیم قابلیت هوشمندی است که برای باز و بسته کردن درب ماشین دارد. این ویژگی بسیار جالب است و هنگامی که شما به ماشین نزدیک می شوید درب ماشین باز شده و هنگامی که از ماشین دور می شوید درب ماشین بسته می شود. حتی در برخی از دزدگیر های تصویری این امکان قرار داده شده است که از راه دور بتوانید داخل ماشین را کنترل کنید و یا در صورت ضعیف شدن باتری ماشین و یا افزایش درجه حرارت ماشین به شما اطلاع دهد.

ویژگی های بسیار زیاد دیگری نیز در این دزدگیرها  ماشین قرار داده شده است که با توجه به وجود هر یک از آن ها قیمت دزدگیر نیز بالاتر خواهد رفت.

چه بودجه ای را بر ای خرید بهترین دزدگیر  ماشین در نظر بگیریم؟

دزدگیر های ماشین مانند تمام محصولات دیگری که در بازار موجود هستند، هر چند ساعت یکبار تغییر می کند. بهتر است در ابتدا بازه ای از قیمت ها را با توجه به بودجه خود تعیین کنید سپس به بررسی دیگر ویژگی های بهترین دزدگیر ماشین بپردازید.

قفل مرکزی:

وجود قفل مرکزی به این معنی است که هنگامی که شما یکی از درب های خودرویتان را قفل می کنید، سایر درها نیز به طور اتوماتیک قفل می شوند. این ویژگی در اکثر دزدگیر ماشین موجود در بازار قرار داده شده است.

تنظیم سنسور حساسیت در دزدگیر ماشین :

حساسیت سنسوری هایی که در داخل برخی از بهترین دزدگیر ماشین قرار گرفته دارد قابل کنترل هستند. این سنسورها را می توانید به وسیله دکمه ای بر روی دزدگیر قرار داده شده است کنترل کنید و میزان حساسیت را از کم به زیاد تغییر دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که در مکان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد با کم کردن حساسیت بهترین دزدگیر ماشین از ایجاد صداهای ناشی از رفت و آمدهای متوالی جلوگیری کنید.

پر فروش ترین دزدگیرهای ماشین در ایران – سال ۹۷

 1. دزدگیر خودرو ایزیکار مدل Z1

دزدگیر  ماشین ایزیکار از نوع دزدگیرهای ماشین تصویری بوده و برای افرادی که به دنبال دزدگیری با قیمت مناسب و از نوع تصویری دیجیتال هستند بسیار مناسب است. این دزدگیر  ماشین توسط باتری نیم قلمی کار می کند که در هنگام تمام شدن باید باتری آن را تعویض کنید. البته نگرانی بابت تمام شدن باتری آن نداشته باشید چرا که در داخل بسته بندی این محصول یک عدد دزدگیر یدک نیز قرار داده شده است. در این دزدگیر سیستم قفل مرکزی که در مورد آن توضیح داده شد، نیز قرار داده شده است.

این دزدگیر  ماشین دارای ریموت ساده و تصویری سیم کشی انتن کیت مرکزی است، ابعاد کوچکی دارد در نتیجه می توانید به راحتی آن را در داخل جیب و یا کیف خود قرار دهید.

ویژگی مثبتی که در این دزدگیر ماشین قرار داده شده است، شوک سنسور دزدگیر است.

 

نقاط قوت:

 • دارای سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر
 • دارای ریموت یدک

نقاط ضعف:

 • نداشتن صفحه نمایشگر

 

 1. دزدگیر  ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006

دزدگیر ماشین Steel Mate 8006 از برند ردبت که در رتبه دوم پر فروش ترین دزدگیرها قرار داده شده است جزو دزدگیرهای ماشین  تصویری موجود در بازار است. این دزدگیر ماشین  نیز مانند دزدگیر قبلی دارای یک دزدگیر ماشین  یدک است که در صورت در دسترس نبود دزدگیر ماشین  اصلی و یا اتمام باتری آن می توانید از آن استفاده کنید.

با نصب این دزدگیر سیستم قفل مرکزی خودروی شما نیز فعال خواهد شد و هنگام قفل کردن یکی از درب های خودرو بقیه درب ها نیز قفل خواهند شد. به منظور ایمنی بیشتر نیز قفل کودک در این دزدگیر ماشین  قرار داده شده است. سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر که از ویژگی های مثبت یک دزدگیر است نیز در این محصول قرار داده شده است.

 

نقاط قوت:

 • دارای صفحه نمایش
 • دارای ریموت کنترل یدک
 • مجهز به قفل کودک
 • دارای قفل مرکزی

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001

دزدگیر ماشین GPA-001 وستا یک دزدگیر همه فن حریف و هوشمند در بین دزدگیرهای موجود در بازار است. این دزدگیر ماشین  دارای ویژگی است که به وسیله آن می تواند پیامک ارسال کرده و درب های خودروی شما را باز و بسته کند. حتی این امکان را به شما می دهد که در مواقعی که خودروی شما در معرض سرقت قرار گرفت آن را از راه دور خاموش نمایید. علاوه بر این، در داخل این خودرو سیستم GPS یا موقعیت یاب خودکار نیز قرار داده شده است. این سیستم به شما امکان ردیابی خودرویتان را از روی نقشه می دهد که البته این امکان نیاز به اینترنت ندارد. قابلیت دیگری که در مورد این دزدگیر می توانیم عنوان کنیم، قابلیت باز و بسته کردن درب ماشین از راه دور است و به این ترتیب حتی اگر به ماشین خود نزدیک نباشید نیز می توانید درب ماشین خود را باز و بسته کنید.

 

نقاط قوت:

 • قابلیت کنترل از راه دور
 • قابلیت ارسال پیامک

نقاط ضعف:

 • نداشتن قفل کودک

 

 1. دزدگیر خودروی کارا مدل SS-P1100

دزدگیر  ماشین SS-P1100 کارا از نوع دزدگیرهای ساده بوده که به همراه یک دزدگیر ماشین یدک به شما عرضه می شود. این دزدگیر ماشین مجهز به قفل کودک است و امنیت کودک شما را در هنگام رانندگی تامین می کند. درضمن به صندوق پران نیز مجهز است. دزدگیر ماشین SS-P1100 کارا ساخت ایران بوده که دارای حسگر فشار هوا , سوئیچ و آلتراسونیک می باشد. میزان برد این دزدگیر که در بسته بندی آن دفترچه راهنما موجود است، ۵۰ متر می باشد.

 

نقاط قوت:

 • دارای قفل کودک
 • دارای صندوق پران
 • دارای دزدگیر یدک

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

 1. دزدگیر ماشین  پرومیتکس مدل FX-5500

دزدگیر FX-5500 یک دزدگیر ماشین  تصویری است که به همراه یک دزدگیر ماشین  یدک به شما ارائه می شود. این دزدگیر ماشین  نیز به وسیله یک باتری نیم قلمی کار می کند که پس از اتمام آن می توانید آن را تعویض کنید. این دزدگیر ماشین  به گونه ای است که به وسیله آن می توانید از فاصله ۱۰۰۰-۸۰۰ متری نیز ماشین خود را کنترل کنید. قفل مرکزی، صندوق پران و قفل کودک نیز از دیگر ویژگی های مثبت این دزدگیر است.

از ویژگی مثبتی که در این دزدگیر  ماشین قرار گرفته است قفل خودکار آن است. این ویژگی باعث می شود تا درها به صورت خودکار قفل شده و دزدگیر فعال شود. البته نباید از سیستم مکان یاب این دزدگیر ماشین  نیز غافل بمانید.

 

نقاط قوت:

 • دارای سیستم مکان یاب
 • دارای قفل کودک
 • دارای ریموت کنترل تصویری
 • نمایش درجه حرارت داخل ماشین بر روی ریموت کنترل

نقاط ضعف:

 • دزدگیر یدک آن از نوع ساده است

 

 1.  دزدگیر خودرو هوتای

دزدگیر ماشین رتبه ششم پر فروش ترین ها نیز از برند هوتای انتخاب شده است. این دزدگیر ماشین از نوع دزدگیرهای ساده بوده و دارای یک دزدگیر یدک نیز می باشد. دزدگیر یدک در نظر گرفته شده برای این دزدگیر ماشین  نیز از نوع دزدگیر های ساده است. دزدگیر ماشین  هوتای دارای سنسور تنظیم حساسیت دزدگیر است و شما می توانید میزان حساسیت آن را به دلخواه تعیین کنید. علاوه بر این به‌همراه مجموعه کامل سیم کشی مورد نیاز دزدگیر و آژیر داخل محفظه موتور خودرو ارائه شده است.

 

نقاط قوت:

 • دارای آژیر داخل محفظه موتور خودرو
 • دارای سنسور تنظیم حساسیت

نقاط ضعف:

 • نداشتن صفحه نمایشگر

 

 

 1. دزدگیر ماشین  هوتای مدل ۱۰۹

دزدگیر ماشین ۱۰۹ هوتای از نوع دزدگیر های ماشین  تصویری بوده و عملکرد حرفه ای دارد. با نصب این دزدگیر بر روی ماشین هنگامی که ضربه ای به آن وارد می شود از آن مطلع می شود و همانطور که در مورد دزدگیر های تصویری گفته شد قسمت ضربه دیده بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. ویژگی دیگری که در این دزدگیر ماشین  قرار داده شده است، شارژی بودن آن است و هنگامی که شارژ دزدگیر تمام می شود می توانید آن را به وسیله شارژری که در داخل بسته بندی آن قرار داده شده است شارژ کنید.

 

نقاط قوت:

 • دارای صفحه نمایش
 • دارای قفل مرکزی
 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای قفل کودک
 • دارای ساعت زنگ دار

نقاط ضعف:

 • ریموت قابل شارژ از نظر برخی از مصرف کنندگان چندان مناسب نیست

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.